Şimdi Ara

Haziran 2023 Turknet zam tahminleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene "Haziren 2023 e kadar zam yok" diyip sonrasında zam yapmak zorunda kalan, bu sebeple de büyük tepki çeken Türknet in verdiği sözün süresi dolmak üzere. Kısa bir araştırma yaparsanız eğer şu anda şu anda tahhütsüz internet hizmeti veren servis sağlayıcılar arasında en pahallı hizmeti veren işletme konumunda ki bu da bence Turknet için sıkıntılı bir durum. Bir de mevcut durumda zam yaparsa durum kendileri için zorlaşacak. Bu durumda sizin muhtemel yapılacak zam için tahminleriniz nedir?

• 299₺ olur gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netspeed zammı yapmış 100 Mbps 228 TL olmuş Turknet 300 yapar bu durumda

www.netspeed.com.tr
    Netspeed - Limitsiz Mutluluk
    https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar
  • 359 TL

• Kurumsal hattı 250 lira yapmışlar, dakika durmam. Saçmaladılar iyice ya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kurumsala mail düştü :

250 TL internet

35 TL Modem kirası

10 TL telefon

295 lira.

300 yuvarlak.

300 lira

üç yüz lira

ÜÇ YÜZ LİRA

Evi taşımıştım, kobiyi de taşımanın vakti geldi.

• Bence bireysel de 249 tl ile devam edip haziran 2024 de zam yapacaklardır, bu sefer hem mevcut müşterinin gönlünü alma hemde diğer isslerden müşterilerin ilgi göstermesi için fiyatı sabit tutarlar diye dusunuyorum, diğer düşünceler kendi ayaklarına sıkarlar 200 mb altı müşteriler yavaş yavaş uygun fiyat veren isslere akmaya baslarlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en iyisi taahhüt vermek

• 169 tl idi

• manchestain M kullanıcısına yanıt

Ne 169 tl idi

• 100mbs

• manchestain M kullanıcısına yanıt

9-10 ay önceki fiyatı diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady-Of-Ice -- 9 Mayıs 2023; 14:40:13 >
  • 7-8 ay önce Kablonet'de 100 mbit download 20 mbit upload + TV + Sinema 208 lira taahhüt vermiştim cihaz ücretleri dahil. O zaman içimde hep acaba Turknet'mi tercih etseydim diye de geçirmiştim. İyi ki yapmamışım şu rakamlara bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rootzilla -- 9 Mayıs 2023; 14:44:24 >
  • 319 yaparlar yeni yılda 400 ü görürüz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aylardır bekliyorum gigafiber gelecek diye mevcut iss taahhüt yenilememiştim bayadır da 100 mbitlik paketi kullanıyorum mart - nisan denildi şimdi net bir tarih yok. birkaç ay sonra kablonet geçerim aylık ortalama 24 ay için sınırsız 194TL haziran sonrası muhakkak zam gelecek bir anlamı kalmayacak

• xaghra kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgenizle ilgili proje ekiplerimize kayıt oluşturup tekrar dönüş sağladım. Net bir tarih iletildiği zaman sizi bilgilendireceğim.
  • Merhaba konuyla ilgili herhangi bir dönüş var mıdır acaba?

Türknetten memnunuz ama 2 yıllık kablonet 100mbit 24 ay ortalama 194 liraya tekabül ediyor fiyat olarak daha avantajlı konuma geçiyor.

Umarım en kısa sürede gigafiber gelir, bina sakinleri gigafiber için beklemekte.

• xaghra kullanıcısına yanıt
    Merhaba, henüz güncel bir gelişme bulunmuyor. Ekibimizle tekrar iletişime geçtim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.