Şimdi Ara

Hararetin tam ortada durmaması normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar aracımda hararet genelde tam ortada olmuyor ortadan bir önceki çizgide oluyor ortaya gelince de genelde geri oralara düşüyor termostatı değiştirdim halen aynı. Kaloriferi açarsam da daha düşük oluyor? Önemli bir problem mi? Hangi parçadan kaynaklanabilir? Araç dizel motor 2.0 TDI.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalorifer isitiyo mu sen ondan haber ver ısıtmıyor da devirdaim arızalı hele araç vagsa hemen değiştir conta yaktırın ha ısıtma eyiyse elleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 17 Mart 2022; 15:22:29 >
  • soguklardan kaynaklı gecenlerde bende 1.6 tdi degıştım termostat bosu bosuna araba tam ısınmıyor ve dısarısı cok soguk oldugu ıcın dusus gerceklesıyor durduk yere dogusa tokatlandık haram zıkkım olsun.

kalorifer dısarıdan cekerse hemen dusus oluyor araba tam ısınınca herhangı promlem yok

• 82lik termostat vardır olabilir ama normal çalışma sıcaklığına geldikten sonra kalorifer açınca yine de düşmemesi gerek. yakıt sarfiyatı artar motor verimli çalışmaz vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • obd cihazıdan da hararete bakın, gösterge de bozulmuş oabilir.

• Vw motorlarda devirdaim ile değişmesi gereken bir parça daha var. Valf gibi bir parça. Çoğu kişi bilmiyormuş. Youtube tamirhane kanalından bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 17 Mart 2022; 18:30:16 >
  • Benim arkadasta 177’lik a4 vardi. Yolda giderken motor suyu sicakligi dusuyordu. Termostat degisti yine duzelmedi derken audi servisinden ayrilan bir usta bu araclarda 3 adet termostat bulundugunu hepsinin ayri ayri kontrol edilmesi gerektigini soylemis. Arkadas garanti olsun diye hepsini degistirdi ve sorun kalmadi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.