Şimdi Ara

Hangi Clio?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar 25-27 Bin TL'ye Clio almak istiyorum.
    Çekiş gücü önemli olmaksızın Clio 1.2 Benzin +LPG mi az yakar, Clio 1.5 Dizel mi az yakar?

Hangi yıl da üretilenler daha az yakar. Örneğin 2008 1.2 veya 2009 1.5 vs gibi örnek verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür Ederim.

Not Az yakması tek önceliğimdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Az yakması önceliğiniz ise 1.5 DCİ kesinlikle daha az yakar. Bizzat kullanıyorum.
  • Clio 3 1.2 benzin
    Clio 4 1.2 lpg
    Megane 3 1.5 dci araçlarım oldu
    yakıt olarak 1.2 lpg dci den biraz daha az yakar ama kullanırken keyif vermez.
    fiyat/performans olarak 1.5 dci daha iyidir.
  • Lpg daha az masraf cikarir cebinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renault Cilo Aracın Yakıt ve performans olarak olarak 1.5 dci 1tık daha iyidir.Aracın çekişindede sorun yaşamazsınız

Ama işin içine Bakım ve vergi maliyetleri girince tabi onuda ayrı değerlendirmek lazım

• 2008 model symbolüm vardı 1.4 motor lpgli araç kokluyordu şehir içi 20-25 kr şehir dışı 17-18 kuruş yakıyordu dizel mantıksız hemde traktör gibi 6.5lt yaksa motorin 5 lira 32-33 kuruş 1.4 motor 9-10 lt yaksa lpg 3 lira 27-28 kuruş lpg daha mantıklı performansa hıza çok düşkünseniz başka araca yönelin bu araçlar 100 den sonra dağıtıyor
  • 1.5 Dizel yerine 1.2 LPG sanırım mantıklı gibi?

• 1.2 benzinli keyif vermez üstelik LPG diyorsunuz bu araçların çok satılma sebebi 1.5 DCI motor bizde 2008 1.5 85 HP versiyonu var çok iyi gidişi

• 1.2 kullandım cok zor sattim

• Yakıt olarak 1.2 daha az yakar. Performans olarak 1.5 dizel daha iyidir.
  • Yakıtta 1.2+lpg daha iyidir.
  • Peki 1.5 Dizel olan Clio 1, Clio 2, Clio 3 Aynı mı yakar?

• Adam ekonomi demis millet keyif vermez gitmez yorumlara bak

Bakim,vergi ve yakit ekonomisi bakiminden 1.2 ideal secim olur. Siradan binek araba gitse ne olur gitmese ne olur kici kirik binek arabalar M paket,amg paket ozel spor uretim bilmem ne olsa eyvallah

• Düşük Km'li 1.5 Dizel motorlu cliolarda malesef çok az, olanlarda ateş pahası, sanırım 1.2 Benzin+LPG daha avantajlı gibi. Ekonomik olması benim için yeterlidir.. 1.2 Daha ekonomik sanırım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.