Şimdi Ara

Harley Davidson bot 118 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
5
Favori
18.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuğla gibi bot, ayaklarınız perişan olacak, hiçbiriniz mi askerlik yapmadınız
  • Bi gazla almıştım sonra iptal ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harley bot alacaksanız arada bi bakın bazı modelleri düşüyor bende geçen bu modelini kıstırmıştırdım öğle saatlerinde
    Harley Davidson bot 118 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Btuhan35 -- 28 Kasım 2019; 23:46:44 >
  • Göndericinin kim olduğuna nerden bakıyoruz mobil uygulamada? Trendyol değil ise iptal edecem.

• sky_warrior S kullanıcısına yanıt
    Hobby Ayakkabı İbrahim Kaplan yazıyor satıcı
  • Skoc* kullanıcısına yanıt
    İptal etme butonu çıkmadı bende daha . Kargolanmadan iptal etmek istiyorum

• Ben de kardeşime aldım kalitesine güvenmeyerek ama keşke kendime de alsaymışım satıcı trendyol görünüyor bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu kacirdigima çok üzüldüm...

• Yilin kampanyasini kacirdik.

• Harbiden hocam, bi sigara yakasim geldi yemin ederim

• Asker botu gibi vurabilir çok sert duruyor inş memnun kalırsınız ama almadan önce gidip no falan denemeliydiniz büyük küçük gelmesi olası 🙄

• Bu trendyoldan aldığım kıyafetlerin hiçbiri bi işe yaramadı ayakkabı aldım Kinetix defolu birteki diğerinden yamuk duruyor. Tişört aldım çeşitli markalardan kotonundan tut LCW si falanfilaan 2 yıkamadan sonra ya soldu ya tüylendi yada delik delik oldu kot aldım 33 34 aynı marka 4 5 adet 2 tanesi hariç bedenleri uymadı birinin bacağı ters dönüyo ötekinin beli bol birinin boyu kısa sweat aldım Allah Allah sanırsın 90 larda üretilmiş nasıl eski nasıl kalitesiz anlatamam . Nerede defolu hatalı eskimiş depoda yıllanmış bozuk giyim eşyası varsa hepsi Trendyol da çöplük resmen. Bit pazarındaki ikinci el eşyalar bile bunlardan kaliteli.

• Ne kadara aldınız bu modeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aha gene şikayet edilecek bir firma daha 150 tl 'ye satıp 509 tl 'ye ürün satıyor diye şikayet etmek lazım edilsin ki millet ile alay etmemeyi öğrensinler. 150 tl 'den ne oldu da 509 tl 'lik ayakkabı oluverdi hemen. Bu firmalar iyice milleti keriz yerine koymaya başladı akıllanmalarını sağlamak lazım.

Aldığım ssd 729 tl idi şimdi 850 tl 'den aşağı yok 900 1000 diyenler var yetmiyor acer 14" laptop var idi forumda 5 10 kişi aldı 2999 tl 'ye hopppp 3599 tl olu verdi nasıl ticaret ahlakıdır bu böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: folha32

Bi gazla almıştım sonra iptal ettim.
    Ben de öyle :)

Evim, ayakkabı ve kulaklık mezarlığına döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 29 Kasım 2019; 9:13:1 >
  • İyi kaçırdık aylardır bu ürünü bekliyodum
  • İyi kaçırdık aylardır bu ürünü bekliyodum
  • Benim bot kargoya verilmiş. Umarım yanlış ürün gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster_ -- 29 Kasım 2019; 19:19:54 >
  • arkadas sormus ben de sorayim.. bu botu kaca aldiniz.. bot sevmeyen biri olarak hosuma gitti...

ben de hala bu siparisi iptal etmeyi dusunurken kargoya verilmis.. rengi icime sinmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

takoz gibi bot ayağını düşünen böyle saçma botu giymez sırf gösteriş
    Sen anlamazsın birader.
    O takoz dediğin ayağı ayak bileğini koruyor.Motorcular bilir zaten.
    Sırf yorum yapmak için yorum yapmayalım.
    Varsa Kullanıcıyorumunuz yapın insanlar aydınlansın yoksa gerisi boş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.