Şimdi Ara

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
65
Favori
184.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Evet yaptırdım aynı gün hat üzerime geçti, vodafone sitesinde yazan ücretten başka bayide 70 TL aldı ses etmedim verdim, sonra vodafone'a şikayet yazdım bir hafta sonra bayi aradı hesabıma parayı geri gönderdi : )

• Vodafone faturalı hat devir işlemi için 113,15 TL mi ödemek gerekiyor? Önce faturasıza geçip ardından devir işlemi yaparsak 34 TL mi ödüyoruz? Web sitesinde böyle yazıyor, Vodofone'de devir işlemi yapan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Daha uyguna halletmek mümkün mü?

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 19 Ekim 2020; 23:48:10 >
  • Bu konularda son durum nedir acaba, hat benim üstüme, annem kullanıyor, annemin üstüne yapmayı ve faturalıya geçmeyi düşünüyoruz. Şuan Türk telekomda, 22 liraya 750dk, 3gb, 1000smsi var.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/destek/sayfalar/fatura-ve-hat-islemleri/hat-devir-islemi.aspx

bu bilginin aslı nedir acaba?

• devlet bi aradan çekilse de şu hizmetler ucuzlasa, 100 liraya devir işlemi mi olur ya.
    yeni hat alma da aynı şekilde 100 liraya dayanmış.

çoğunluğu devletin haracı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuasudba kullanıcısına yanıt
    Ne 100 ü bayiler 140-160 lira fiyat belirlemiş
    Kanun çıkmış 10.75 lira fiyat koymuş
    Kimsenin kanunu taktığı yok

• Babam bi süre önce vefat etti telefon numarasını üstüme almak istiyorum kendisi turkcellde idi ancak hattı 542 ile başladığı ve vodafone çıkışlı oldugu için devrinin mümkün olmadığını söyledi turkcell mağazasındaki arkadaş doğru mu yanlış mı bilmiyorum. Babamın numarasını üstüme almak için yapabileceğim bir şey yok mu daha önce başına gelen yada bu işleri bilen birisi bana yardımcı olabilir mi şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimcell babamın hattını üstüme aldım bugün. türk telekom bayisi üzerinden 86 tl ücret aldılar. bu ücreti alabilir miyim geri?

• mesro123 M kullanıcısına yanıt
    Eskidendi o kural hocam ister turkcell numarası olsun, ister olmasın bir şey değişmez yani.
  • beynimzenci kullanıcısına yanıt
    Hat faturasız ve yeni tesis ücreti olarak alındıysa geri alınamaz, hat faturalı ve işlem ücreti diye alındıysa belki
  • 01/04/2021 tarihinde Vodafone bayisinden (İstanbul Olivium Avm) kontörlü hattimi devir işlemi yaptım.
    işlem ücreti 40 TL ödedim. Akşam sms geldi hat adıma geçti. 29 Nisan kadar geçerli 750dk 25GB yüklendi
    Bilgilendirme olsun diye paylaşmak istedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şu başlığı biri güncellesin. her seferinde girmek zorunda kalıyorum.

• Güncel Türk Telekom ne durumda acaba? Hattım faturasız ve abim üstüne kayıtlı. Kendime almaya ne kadara patlıyor?

• Bir tane vodafone bayisine gittim. Bana faturalı faturasız fark etmiyor hat devri 100 kusur lira dedi.

• mesro123 M kullanıcısına yanıt

Hat ölen kişinin üzerine ise numarayı devam ettirmek için ne gerekiyor. 1 saattir internette geziniyorum kafam allak bullak oldu. Kimi vasilerin imzası ve ölüm belgesi ile hat üzerine alınıyor derken kimi 100-150-200 liralardan bahsetmiş. Konu 10 lira üzerine açılmış. Faturalıysa başka faturasızda başka, Vodafone şöyle Turkcell böyle; yok mu bir kanunu kuralı?

Vefat etmeden hat üzerine alınırsa daha mı iyi onu da anlamadım. BTK sitesi 2014 falan diyor, en yeni yine Dh, gelin şunu bir netleştirelim, dükkanların insiyatifine bırakmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeagle -- 6 Nisan 2021; 1:24:11 >
  • freeagle kullanıcısına yanıt
    türk telekom seksen küsür liraya halletmişti geçen aralık ayında.

• Hat devri Vodafone da faturalıda ne kadar faturasız da ne kadara yapılıyor bilen var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün bir tanidik hat üstüne taşımış Turkcell'den 190 TL ödemiş. Yer Beylikdüzü. Bir AVM adı söyledi de anlayamadım. Civardaki tek Turkcell bayi o AVM icindeymis. İstanbul da yaşamadığım için çok vakıf değilim ben de. Yalnız 190 iyi geçirmişler sanırım. Sıfır hat bu kadar değilken taşıma nasıl böyle aklım almadı.

• Faturasız hat devri vodadoneda ne kadardır? Yani totalde ne kadar öderim?

• absfr A kullanıcısına yanıt

Bayiler adilik peşinde yani. Yurdum insanı bir kere de şaşırtsın.

• Merhaba , güncel türk telekom faturasız hat devir ücreti ne kadar?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.