Binbaşı
18 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
40 üye
Görüntülenme
Toplam: 148 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İki araç arasından hangisi tercih edilmeli. Duruş olarak cc daha geniş daha seri ve ikisinin de iç tasarımı gayet güzel her ikisi de en dolu paket olacak. En az 60.70.000 km kullanılacak.

şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar merhabalar

bugün telefon yağmurda balkonda kalmış çocuk orda bırakmış acil işim çıktı eve gelince farkettim telefonda elma simgesi geliyor hemen kapanıyor tekrar elma simgesi gelip kapanıyor kurtarma modunda geçiyor ama itunes telefonu görmüyor sorun nedir ekranda bir şey yok ama telefon açılmıyor.

şimdiden çok teşekküler.

Merhabalar iphone x cihazımda sim kart takılı değil sorunu yaşıyorum bu neden olur

cihaza sim kartı takıyorum ilk okuyor daha sonra birden sim kart takılı değil diyor çıkarıp takıyorum tekrar okuyor bir süre sonra tekrar sim kart takılı değil diyor. Çıkarıp takınca düzeliyor sonra tekrar aynısını yapıyor.

şimdiden teşekkürler.

merhabalar;
iPhone 6 cihazımın kilit ekranı şifresini unuttum cihazın icloud şifresini biliyorum içinde bilgilerim var ama icloud foto yedekleme açık değilmiş bunları nasıl kurtarabilirim? ya da cihazı nasıl açabilirim şimdiden teşekkürler.
Şu an 2 yıllık bir bölüme kayıtlıyım ve 4 yıllık bir bölüm kazandım. Okula kayıt yaptırmak için 2 yıllık kaydımı silmeme gerek var mı?
Kazanan var mı?
Kaç k ile kaçlık bölümler geldi?
Şuan okuduğum üniversiteye hiç gitmedim lise diploması gerekiyormuş kayıt silmek için başka ne gerekiyor askerlik tecili belgesi vs. gerekiyor mu?
Ayrıca kayıt silme işlemi bir günde biter mi?
Megane 2 kart okuyor ancak karttan kilitleme ve açma yapmıyor neden olabilir? Yedek kartı denedim o da aynısı birden bire gitti.
Geçen gün direksiyon kolonu tamir gördü aküden falan olabilir mi?
Merhabalar;
Aracımı detaylı yıkattım koltuk taban vs. Tam kurumamış camlar açık olduğu halde koktu nasıl geçer bu?
Şimdiden teşekkürler.
Pandemi dolayısıyla zaten açılmaz diye vakıf yazmayan olur mu sizce?
150k olan okulun 200k gelme ihtimali nedir? Okul Tobb edü iibf
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.962
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 228.979 (Bu ay: 2.920)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.029 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.