Binbaşı
16 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Euro NCAP değerlendirme puanlarının öncesi ve sonrası;
Yetişkin yolcu; %92 ==> %92
Çocuk yolcu; %67 ==> %75
Yaya; %75 ==> %75
Güvenlik yardımcısı; %88 ==> %88

https://youtu.be/E2GZXQYqbfo
Herkesin durumları değişmiş. Küfürlü durumlar yazıyor ve değiştirilemiyor. Gümledi sanırım

Edit:

Pazartesi akşamı pcdepo dan ASUS X554LD-XO598D modelini sipariş etmiştim. Ürün bugün 16:30 gibi geldi. İmzayı atmadan önce paketi açıp bandrolü kontrol ettim. Sıkıntı yoktu kapalıydı. İmzayı atıp cihazı alıp eve çıktım. Kurulumu yapmadan önce bilgisayarın etrafına bakayım dedim. Temizdi parmak izi falan yoktu. Herşey olması gerektiği gibiydi. Ancak arkasını çevirip vidalara baktığımda vidaların deforme olduğunu gördüm. Yani bilgisayarın vidaları resmen açılmış !

Bunun üzerine 17:30 gibi pcdepoyu aradım. Durumu anlattım ve telefonda ki kişi beni başka birisine aktardı. O kişiye de anlattım aynı şeyleri. Asus ürünlerinde 1000:1 oranında böyle sorunlarla karşılaştıklarını söyledi. Asus'la görüşmeler yapmışlar ancak bir sonuç alamamışlar ! Sıkıntı çıkacağını düşünmediğini ancak istersem iade alabileceklerini söyledi. Bende iade edeceğimi söyledim. Bu saatte yollayamazsınız yarın yollarsınız ben mailinize iade formu yolluyorum yarın yollayın dedi. Para iadesi 3-10 gün arasında oluyormuş !!! İyi günler diyip telefonu kapattım. 2 saat geçti ancak mailime ne iade formu geldi ne de başka bir şey !

O kadar şikayeti okuyup yine de şipariş verdiğim için şuan çok pişmanım. Şu durumdan sonra sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? Bu yaşadığım olayın bir açıklaması olabilir mi ??

Birazdan konuya SS ekleyeceğim.
iOS 7.1.2 deyken bu kadar çabuk bitmiyordu. Günde en fazla 2 defa şarj ediyordum. Ancak şuanda telefon sürekli şarjda. Çıkarınca çok kısa bir sürede bitiyor. iOS 8.1.3 e geçeli 2 gün oldu. Sizce servise yollamalı mıyım ?

Ocakta aldığım telefonumu mayısta kasa eğriliği nedeliyle garantiye yollayıp swap cihaz değişimi almıştım. Bir süredir ekran kalitesi pek iyi gibi gelmiyordu. Daha önce elime birçok 5S geçti ancak ekran karşılaştırması yapmak aklıma gelmemişti. Az önce bir iPhone 5 ile karşılaştırma yaptım. Kalite olarak aynı ancak iPhone 5 in parlaklığı benim 5S e göre yüksek. Yani 5 in ekranı göz alırken benim ki sönük kalıyor. Karşılaştırma full parlaklıkla yapıldı. İki cihazda da otomatik parlaklık kapalıydı. 5 ve 5s ekranını karşılaştırabilecek başka arkadaş var mı ? Eğer ekranımda sorun varsa tekrar servise yollamayı düşünüyorum çünkü batarya performansıda çok fazla düştü, 3 saatte bitiyor.

İyi akşamlar.
Fotoğrafın birisini buldum. Buyrun;

31.01.2014 de vatan bilgisayardan Gold 5S almıştım. Kutuyu açıp telefonu ilk elime aldığımda ses açma/titreşim switch inin biraz yamuk olduğunu görmüştüm. Önemsemeyip bir bumper alıp takmıştım ve öyle kullanıyordum. Dün akşam aklıma iPhone 5 te olan yamulma olayları geldi. 5S te hiç duymadım düzelttiler heralde diyip bumper ı çıkardım ve telefonu incelemeye başladım. Kendi telefonuma nazar değdirdim sanırım :) ses kısma tuşundan yukarı taraf sağa doğru çok az eğrilik vardı. Ilk önce göz yanılması sandım ama arkadaşlara da gösterdim onlarda yamuk olduğunu söylediler. Zaten kulaklık girişide aldığımdan beri sağa doğru eğriydi. Bugün hastane çıkışı vatana gittim ve durumu anlattım. Müşteri hizmetlerindeki görevli önce bir telefonu inceledi sonra birşey yok dedi. Nasıl yok dikkatli bakın dedim. Ilk defa böyle birşeyi sizden duyuyorum diyip güldü. Bende iPhone 5 lerde kronik bir sorundu dedim. Yine gülümsedi. Herneyse eğer istiyorsanız kutu, fatura ve tüm aksesuarları getirin garantiye yollayalım dedi. Bende kutu ve faturayı götürüp teslim ettim. Aslında vermeden önce fotoğraflarını çekmiştim ama rom yüklerken yedeklemeyi unuttuğum için hepsi gitti. Şimdi garantiden ne cevap gelecek bakalım. Gelişmeleri sizlerle paylaşırım. Sizce değişim olur mu yoksa kullanıcı hatası diyip geri mi yollarlar ?
....
Spor salonunun kapısında gördüm ve çok şaşırdım. Ciddi kediye çok benziyor Bence bizim kedi

Kimse doğum günümü kutlamadı. 19 da bitti 20 den gün aldık. Çok yalnızım
Yaklaşık 3-4 yıl önce tüm Amerikan dizi ve filmlerinde Apple ürünleri kullanılıyordu. Bir firmanın bu kadar reklama bütçesinin yetmesi imkansız. Bizler Apple reklam yapmıyor diyoruz ve her çeyrek açıklanan kar tablosu reklam yapmadığını kanıtlıyor. Geriye tek bir seçenek kalıyor oda hükümetin Apple ın reklamını yapmaya zorlaması. Şahsen ben Apple ı o Amerikan dizilerinde tanıdım. Nereye baksam o bilgisayarların arkasındaki yanan elma logosu vardı. Aynı şekilde herkesin elinde iPhone. Logo hiçbir şekilde sansürlenmedi. Alacakaranlık serisinde dahil bu böyle. Yani iddiam Apple reklama para harcamadı ancak Obama hükümeti bence dizi ve filmlerde Apple ürünlerini kullanmayı zorunlu kıldı. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.145
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 36.875 (Bu ay: 297)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 585 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.