Şimdi Ara

Hanımın Çiftliği (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
13.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazla izleyicisi yok mu.Cuma günleri reytinglerde sürekli 1. oluyor..Ama bu dizi 1 sezon sürer orası ayrı.Mehmet Aslantuğ 26. bölümde diziye veda edicekmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Fazla izleyicisi yok mu.Cuma günleri reytinglerde sürekli 1. oluyor..Ama bu dizi 1 sezon sürer orası ayrı.Mehmet Aslantuğ 26. bölümde diziye veda edicekmiş..

İzleyicisi yok derken forumu ve internet ortamını kastettim. Mesela yeni bir bölüm çıktığında forumda konuşulmuyor bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

quote:

Fazla izleyicisi yok mu.Cuma günleri reytinglerde sürekli 1. oluyor..Ama bu dizi 1 sezon sürer orası ayrı.Mehmet Aslantuğ 26. bölümde diziye veda edicekmiş..

İzleyicisi yok derken forumu ve internet ortamını kastettim. Mesela yeni bir bölüm çıktığında forumda konuşulmuyor bile.

Evet forumda fazla takip edeni yok ama güzel dizi.
  • quote:

quote:

Foruma hitap etmemesi gayet doğal..Çünkü forumun çoğunluğunu öğrenciler oluşturuyor..Dolayısıyla bu tarz diziler pek ilgi görmüyor..
  • quote:

quote:

quote:

Foruma hitap etmemesi gayet doğal..Çünkü forumun çoğunluğunu öğrenciler oluşturuyor..Dolayısıyla bu tarz diziler pek ilgi görmüyor..

Zaten forumda Hanımın Çiftliği değil, KV ve Ezel dışında izlenen Türk dizisi yok.

• Yarın nolcak çok merak ediyorum.
  • Dizi yarın yok.Sinema koymuşlar yerine.
    Hep böyle oluyor zaten başka günmü yok.
  • 2 nisanda yeni bölüm varmış şimdi gördüm

İlginç bi fragman benzeri bişey hazırlamışlar sinemavari olmuşMasadaki gazetede Muzaffer ağa öldürüldü yazıyordu.

Zaten öleceği biliniyordu reklam yapmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

2 nisanda yeni bölüm varmış şimdi gördüm

İlginç bi fragman benzeri bişey hazırlamışlar sinemavari olmuşMasadaki gazetede Muzaffer ağa öldürüldü yazıyordu.

Şu fragmanı izleyelim, birde romanlardan uyarlanarak çekilen dizilerin en kötü yanı, sonunun belli olması

• quote:

Muzaffer ağa ölürse dizinin pek fazla tadı kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

zaten böyle denildiği için henüz ölmedi aslında birkaç bölüm önce ölmesi gerekliydi.

bu dizi aşk-ı memnu, yaprak dökümü gibi uyarlamalardan çok farklı. öncelikle zaman-mekan kavramına bağlı kalınmış ki bu müthiş olmuş. kimbilir o ortamı, o kasabayı yaratmak için ne uğraş verildi. oyunculuklar çok güzel, yıllardan beridir oyunculuğuna ısınamadığım birisidir özgü namal. ona karşı önyargılıyım, oyunculuğunu ve tarzını bu dizide de beğenmiyorum. necip memili ise harikalar yaratıyor. bu kadar mı güzel canlandırılır bir karakter yahu. romanı okumayanlar bilmez, zaloğlu ramazan narin, 50 kilo birşeydir. necip memili'nin boyu, kilosu gayet yerinde, ama kendini öylesine bir hale büründürüyor ki sanki karşınızda gerçekten 50 kiloluk birisi var sanıyorsunuz.

berber reşit, cemşir, hele hele güllü'nün abisi, o ne tiptir öyle.adam hiçbir şey söylemese, sadece baksa bir nefret uyandırmaya yetiyor. belki gerçek hayatta çok sempatik bir arkadaştır ama benim gördüğüm herkes lan şu tipi nerden bulmuşlar demekle meşgul .dizideki oyunculardan halide ve abi rolündeki arkadaş haricinde hepsini daha önce izlemiştim. halide tip olarak çok güzel, ama oyunculuğunu pek beğenmiyorum. kemal karakteri de son bölümlerde biraz ezikleşmeye başladı, romanda daha tuttuğunu koparak bir arkadaş olarak anlatılır. türk dizilerinde bir "beşir" ekolüdür gidiyor, tez zamanda kurtuluruz inşallah bu ekolden.

müzikler çok güzel, karakter oyuncuları harika, zaman-mekana bağlı kalınması, oyunculuklar, oyuncu seçimleri, mercedes arabalar, bu hafta yayınlanan fragman, sürekli verilen aralar bu diziyi farklı kılıyor.

şunu da söyleyeyim, malesef böyle ses getiren dizilerin etinden, sütünden ve yumurtasından faydalanılıyor. bu nedenle en az 1 saat özetle, 2 saat de reklamlar dahil yeni bölümle işgal ediliyor. türk izleyicisi artık buna alıştı, ama verilen aralara alışamıyor. dizi zamanında 1 ay ara verdi, yeni yayınlanan ilk bölümde herkes ayyyyhh nerde kalmıştık yhaaa, kemal niye öyle yaptı yhaaa, der oldu. bu dizi lost değil ki verilen arada millet teoriler üretip geri sayım için site kursun, işini gücünü bırakıp monitör karşısında yeni bölümümn torrente düşmesini beklesin.

ne yapıp yapılsın, gerekirse bölüm süreleri yarıya indirilsin, az reklam alınsın, ama ara verilmesin. mesela1 saat özet, reklamlar dahil 1 saat yeni blüm, beyaz sova kadar da idarelik yeni bir program düşünülebilir.

başarılı dizi, çizgisini bozmaz, romandan ayrı düşmez umarım. romana harfi harfine bağlı kalmasını istiyorum. takipteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

zaten böyle denildiği için henüz ölmedi aslında birkaç bölüm önce ölmesi gerekliydi.

bu dizi aşk-ı memnu, yaprak dökümü gibi uyarlamalardan çok farklı. öncelikle zaman-mekan kavramına bağlı kalınmış ki bu müthiş olmuş. kimbilir o ortamı, o kasabayı yaratmak için ne uğraş verildi. oyunculuklar çok güzel, yıllardan beridir oyunculuğuna ısınamadığım birisidir özgü namal. ona karşı önyargılıyım, oyunculuğunu ve tarzını bu dizide de beğenmiyorum. necip memili ise harikalar yaratıyor. bu kadar mı güzel canlandırılır bir karakter yahu. romanı okumayanlar bilmez, zaloğlu ramazan narin, 50 kilo birşeydir. necip memili'nin boyu, kilosu gayet yerinde, ama kendini öylesine bir hale büründürüyor ki sanki karşınızda gerçekten 50 kiloluk birisi var sanıyorsunuz.

berber reşit, cemşir, hele hele güllü'nün abisi, o ne tiptir öyle.adam hiçbir şey söylemese, sadece baksa bir nefret uyandırmaya yetiyor. belki gerçek hayatta çok sempatik bir arkadaştır ama benim gördüğüm herkes lan şu tipi nerden bulmuşlar demekle meşgul .dizideki oyunculardan halide ve abi rolündeki arkadaş haricinde hepsini daha önce izlemiştim. halide tip olarak çok güzel, ama oyunculuğunu pek beğenmiyorum. kemal karakteri de son bölümlerde biraz ezikleşmeye başladı, romanda daha tuttuğunu koparak bir arkadaş olarak anlatılır. türk dizilerinde bir "beşir" ekolüdür gidiyor, tez zamanda kurtuluruz inşallah bu ekolden.

müzikler çok güzel, karakter oyuncuları harika, zaman-mekana bağlı kalınması, oyunculuklar, oyuncu seçimleri, mercedes arabalar, bu hafta yayınlanan fragman, sürekli verilen aralar bu diziyi farklı kılıyor.

şunu da söyleyeyim, malesef böyle ses getiren dizilerin etinden, sütünden ve yumurtasından faydalanılıyor. bu nedenle en az 1 saat özetle, 2 saat de reklamlar dahil yeni bölümle işgal ediliyor. türk izleyicisi artık buna alıştı, ama verilen aralara alışamıyor. dizi zamanında 1 ay ara verdi, yeni yayınlanan ilk bölümde herkes ayyyyhh nerde kalmıştık yhaaa, kemal niye öyle yaptı yhaaa, der oldu. bu dizi lost değil ki verilen arada millet teoriler üretip geri sayım için site kursun, işini gücünü bırakıp monitör karşısında yeni bölümümn torrente düşmesini beklesin.

ne yapıp yapılsın, gerekirse bölüm süreleri yarıya indirilsin, az reklam alınsın, ama ara verilmesin. mesela1 saat özet, reklamlar dahil 1 saat yeni blüm, beyaz sova kadar da idarelik yeni bir program düşünülebilir.

başarılı dizi, çizgisini bozmaz, romandan ayrı düşmez umarım. romana harfi harfine bağlı kalmasını istiyorum. takipteyim.

Katılıyorum yaprak dökümü ve Aşk-ı memnu gibi kalitesiz değil özenle çekiliyor.

Aslında onlarda romana aynen sadık kalsalardı belki iyi iş çıkarırlardı ama çok saçmaladılar düğünde serdar ortaç falan çalıyo

• halide halide halide biraz yaşlı ama olsn ya le
  • söz özgü namaldan açılmışken

önceden çok severdim hatta koca kafaları sunarken bu sevgi tavan yapmıştı

ama bu dizide soğudum

hele ben helaya gidiyorum lafı vardı

halide tipiyle makyajıyla sanki o zamandan çıkıp gelmiş gibi

çok çekici
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

söz özgü namaldan açılmışken

ama bu dizide soğudum

çok çekici

Aynen ya bende dizide ki Güllü karakterini hiç sevmiyorum.

• quote:

ama bu dizide soğudum

çok çekici

Vay zapuk burdan'da men edilmen yakındır

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

ama bu dizide soğudum

çok çekici

abi ülkeden atın beni

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

ama bu dizide soğudum

çok çekici

abi ülkeden atın beni

Yok be dostum başımızın üstünde yerin var Neyse arkadaşların konusu dağılmasın saygılar...

• dizi güzel gidiyor ancak Kanal D yine yaptı yapacağını...diziyi aşk-ihanet-entrika üçgennine çekmeye başladı...yakında ramazan ile kemal kardeş çıkabilir...dizinin bu kanaldan alınması lazım..artık dizilerle romanların tek benzerliği adları kaldı...gerisi üfürme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

dizi güzel gidiyor ancak Kanal D yine yaptı yapacağını...diziyi aşk-ihanet-entrika üçgennine çekmeye başladı...yakında ramazan ile kemal kardeş çıkabilir...dizinin bu kanaldan alınması lazım..artık dizilerle romanların tek benzerliği adları kaldı...gerisi üfürme.

Kanal D her dizide bu mantığı uyguluyor. Birde fragmanı izledim ama bilgisayar yapımı çok sırıtıyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.