Şimdi Ara

HARFİYAT ARACI (TIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
15.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim babam hafriyat ve tır almayı düşünüyo aslında tırlarımız var ama 2 tane daha alıcak bilmiyorum bilen biri varsa tavsiyede bulunsun bende araştiriyim diyorum aklımızda geçen 3 tır modelli var mercedes,man,scania aslında man tırımız var ve memnunuz ama bi örenerizleriznizi almak istedim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORDOFWAR -- 14 Ağustos 2008; 22:00:57 >

• öncelikle burdan bu konuda bilgili birinin çıkması zor
    yalnız babanın mesleği ile ilgili baya bi bilgiliyim meslek gereği bence baban hafriyatçı..
  • Bunu diğer araçlarda sorsan daha iyi olur orada bu konunun üstadı daha çok kişi var ama bana sorarsan aralarınca duyduğujm ve gördüğüm kadarıyla MAN olabilir yada diğer araçlardaki tavsiyelerin büyük kısmını oluşturacak BMC
  • BMC ucuz olduğundan tercih ediliyo
    quote:

Orjinalden alıntı: droll

Bunu diğer araçlarda sorsan daha iyi olur orada bu konunun üstadı daha çok kişi var ama bana sorarsan aralarınca duyduğujm ve gördüğüm kadarıyla MAN olabilir yada diğer araçlardaki tavsiyelerin büyük kısmını oluşturacak BMC
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDOFWAR

BMC ucuz olduğundan tercih ediliyo araba ranpada kalır ve 2 yıl dayanmaz .ii deyil .
    quote:

Orjinalden alıntı: droll

Bunu diğer araçlarda sorsan daha iyi olur orada bu konunun üstadı daha çok kişi var ama bana sorarsan aralarınca duyduğujm ve gördüğüm kadarıyla MAN olabilir yada diğer araçlardaki tavsiyelerin büyük kısmını oluşturacak BMC

• klavyeyi deyiştirdimde buna daha alışamadım kusura bakma.
  • Sen bunları birde orda yaz
  • http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=24916379&mpage=4 surda yazarsan yardımcı olcaklardır
  • BMC'nin motor gücü neredeyse diğer modellerin yarısı kadar az. Bu sebeple de biraz ucuz. Scania'nın yeni seri G modeli çıktı. Süper bi kamyon, ben olsam bunu alırdım.
  • scania cok güsel tır bence en ii si de diyerlerine göre daha pahalı
    quote:

Orjinalden alıntı: muratp87

BMC'nin motor gücü neredeyse diğer modellerin yarısı kadar az. Bu sebeple de biraz ucuz. Scania'nın yeni seri G modeli çıktı. Süper bi kamyon, ben olsam bunu alırdım.
  • tşkler bu işime yarar.
    quote:

Orjinalden alıntı: haydarpaşa

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=24916379&mpage=4 surda yazarsan yardımcı olcaklardır
  • BMC yada DODGE kardeşim vur daga bayıra kullan 20 sene.
  • quote:

scania cok güsel tır bence en ii si de diyerlerine göre daha pahalı
    quote:

BMC'nin motor gücü neredeyse diğer modellerin yarısı kadar az. Bu sebeple de biraz ucuz. Scania'nın yeni seri G modeli çıktı. Süper bi kamyon, ben olsam bunu alırdım.

Bu işlerde güzelliğe değil sağlamlığa bakılır yakıta bakılır çekişine bakılır.

Bu tır güzel bunu alalım diye gidilmez. Takım elbise mi alıyosun.

Bu iş için en iyisi Scania ve DAF'tır. Yükle istihap haddine kadar. Bana mısın demez.

• quote:

BMC ucuz olduğundan tercih ediliyo araba ranpada kalır ve 2 yıl dayanmaz .ii deyil .

Kimden öğreniyorsunuz böyle çakma bilgileri merak ediyorum..
  • quote:

Bmc 1142'nin motor gücü 410 Ps..

Scania R420'nin 420 ps,Man Tg-a 410'un motor gücü 410 Ps,Mercedes Axor 1840'ın 401 Ps.

Yarısı kadarmıymış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 16 Ağustos 2008; 17:09:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Bmc 1142'nin motor gücü 410 Ps..

Scania R420'nin 420 ps,Man Tg-a 410'un motor gücü 410 Ps,Mercedes Axor 1840'ın 401 Ps.

Yarısı kadarmıymış ?

DAF XF 105'in motoru 410 ve 510 PS arası değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 16 Ağustos 2008; 1:36:54 >
  • Başta man olmak üzere man,scania,daf üçlüsünden birini alın. sen man tırlarımız var demeseydin BMC derdim ama manı olan adam BMC almaz neden dersen şöfrlerin manlar dururken BMC ye binesi gelmez...
  • Man herzaman içlerinde en iyisi..Tonaj'ada geliyor..
  • tonaj geldi bile oo şuana kadar 3 tonaj cezası yedik
    quote:

Orjinalden alıntı: CaRgO4030

Man herzaman içlerinde en iyisi..Tonaj'ada geliyor..
  • ya dorusu bmc hiç düşünmüyoruz cünkü ranpada felan düşüyo araba konfor yok serilik yo ben bunları duyudum ve gördüm manla giderken önümüzdeki bmc ler ranpada düşüyo bilmiyorum ben bmc leride kötülemek te istemiyorum ama babam almaz bizim işler de bmc cok cabuk yıpranıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: BEST_OF_THE_BUCAK

Başta man olmak üzere man,scania,daf üçlüsünden birini alın. sen man tırlarımız var demeseydin BMC derdim ama manı olan adam BMC almaz neden dersen şöfrlerin manlar dururken BMC ye binesi gelmez...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.