Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.354
Cevap
10
Favori
42.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 fps olursa 1080p yi yakalayamazlar.atmosfer ,etrafta bulunan dinamik nesneler,ucan yaratıklar vs.bunlar oldukca ram harcayan etkenler.Halo evreni her zaman dinamik ogelerle donatılmıştır.O yuzden 1080p 60 fps olmaz.900/60 yada 1080/30 olabilir.Hatta cok farklı cozünurlukler ilede gelebilir.Ne olursa olsun yeni bir oyunmotoru ile gelicek ve sonucta muazzam bir oyun olacagı kesin .Her turlu oynıcaz.Umarım en iyi cozunurlukte cıkar karsımıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsterse 720p olsun.Halo olduktan sonra farkeder mi. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

İsterse 720p olsun.Halo olduktan sonra farkeder mi. . .

Farketmez ama 720 p de olmasin. Eldeki imkanlar dogrultusunda en iyisini isteyelim. Her seye tamam deseydik microsoft bunca adimi geri atmayacakti.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

İsterse 720p olsun.Halo olduktan sonra farkeder mi. . .

Farketmez ama 720 p de olmasin. Eldeki imkanlar dogrultusunda en iyisini isteyelim. Her seye tamam deseydik microsoft bunca adimi geri atmayacakti.

Zaten Halo bu en iyisini yapacaklardır.Ben zaten 1080p 60fps bekliyorum ama o kadar da önemsemiyorum bu konuları.
  • Bencede 720p olursa da oynarım.Herkes oynar.Ancak artık kinecti feda eden bir anlayıs ve guce dayalı bir yolda devam ediyorsa e bi zahmet 900 1000 1050 1080p verdirtsin.Zaten 2015 sonu cıkacak,ozamana kadar iç mimariyi çözmüş olur 343 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 17 Mayıs 2014; 17:55:24 >
  • 60 FPS olursa çözünürlükten ödün vereceklerdir ama önemli değil sonuçta Halo efsanesinden bahsediyoruz. Gerek tek kişilik senaryo modu gerek multiplayer'ı ile yine oyun dünyasını sarsacaktır.
  • Sıra yeni bir Geow haberinde
  • Daha oyunun çıkmasına 1.5 yıl var o yüzden şu anda çözünürlüğü açıklamak zaten imkansız..

Bu arada motor yepyeni bir motor olacak.Yani bu nesildeki Halo motorunun üzerinden gitmeyecekler..Ayrıca bu sefer multiplayer'ın çok daha iyi olacağını ve herkesin hayran kalacağı Halo'ya yakışır bir multiplayer olacağını söylüyorlar..343i her seferinden Halo 4'de yaptıkları hatalardan ders aldıklarını söylüyorlar..Gerek Single gerek Multi olarak Halo ismine yakışır bir oyun gelicek bu sefer İnş..İlk konsept çalışması :

https://s3cmsassets.blob.core.windows.net/media/Default/web/news-and-blogs/article-body/graphics/halo-5-guardians-concept-dffa4072fcb44c61aea563cd9e473f72.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Daha oyunun çıkmasına 1.5 yıl var o yüzden şu anda çözünürlüğü açıklamak zaten imkansız..

Bu arada motor yepyeni bir motor olacak.Yani bu nesildeki Halo motorunun üzerinden gitmeyecekler..Ayrıca bu sefer multiplayer'ın çok daha iyi olacağını ve herkesin hayran kalacağı Halo'ya yakışır bir multiplayer olacağını söylüyorlar..343i her seferinden Halo 4'de yaptıkları hatalardan ders aldıklarını söylüyorlar..Gerek Single gerek Multi olarak Halo ismine yakışır bir oyun gelicek bu sefer İnş..İlk konsept çalışması :

https://s3cmsassets.blob.core.windows.net/media/Default/web/news-and-blogs/article-body/graphics/halo-5-guardians-concept-dffa4072fcb44c61aea563cd9e473f72.jpg

Halo 4'den ders aldıklarını ve beşinci oyunda toparlayacaklarını dediğin gibi açıklamışlardı.

Aslında yapacakları şey Halo 3 ve Reach üzerinden gitmek olmalı. Harita ve oynanış dinamikleri olarak bu iki oyunu esas almaları bence çok önemli.

• Gorende oyunu Bungie yapiyor sanacak fazla beklentimiz olmasin beyler.

• Halo 2-3 'ün üzerinden gidecekler çok büyük ihtimalle ama tabiki çok daha geniş çaplı bir şekilde..Halo 4 failinden sonra Bravo'nun da içinde bulunduğu 10'dan fazla Pro Halo oyuncusu 343i'ye katıldı..Onun dışında Gears of War'ın multiplayer designer'ı Quinn Delhoyo'da katıldı ekibe..Bu sefer lafın gelişi değil gerçekten ismine yakışacak bir multi geleceğine inanıyorum..Umarım Bungie'den geçen ay ayrılan ve Halo 1-2-3-Reach'in Soundtrack'lerini yapan Marty O'donnell'ı da elinden kaçırmazlar..
  • Oyunun çözünürlüğünün 1920X720 olacağı şeklinde söylentiler var. 900p'yle nerdeyse aynı miktarda piksel ediyor yanılmıyorsam, yani 1080p hayal. 60 FPS olacağını da geçen E3'te üstüne basa basa söylediler geri dönemezler. Dediğiniz gibi sub-1080p@60 olacak oyun.

Cloud nasıl kullanılacak görecez. Cloudla bişeyler yapılabileceğine milleti inandırırsa konsolun satışları kesin artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 17 Mayıs 2014; 21:30:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Halo 4 fail bir oyun değildi sadece Halo serileri arasında kötüydü yoksa genel olarak birçok FPS oyunundan çok daha iyi bir oyundu.

343 büyük olasılıkla önceki Halo oyunlarını iyici inceleyerek geliştiriyor oyunu bu yüzdende kendilerinden eminler. Halo'nun zaten single ve multisinin kemik bir oynanış dinamiği var tek yapmaları gereken üzerine eklemeleri.
  • Tabiki öyle..Eski Halo oyunları zamanının hep en iyi FPS oyunları oldu..Halo 4 önceki Halo'lara göre zayıf bir oyundu yoksa yine dediğin gibi birçok FPS'den çok daha iyi bir oyun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Tabiki öyle..Eski Halo oyunları zamanının hep en iyi FPS oyunları oldu..Halo 4 önceki Halo'lara göre zayıf bir oyundu yoksa yine dediğin gibi birçok FPS'den çok daha iyi bir oyun..

Beşinci oyunda yine ortalığı yıkıp geçer. Hem Ms hemde 343, Halo gibi bir silahla ıskalama sanslarının olmadıklarını biliyorlar ve açıklamalarınada baktığımızdada ona göre hareket ettiklerini görebiliyoruz.
  • Bundan boyle bungie kalitesinde bir halo beklemeyin ama yine adina yakisir kaliteyi tasiyacaktir.

Bungie nin yaptigi 3 leme efsaneydi. Reach ve odst filan benim icin cok bir sey ifade etmiyor ama halo 1*2*3 efsane oyunlardir.

4 ude severek bitirdim 5 ide oynayacagiz oyle yada boyle ama grafik konusunda kesinlikle citanin ustunde olmasi gerekiyor + olarak eski multiplayer kalitesi yakalanmali.

• Arkadaşlar Halo serisinin 4. oyuna kadar hikayesini okuyabileceğim bir yer varmı ? 4. oyunu bitirdim ama konuyu bilmeden direk oynadım yazık etmemek gerek bu seriye.
  • Yalnız yeni karakterin kapakta ön planda olması Chief'in daha az görüneceği ihtimalini yükseltir zannımca. Ki E3 Trailer'ında kendini gizlediği açıkça belliydi, bence yeni karakter üzerinden farklı bir Script göreceğiz. Açıkçası Terra Firma'ya kadar gideri var bu oyunun, bekleneni verebilirlerse serinin en sağlam Senaryosunu oynarız, Multisi ne olacaksa olsun beni bağlamaz...

quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Ps4 gibi indi bindi oyunlarinin ciktigi bir konsola para verdikten sonra One tabi alinir.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 18 Mayıs 2014; 1:56:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

Yalnız yeni karakterin kapakta ön planda olması Chief'in daha az görüneceği ihtimalini yükseltir zannımca. Ki E3 Trailer'ında kendini gizlediği açıkça belliydi, bence yeni karakter üzerinden farklı bir Script göreceğiz. Açıkçası Terra Firma'ya kadar gideri var bu oyunun, bekleneni verebilirlerse serinin en sağlam Senaryosunu oynarız, Multisi ne olacaksa olsun beni bağlamaz...

quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Ps4 gibi indi bindi oyunlarinin ciktigi bir konsola para verdikten sonra One tabi alinir.

/>

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: FB_ArDa

Arkadaşlar Halo serisinin 4. oyuna kadar hikayesini okuyabileceğim bir yer varmı ? 4. oyunu bitirdim ama konuyu bilmeden direk oynadım yazık etmemek gerek bu seriye.

Hocam İng. durumun nasıl ona göre bişey söyleyebilirim..Ayrıca sadece Reach+Halo 1-2-3'ün mü hikayesini istiyorsun yoksa şu ana kadar ki bilinen tüm olayları mı? Eğer zamanın ve İngilizcen varsa şu ana kadarki bütün hikayeyi okumanı öneririm sadece oyunlardan hiçbirşey anlamazsın çünkü hikayenin küçük bir kısmını oluşturuyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 18 Mayıs 2014; 13:27:50 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.