Şimdi Ara

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
27
Favori
100.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 343'ün en son haftalık stream'inde oyun ile ilgili açıklanan bazı bilgiler:

- 4 player splitscreen desteği yeni motor ile şimdiden sağlanmış.

- Customization sistemi Halo Reach'e yakın olacak ki en iyisi Halo Reach'di bu konuda.

- Spartan armor'larının içi eski oyunlardaki gibi sadece siyah olacak, 4 ve 5 'deki gibi renkli olmayacak.

- Ocak ayında 343'ün kendi içinde Halo Infinite multiplayer turnuvası düzenlenecek. Bu da demek oluyor ki oyunun multiplayer'ı en azından oynanabilir seviyede şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 28 Aralık 2018; 15:20:25 >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Multiplayer modu 2019 da gelir mi önceden ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Multiplayer modu 2019 da gelir mi önceden ?
    2019 çok zor ihtimal dostum full sürüm için ama şöyle bir durum var, Halo Infinite için MCC'de olduğu gibi insider programı yapılacak yani belli aralıklarla seçilen insider gruba multiplayer insider beta'sına katılacak, bu program 2019'da başlayabilir.MCC'ye seçilmiştim umarım buna da seçilirim
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    halo 5 mcc'ye eklenir mi peki
  • Oyunun 500 milyon dolardan fazla bütçe ile yapıldığı iddia edilmiş. (Oyun endüstrisinde gelmiş geçmiş en büyük yapım)

Gerçekten MS ve özellikle 343 industry'de acayip bir bilenme hissediyorum. Hem yeni konsollar, hemde yeni oyunlar anlamında yeni nesil çok daha hareketli geçecek gibi duruyor.

https://www.neogaf.com/threads/rumor-halo-infinite-is-the-currently-biggest-project-in-the-gaming-industry-with-a-budget-of-more-than-500-million-us.1475402/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 13 Nisan 2019; 11:30:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Oyunun 500 milyon dolardan fazla bütçe ile yapıldığı iddia edilmiş. (Oyun endüstrisinde gelmiş geçmiş en büyük yapım)

Gerçekten MS ve özellikle 343 industry'de acayip bir bilenme hissediyorum. Hem yeni konsollar, hemde yeni oyunlar anlamında yeni nesil çok daha hareketli geçecek gibi duruyor.

https://www.neogaf.com/threads/rumor-halo-infinite-is-the-currently-biggest-project-in-the-gaming-industry-with-a-budget-of-more-than-500-million-us.1475402/
    MS gerçekten Halo Infinite'in Halo 2-3 seviyesinde bir oyun olması için uğraşıyor.Oyun tarihinin en büyük bütçesi olur mu bilinmez ama Halo oyunlarının en büyük bütçelisi olduğu kesin, sıfırdan yeni motor yapıldı ve en çok geliştirme süresi olan Halo oyunu oluyor.Tahminim 2020'de Xbox Scarlett'in çıkış oyunu olacağı yönünde

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

MS gerçekten Halo Infinite'in Halo 2-3 seviyesinde bir oyun olması için uğraşıyor.Oyun tarihinin en büyük bütçesi olur mu bilinmez ama Halo oyunlarının en büyük bütçelisi olduğu kesin, sıfırdan yeni motor yapıldı ve en çok geliştirme süresi olan Halo oyunu oluyor.Tahminim 2020'de Xbox Scarlett'in çıkış oyunu olacağı yönünde

Alıntıları Göster
    Rpg öğeleri olabilir mi?

• Akşama yeni nesil konsolun çıkış oyunu olacağı haberi ile birlikte gameplay videosu bekliyorum. Çok az kaldı artık
  • Xbox Scarlet, Xbox One, Pc için çıkış yapacak 2020 holiday..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar E3 sunumunda bile game play gösteremedi aptal herifler herkese rezil olduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Klasik armor ve klasik Halo müziği
  • microsoft konferansını bekleyenler için diğer oyunlar falan kimsenin umurunda değildi herkes Halo da bir şey görür müyüz diye bekliyordu. Bu yıl da bir şey göstermediler adam akıllı bir gameplay bile göremedik. ne diyeyim sana ey ms..
  • Vay be kemik Halo kitlesi hariç E3 rezildi.
  • 2020 holiday diyor, bence gameplay için erken

• HALO INFINITE - XBOX ANA KONU
  • 343 Industries, Halo Infinite'ten iki adet yeni konsept görsel paylaştı.

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU
  • Bunu fat Xbox one'ımda oynayacağım muhtemelen. 4k gaming benim için ütopya halen. 1080p ile 1-2 sene daha devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Bunu fat Xbox one'ımda oynayacağım muhtemelen. 4k gaming benim için ütopya halen. 1080p ile 1-2 sene daha devam
  • Phill Spencer; Halo İnfinite'i Xbox Series X'de oynayanlar kendini çok özel hissedecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halo zaten muhteşem bir seri. INFINITE duyurusu ile üzerine biraz daha heyecan eklemiş olacak ki. Genel yayınlarda, anketlerde vs. adından en çok bahsedilen oyun konumunda. Ah bir de GEARS da ki gibi TÜRKÇE meselesine alt yazı ile falan ucundan girse ve HALO evrenini detaylı bir biçimde sinematik olarak anlatsa. Tadından yenmeyecek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.