Şimdi Ara

HAVELSAN, İletee adında WhatsApp benzeri bir platform geliştiriyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    japonya sömürgeci emperyalist devlet değil yani. hımm... güney asya'yı karıştıran ve zaman zaman abd'den yardım alan japonları emperyalist gözüyle bakmamak...

bir de o kore ve çin mallarının içindeki anakart, ekran kartı vs. çoğu amerikan-ab malıdır. bilginize... o halde siz de maalesef ülkenizi önemsemiyorsunuz.

nvidia-ati-intel ekran kartları, intel-amd işlemcileri ve fanları vs. bunlar japon ya da kore malı değil. aynı bizim casper gibi sağdan soldan toplatılan parçalar bunlar.

ya da.

xiaomi, samsung gibi mallar abd malı android kullanıyor. anakartları ise qualcomm veya broadcom gibi abd malı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu AKP'liler bile birbirlerine güvenmediğinden kullanmaz. Bu uygulama tamamen baştaki şahsın kontrolünde olur.
  • Şu isme hala alışamadım aklima heval heval diyen insanlar geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fişlenmek isteyen buyursun kullansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben japonya hiç emperyalist olmayan, sütten çıkmış ak kaşık bir ülke demedim. Tercih yapmak gerekirse bu ülkelerin ürünlerini tercih ederim dedim. Karşı çıkabilmek için nasilda sozlerimi farklı farklı yorumluyorsun. Bir düşün dünyayı bu kadar karıştıran,
    Ortadoğu'da, afrikanin tamaminda, filipin de, okyanusun ortasındaki kendi halinde bir ülkeyi sömüren ve oralarda birçok gaddarlık yapan ülkeleri düşün. (Amerika, İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, İspanya, İtalya...) sadece buralari somurmemis ayrıca en büyük insanlık suçlarını buradaki halka uygulamıştır. Japonya ya da diger Asya ülkeleri onlarda emperyalizmin etkisiyle yanlış isler yapmışlardır muhakkak. Ancak bir Tayvan i düşün küçücük bir ada ulkesi teknolojik olarak kendi adını duyurmus ve kendini markalarıyla ispatlamış. (Asus, htc,acer...) sonra da vicdanını ortaya koy. eli kandan çıkmayan amerikanin belki ürünlerini almak zorunda kaliyorsun ama bu kadar savunucusu ve sevicisi olmayın. Malesef sen gibi bilmeyen sığ ve sadece dum duz bakarak düşünen insan çok. Üzülüyorum.
    İsciligi dışarda yaptırmak yada belli parçaları dışardan satın alıp son ürünü ortaya koymak urunun gelirine oranla devede kulak kalıyor. Onun için gelirin esas payı katma değerli son ürünü ortaya koyan markalara kalır.
    Cevaplarımi surekli bir tarafa çekip, cimbizlayip, farkli seyler söylemiş gibi yaparsaniz malesef daha fazla devam etmeyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bari ismi türkçe olsaymış

• Jet1X kullanıcısına yanıt
    bence de devam etmeyin. zira son cümleye kadar elde tutulmayan, baştan aşağı laflar sarf ettiniz.

kimsenin burada emperyalist seviciliği yaptığı yok, o zaman bahsettiğiniz "sığ ve dümdüz bakarak düşünen insan" lafı size kalıyor.

insanları genelleme fetişinizi bir kenara bırakın derim, zira komik oluyorsunuz Akp seçmenleri gibi.

son cevabınıza ithafen:

o zaman casper, exper, crea gibi türk malı ürünler almalısınız. zira üretimleri uzak doğuda gerçekleştiriyorlar(çin).

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Tabi istediğiniz yere bir de, haa çok biliyorsunuz..

Alıntıları Göster
    Bildiğin bişey varsa buyur dinliyoruz, yoksa otur yerinde kimseye karışma. İnsanların tercihleri sorgulamak kimsenin üzerine vazife değil.
  • Milli milli diye bağır...Reklam yap...

Sonra ticari değere ulaşınca Araplara sat Almanlara sat...

Çukkaa :))

• Önce turkcell sonra ptt mesenger şimdi de bu çıktı.

• Farklılık olması gerekir orijinal özellikler olmalı. Yoksa google bile kaçıncı messengerini çıkardı olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin önemli ve stratejik öneme sahip kademelerinde çalışıyor olsam gizli kalması gereken bilgilerin sızdırılmaması ve kurum güvenliği için kullanırdım ancak gündelik hayatta işim olmaz. Bence olması gereken de budur özellikle de şuan ki ülke yönetimindeki zihniyette...

• Nolur nolmaz indirmeyin. Ileride bir gun terorist ilan edilebilirsiniz

• arkadaslar bu urun once guvenlik kurumları, kamun kurumları kullanımına sunulacak anlaşılan.
    son kullanıcı icin Havelsan hiç yazılım geliştirmiyor.
    onlar icin iyi olacak!
    bir de sondaki tee yi anlamadım!

• Havelsanın yapacağı diğerlerinin yaptığı dandik uygulamalar gibi olmayacaktır diye düşünüyorum.

• Neymiş hükümet insanları gözetlermiş falan filan.Sanki şuan whtsapp'ın sahibi facebook sizi gözetlemiyor.Cambridge analytica şirketiyle beraber yapılan üçkağıtlara bakın.Facebook amerikanın yeni başkanını kendisi seçti.Ama size kalsanız whatsapp daha güvenli çünkü Facebook "Gözetlemiyor".Bu veriler illaki depolanacak elin amerikalısı depoluyacağına bizim havelsan depolasın.Ayrıca toplanan büyük miktar veri ile yapay zeka konusunda ileri gidebiliriz.Çünkü yapay zeka yapmak için önce insanların nasıl düşündüğünü bilmemiz gerekiyor.İnsanların nasıl düşündüğünü ise whatsapp gibi uygulamalarla toplanan veri sayesinde çözebiliriz.Hatta sadece mesajlaşma uygulaması yetmez çin gibi sosyal medyayı engelleyip kendi sistemlerimizi kurmalıyız ki dışarıya veri gitmesin.

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    Insanlar hukumete, adalete guvenebilse sorun olmayacak.

Ancak guvenemiyorlar. Bir gun daha cikmamis fontla yazilmis sahte delille uydurulmus bir suc ile mahkum edilebilirler.

Oysa veriler abd ya da baska ulkeye giderse o ulkeye gidersen ancak suclanabilirsin.

• Buyrun yerli ve milli arkadaşlar siz kullanın,ilerde siz de bi güzel fiş fişlenirsiniz
  • tee yi arastirin derim. sadece kamu kurumları ve TSK ya olacak gorunuyor.
    bu yüzden son kullaniciyi hedeflemiyor. bu seviye güvenlik, kullanıcıya pahalıya patlar normalde. bir de bu teknolojiyi başkaları yapmadan patentlemisler diye duydum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.