Şimdi Ara

Hanımın Çiftliği (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
13.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu ana kadar izlediğim en kötü, en boş bölümdü bence. flashbacklerle zaman geçirmeler, anlamsız diyaloglar, hele o jandarmanın sherlock holmes tavırları yok mu.

ayrıca katiin kim olduğunu biliyorum, söylemeyeyim de tadı kaçmasın. zaten dizi bu akşamki gibi giderse kaçacak bir tad da kalmayacak.

benim anlamadığım, bu dizinin çekimlerine uzun süredir hazırlanılıyor diye biliyorum. bu kadar uzun süreli bir yapımın elinde nasıl olur da stok bölüm olmaz, sürekli ara verir, saçma sapan geri dönüş, anlamsız diyaloglar ve bakışlarla zaman geçirmeye çalışır.
  • Kemal'i tutukladır fakat diğer bölümde gerçek katil belli olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFatalTürkI

Kemal'i tutukladır fakat diğer bölümde gerçek katil belli olur diye düşünüyorum.

Sanırım kitapta Kemal uzun süre hapiste kalıyor.Katil çok ilerki bölümlerde bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Kemal'i tutukladır fakat diğer bölümde gerçek katil belli olur diye düşünüyorum.

Sanırım kitapta Kemal uzun süre hapiste kalıyor.Katil çok ilerki bölümlerde bulunabilir.

Böyle kendini dedektif sanan komutan olursa, tabii uzun süre hapiste yatar. Bir şapkaya göre adamı nasıl hapise atarlar anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Böyle kendini dedektif sanan komutan olursa, tabii uzun süre hapiste yatar. Bir şapkaya göre adamı nasıl hapise atarlar anlamıyorum.

abi adamlar dna testi yapamaz ya
    inşallah şu kemal güzel bir hapis yatar,güllü'ye çok yamuk yaptı,çeksin cezasını.

• Bence berber reşit vurdu.Herşey onun başının altından çıkıyor.
  • serap hanım'ı içeriye alıyorlar lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

serap hanım'ı içeriye alıyorlar lan

İyi oldu filmdeki en gıcık kaptığım karakter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

'' Hanımın Çiftliği '' asıl şimdi '' Hanımın Çiftliği '' oluyor. . .

wvwt hatta daha önce bu adamın ölmesi lazımdı ama sırf ölmesin diye hikayeyi uzattıkça uzattılar.

Dizinin adı hanımın çiftliği hatun hergün dayak yiyo

Şimdi acısını çıkartır

Hakan boyav süper ya onun olduğu herşey seyredilir.

bak son cümlene itiraz ederim işte. demekki sen bu dizinin trt versiyonunu izlememişsin berber reşit karakterinde aydemir akbaş'ı izleseydin,şimdikinin ne kadar zayıf kaldığını görürdün. ama izlemediysen bunu söylemen normal. dün peşpeşe son 7 bölümünü izledim, acaip oldum beni epey duygulandıran sahneler vardı zaman zaman. bakalım muzaffer beyin katili kim çıkacak. romanla alakası olmadığı için tam bir soru işareti

• Dün eski bölüm vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sero77

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

'' Hanımın Çiftliği '' asıl şimdi '' Hanımın Çiftliği '' oluyor. . .

wvwt hatta daha önce bu adamın ölmesi lazımdı ama sırf ölmesin diye hikayeyi uzattıkça uzattılar.

Dizinin adı hanımın çiftliği hatun hergün dayak yiyo

Şimdi acısını çıkartır

Hakan boyav süper ya onun olduğu herşey seyredilir.

bak son cümlene itiraz ederim işte. demekki sen bu dizinin trt versiyonunu izlememişsin berber reşit karakterinde aydemir akbaş'ı izleseydin,şimdikinin ne kadar zayıf kaldığını görürdün. ama izlemediysen bunu söylemen normal. dün peşpeşe son 7 bölümünü izledim, acaip oldum beni epey duygulandıran sahneler vardı zaman zaman. bakalım muzaffer beyin katili kim çıkacak. romanla alakası olmadığı için tam bir soru işareti

Usta nickinizden anladığım kadarıyla galiba siz 77 doğumlunuz ben o kadar yaşlı değilim 19 yaşındayım bilmiyorum o yüzden

• Dün dizide baya değişik olaylar oldu halide ile kemal'in arası açıldı.
  • Bugünkü bölümde Güllü hapishaneden çıkıyor.Katilde belli olacak galiba.
  • Esasen bu roman uyarlamaları kitapları önceden okumuş ve olayları önceden bilenler için pek de heyecanlı olmuyor.
  • Katilin kim olduğunu çözdüm.Katil Güllü'nün abisi Hamza.
  • Bende az önce fragmanı izledim, muzaffer'e çok yakın biriymiş katil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 13 Mayıs 2010; 22:50:00 >
  • Katil birazdan belli oluyor...:)

Muzaffer e yakın biri ve katil olma olasılığı oldukça düşük birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 14 Mayıs 2010; 22:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Katil birazdan belli oluyor...:)

Muzaffer e yakın biri ve katil olma olasılığı oldukça düşük birisi.

Cemşir'miş.

Olmayabilirde. Oğluda olabilir.
    Edit: Dedim ve oğlu katil çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 14 Mayıs 2010; 22:46:06 >
  • quote:

Katilin kim olduğunu çözdüm.Katil Güllü'nün abisi Hamza.

• Hazmayı öldürmesi için teşfil edende muzafferin ortağı bence.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.