Şimdi Ara

HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
64
Favori
184.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardy boyz

Merhaba,

Hattım Turkcell idi ve sonradan Vodafone'a taşıdık.Toplamda 3 Vodafone bayine sordum.Son bayi hariç diğerlerine özellikle hattı devralmak için Turkcell'e geri dönmem gerekiyor mu diye sordum ve bana hayır dönmene gerek yok dediler. Son bayiye ana bayi idi ve buraya sadece ilk bayinin faturasızı faturalıya taşırız sözünün ne kadar doğru olduğunu sormak için gittim. Her bayi farklı bir ücret istedi ve ortak söyledikleri tek şey hat sahibini de kimliğiyle birlikte orada istemeleri.İşlemleri halleder halletmez tüm süreci burada paylaşabilirim.
    Bir gelişme var mı?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam. Bulunduğum şehirdeki hiçbir Vodafone bayisi işlemimi yapmadı, sistem yok dediler. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde o gün sistem ile alakalı herhangi bir problem olmadığını söyledi. Ayrıca 30 TL’lik işleme 60 TL istedi. Numaramı devralmaktan vazgeçtim. Yazın yeni bir numara almayı düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

faturalı vodafonelar ın fiyatı daha mı yüksek oluyordur?

Alıntıları Göster
    Faturalı çok daha yüksek. Fiyatı net aklımda değil. Mh'ni arayıp sorun isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Faturalı çok daha yüksek. Fiyatı net aklımda değil. Mh'ni arayıp sorun isterseniz.

Alıntıları Göster
    Hadi ya. Ne maliyeti varsa sanki devir işleminin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EC1C520B1

Maalesef hocam. Bulunduğum şehirdeki hiçbir Vodafone bayisi işlemimi yapmadı, sistem yok dediler. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde o gün sistem ile alakalı herhangi bir problem olmadığını söyledi. Ayrıca 30 TL’lik işleme 60 TL istedi. Numaramı devralmaktan vazgeçtim. Yazın yeni bir numara almayı düşünüyorum.
    Yeni hatların devir işleminden daha ucuz olması ayrı bi gariplik. Bir çözüm bulsalar keşke.
    Kesinlikle. Turkcell yeni numaranın açılışı ile birlikte 25 GB internet + dakika + SMS veriyor. Faturasız hat fiyatları bayiden bayiye değişiyor. 90-120 TL arasında değişiyor fiyatları sanırsam.
    Devir işleminin yeni hat fiyatına yakın olması ya da fazla olmasının nedeni sizin operatöre göre yeni müşteri olarak görülmenizden dolayı. Yeni hat açılış vergileri yeni numara almışsınız gibi sizden alınıyor. Bence siz de yeni numara alın derim. Devir masraflı bir iş.

• Bakıyım da hocam. Biraz daha böyle kullanıyım, hala düşme olmazsa dediğiniz gibi yaparım.
    Merhaba ,

İşlemi gerçekleştireceğim bayi avm içerisindeydi ve önce avm içerisindeki bayi daha sonra avm komple kapatıldığı için işlemi gerçekleştiremedim.Mahalledeki bayiye sordum ve kendisi beni ana bayiye yönlendirmişti.Dediği bayi de avm içerisinde.Avm tekrar açılana kadar bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardy boyz -- 8 Nisan 2020; 17:19:16 >
  • hardy boyz kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Avm dışında da illa ki ana bayi vardır ama Corono süreci geçmesi yüz yüze görüşmelerde daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dediğiniz gibi avm dışında da ana bayi vardır.Bu süreçte operatörler çalışma saatlerini değiştirdi (pazar hariç 12.00-18.00). Fabrikadan 6'da çıktığım için bu işlemi gerçekleştiremiyorum. Bu sebepten ötürü bu sürecin geçmesini bekliyorum.
  • hardy boyz kullanıcısına yanıt
    Aynen, Süreç geçince daha sağlıklı olur.
  • Merhaba,

Tt hattı aile içinde devretmek istiyoruz. Ama görüştüğüm bayi 12 TL 12 ay tarifeye yansıtırız diyor. 144 Tl yani. Araştırınca yeni hat vergileri olduğunu farkettim çoğunun. Bunu en uyguna nasıl devredebiliriz. Farklı firmaya faturasıza geçip devretmek daha uyguna gelir gibime geldi. Ne dersiniz??

• Uzin süredir üzerime almak istediğim hattı bugün Vodafone bayi sinden taşıdım 40 tl ücret karşılığında (faturasız hat) yalnos evimde Vodafone çok çekmiyor türkcell e taşomak ibtedim tüm bayiler faturasız pat 3 ay yok elimizde dedi, bimcell e geçeyim dedim onlarda elimizde kalmadı bir süre olmayacak dediler. Hattını faturasız a taşıyan var mo son günlerde, online taşıma durumu var mış. Faturalı gerçi ama en kötü onu deneyeceğim o konu hakkında bilgisu olan var mı

• Bende Turktelekom faturali kullaniyorum taahütümün 8.ayindayim hattimi kardeşimden kendi üstume almak istiyorum ne kadar ücret isteniyor? dostlar.

• Vodafone kullanıyorum. Numaram 0553 ile başlıyor. Hat babamın üzerine. Geçen sene Vodafone bayisine gittiğimde hattı devir almak için Türk Telekoma geri tasimalisiniz demişlerdi. Bu saçmalık devam ediyor mu hala? Türk Telekoma dönmeden hattı kendi üzerime alabilir miyim? Bir de hattım faturalı. Eğer faturalı ile faturasız arasında devir ücreti farkı çok oluyorsa faturasıza geçeyim. Taahhütsüz kullanıyorum faturalıyı.

• Bugun Turktelekom genel mudurlugunu aradim hat devir ucreti yok dedi fakat bir ton vergi soyledi 90 tlyi falan buluyor o vergilerle

• HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU

Vodafone şimdi sordum

• sapolee kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣 insan değil sanırım bu uygulama içi bot gibi birsey dogru bilgi verebilmiş canli müşteri temsilcisi olsa hayatta doğru bilgi gelmezdi...

• Türkcell den türk telekoma geçmeyi düşünüyorum, hattı türkcelldeyken mi üzerime almak daha mantıklı yoksa türk telekoma geçtikten sonra mı?
  • Merhaba,

Annem üzerindeki hattımı vodafonedan devir almak istiyorum aynı soyadda ek devir ücreti olmadığını duymuştum btk yasal devir ücreti 10.5 tl fazlasını ödersek ilerde alabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.