Şimdi Ara

HAVELSAN, İletee adında WhatsApp benzeri bir platform geliştiriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim muhalefet olduğumu yada başka bir partiden olduğumu nereden biliyorsun ?

Ben CumhurBaşkanımıza gönülden bağlıyım.

Konu bu değil dayım mesela şuan müdürlük sınavından 96 almasına rağmen müdür olamadı çünkü chp li olduğu için fişlendi :)
    ben 2 yıl 3 yıl bilemedin 10 yıl ilgili partilerin gitmesini ve fişlenmenin kalkmasını mı bekleyeceğim yada kız arkadaşımla kardeşimle konuşurken sürekli dikkat etmek zorunda mı kalacağım ?

Ben kullanmam sen kullanıcaksan başarılar dilerim.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Dayin inşallah hakettiği yere gelir. Bahsettiğin olay ilk memuriyete giriyorken oldu saniyorum. Yani mevcut memuriyet hakkından sirf siyasi partisi farklı diye mahrum edileceğini düşünmüyorum.
    Bir önceki mesajım forum için genel bir söylemdi. Bu tür yenilikçi teknolojik atılımlarda forumda gördüğüm üzere çok sığ düşünülüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jet1X kullanıcısına yanıt
    Dayım şuan şef müdürlük sınavlarına girdi puanı çok iyi fakat siyasi görüşü nedeni ile müdür olamıyor.Siyasi görüşleri uyuşmayanların görevde yükselmesini malesef engelliyorlar.

Hükümet özel mesajları kontrol eder takip ederse o zaman bu tarz şeyler çok daha farklı olur.
  • Umarım Rusya'da, Çin'de, Iran'da vb. yaşandığı gibi bu halkı gözetlemek için çıkan whatsapp çakmaları kullanılsın diye whatsapp falan yasaklanmaz.
    Ciddi değilsinizdir umarım. Kamuda yükselmenin şartı memur-sen üyesi olmak, alevi olmamak, komunist olmamak, sol tandansta olmamak, cuma'ları aksatmamak. Daha sayayım mı?

Ben Havelsan'ın bu girişimini destekliyorum bu arada....
  • En güzeli Ericson A1018

• astegon kullanıcısına yanıt
    Ben yükselmeyle ilgili yorum yapmadımki. Sadece mevcut memuriyetten atilmadan bahsettim.

yabanci mal ya da marka almak kendi ülkesini onemsememektir

Japon ve kore markalarını tercih ediyorum

çe çe çe çe çelişki show.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi itelee olaymış daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    O da kolay. FETÖ'cü derler hooop yallah. Daha geçen osmangazi üniversitesindeki olay, taze taze.

Hemen herkes gıcık olduğu kişiyi bu şekilde suçluyor.

Sana bir örnek, sırf alevi olduğu için 12 senedir müdür yapılmayan birini tanıyorum. Sebebi alevi olması. Çok ciddiyim. Büyük bir kamu kuruluşunda hem de...
  • Önce iletee cikarilir sonra Whatsaapp yasaklanir

• yapın edin güzel de ,daha güvenli nasıl olacak ?
    bir şeyi de dünyadan önce siz düşünseniz eyvallah diyeceğiz
    adamlar bir şey bulurlar ,tüm dünya onu kullanır ve bizimkiler bu aşamada gelip ,biz daha iyisini ,daha güvenlisini yapacağız der (her konuda böyle)

bu arada ben zaten kullanmadığım için güvensiz bir durumum yok zaten :)
  • Whatsapp varken kim kullanır ki? Ayrıca isim hiç olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Whatsapptan tek farkının hükümete anlık istihbarat sağlayacak olduğunu bilmeyen var mı
    İyi o zaman sen git ABD 'ye istihbarat sağla, Allah 'ım ne içiyor bunlar böyle.. Görende bunu wp kullanmayan biri yazıyor sanacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Whatsapp varken kim kullanır ki? Ayrıca isim hiç olmamış.
    Aynen whatsapp 'ı kopyalamışlar gibi, whatsapp iki p ile bitiyor bu da iletee iki e ile komik geldi.. Ha o büyük i karakterini büyük I yaparak piyasaya sürerlerse iyi olur yoksa çok yer de hata ile karşılaşır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: khrmndgn

Bilet parasını ve vatandaşlık verebiliyorsan(Amerika, Kanada, Yeni Zellanda yada Avusturalya) ben giderim, Sen ve senin gibiler burada kalmaya devam edebilir.
    Tabi istediğiniz yere bir de, haa çok biliyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 21 Nisan 2018; 6:1:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

İlk once havelsanin ne uretmesi gerektigine dair kucuk bir not
    Havelsan A.Ş., 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Yazılım Mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir.
    Böyle firmaların alt yapıları daha sağlamdır, o yüzden bu firmalara verilmesi mantıklıdır bu işin.. Hem devlete çalışan bir firma hem de sağlam mühendis ve alt yapıya sahip olması..

BMW uçak fabrikası olarak kuruluyor, Lamborghini traktör üretmek için kuruluyor, daha bunun gibi bir sürü firma var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Türk

Adam amerikaya israile WhatsApp la facebook la twitter la her türlü istihbaratı sağlıyor bilerek isteyerek( kullandığı için) havelsan yapınca auuv hükümeğt dövlet bizi ele geçircek. Ulan içimizde ne çok kendini bilmez vatansever görünümlü ama kendi benliğini kişiliğini o çökmüş zihniyetini her yere empoze etmek isteyen insan var. Yazık.. bi bak uygulamaya nasıl olacak mı kullanışlı mı ondan sonra karar ver zihniyeti bulanıklık kuduz gibi herşeye saldırıyorsunuz.. az kaldı ama..
    Bunların zihniyetinde bu başarısızlıklarını böyle örtüyorlar, tıpkı bir nane yeyince ben baba olamam daha çok gencim deyip kürtajla işi sonlandırabilecek kadar hacizler gibi görünüyorlar bana.. O yüzdende buradada daha çıkmamış yayınlanmamış bir programı öldürme amacını güdüyorlar..

• Evet tekrar söylüyorum. Eger ülkemizde yeterli kalite uygun fiyata bir yerli marka bir ürün uretildigi halde yabancı mal almak ülkesini onemsememektir. Ancak bu durum olusuncaya kadar ki surede en azından amerikan ve avrupa ulkeleri gibi sömürgeci emperyalist devletlerden uzak durulmasi gerekiyor. Sozlerimin başını sonuna bakmadan cimbizlayip koyup sonra celiski demekte sizin tartisma seviyenizin ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor. Anlamak istemeyene dünyanın en mantıklı cümlesini söylesen yine anlamaz. Neyse sen devam et kardeşim. Boş yapıyorsun.

• Resmen saçmalıyorsun bu programı devlet destekleyecek, by lock 'u devlet mi destekledi de sonra kalktı içeri attı, azıcık düşünerek yazsak..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.