Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
10
Favori
42.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Old school tayfasını dışarı alalım Dunya'nın en iyi multiplayer oyunu geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720 p beta olmasi yani sira zaten oyun halo dan baska her seye benziyor. 343 beceremez halo yapmayi. Halo isminden yer dururlar seriyi asagiya cekiyorlar.

Master chief collection 1 yil once geliyor 5 den ama 5 ciktiktan sonrada ondan fazla oynanir. En azindan halo 2 ve 3 var.

Halo 5 suan kotu gorunuyor.

• Oyun tam sürüm de 1080p 60 fps olacak .Ayrıca daha oyunun bitmesine 1 yıl var ve grafiklerin çok iyi olacağı söylendi.

http://www.merlininkazani.com/Halo_5_Guardians_betasinin_720p_60fps_oldugu_ortaya_cikti-haber-78054p1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyDE

oyun tam bir çöp böyle oyun olmaz olsun xbox iğrenç

Ps4 kulalanıcıları çok olunca malesef trolüde çok oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

quote:

Orijinalden alıntı: SkyDE

oyun tam bir çöp böyle oyun olmaz olsun xbox iğrenç

Ps4 kulalanıcıları çok olunca malesef trolüde çok oluyo.

ne?

• Halo'nun çok fazla seveni olduğunu biliyorum. Ama oyun tarzı dinamikleri beni sarmiyor. Grafik anlamında da öyle abartılacak grafikte yok. Zaten oyunun geçtiği evren çok fazla efekt kullanilmasinida gerektirmiyor. Seven sever tabi ama xbox un beni en heyecanlandirmayan oyunu halo. Hatta destny daha başarılı hem görsel olarak hem oyun olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Private-Miller

Halo'nun çok fazla seveni olduğunu biliyorum. Ama oyun tarzı dinamikleri beni sarmiyor. Grafik anlamında da öyle abartılacak grafikte yok. Zaten oyunun geçtiği evren çok fazla efekt kullanilmasinida gerektirmiyor. Seven sever tabi ama xbox un beni en heyecanlandirmayan oyunu halo. Hatta destny daha başarılı hem görsel olarak hem oyun olarak

Oyun şuan beta da çıkmasına bile 1 sene var yani grafikler öyle olmayacak ayrıca 3-4 dakikalık videodan Destiny nin daha iyi olduğunu nasıl anladınız pes doğrusu.Tabi sevmek zorunda değilsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

quote:

Orijinalden alıntı: Private-Miller

Halo'nun çok fazla seveni olduğunu biliyorum. Ama oyun tarzı dinamikleri beni sarmiyor. Grafik anlamında da öyle abartılacak grafikte yok. Zaten oyunun geçtiği evren çok fazla efekt kullanilmasinida gerektirmiyor. Seven sever tabi ama xbox un beni en heyecanlandirmayan oyunu halo. Hatta destny daha başarılı hem görsel olarak hem oyun olarak

Oyun şuan beta da çıkmasına bile 1 sene var yani grafikler öyle olmayacak ayrıca 3-4 dakikalık videodan Destiny nin daha iyi olduğunu nasıl anladınız pes doğrusu.Tabi sevmek zorunda değilsiniz.

Oyunun genel dinamikleri belli geçmişte yapılan oyunlar belli grafikler de az çok tahmin ediyorum. Bak ben kötü oyun demiyorum. Ama bi gears of war kadar iyi ex değil. Gears of war bana ve benim gibi bi çok kişiye xbox aldiran oyun. Ama Halo bana kalırsa abartılı derecede iyi olmayan sıradan fps oyunu. Free to play verseler ancak oyke alır denerim.

• Konuşmak için çok erken ama ikinci bir Halo 4 vakası geliyor gibi..Oyun Halo'dan başka herşeye benziyor..
  • Halo benide sarmıyor ya ama zevk alarak oynayana saygım sonsuz lâkin bana bat4 Multide ki gibi plazayi helikopterle tarama hazını vermiyor

• Önce şu Chief'i yalayıp yutalım, daha buna çok var.
  • Öyle yada böyle hertürlü oynanır açık ara hala piyasadaki en iyi FPS bana göre. Kısmetse yakın zamanda One alacağım ki bunun en büyük nedeni Halo 5 olacak
  • Armor abilityler reach de geldi ve bungie gayet iyi is yapmisti ama 343 de armor abilityler 4 de sacmaladi 5 de iyice sivadi gibi nedir bu jetpack varimsi oraya buraya sicramalar. 343 mp yi rezil ediyor. Yinede beta ocakta basliycak ve geri bildirimleri dikkate alirlarsa duzeltebilirler. Grafiklerde suan icin 720p oldugunu düşünürsek ciktiginda cok iyi grafikler bekliyorum. Su hali bile iyi bence grafikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenercag -- 12 Kasım 2014; 1:38:45 >
  • Halo 5 GAMEPLAY - [EMPIRE] EXCLUSIVE Halo 5: Guardians Beta Gameplay

Bu videodan sonra kafamdaki tüm soru işaretleri gitti, kesinlikle "EFSANE" ye yakışan bir oyun geliyor..
  • Butun silahlara aim alma gelecek diyorlar dogrumu bu??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackflagx

Butun silahlara aim alma gelecek diyorlar dogrumu bu??

umarım gelmez ama doğru gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: blackflagx

Butun silahlara aim alma gelecek diyorlar dogrumu bu??

umarım gelmez ama doğru gibi

bence daha fazla kisiye ulasabilmek icin bu yeniligin olmasi gerekli..

• bu oyunun da campaingleri olacak mı yoksa sadece multiplayer mı olacak. Ben hiçbir videoda campaingleirini görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

bu oyunun da campaingleri olacak mı yoksa sadece multiplayer mı olacak. Ben hiçbir videoda campaingleirini görmedim.

Campaign tabikide olacak.

• Oyun çöp umudu kestim ben şimdiden, Master Chief Collection akar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.