Şimdi Ara

half life yıl 98 şimdi 2008

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu anda half life 1'i oynuyorum bitecek heralde az kaldı 2 gecedir uğraşıyorum 11. bölümdeyim toplam kaç bölüm var hatırlamıyorum ama asıl söylemek istediğim şey elimde yıllarca orjinal cdsi olan bir oyunu özellikle half life'ı niye daha önce bitirmedim ki diyorum çıkalı 10 yıl olmasına rağmen oynanabilirliği çok yüksek bir oyun ve half life 2 den itibaren diğer oyunları önceden bitirmiştim
    oyunda askerleri niye bu kadar güçlü yapmışlar ki en zorda açtım nasıl olsa geçerim diye buraya gelene kadar anam ağladı
    ilk oyundan sonra 2 ile arasında ek paket çıktı mı
    bir de hikayeyi tam olarak anlayan var mıdır çünkü bir patlamayla dünyanın bu kadar değişmesi normal değildir

• opposing force, blue shift gibi, ek paket sanırım, oyunları çıktı. kaç kere bitirmişimdir half-life ı hepsinde de aynı derecede zevkle oynadım. oyun tarihi boyunca en güzel oyunlar sıralamasına kafadan ilk 3 e sokarım.
  • half life zaten gelmiş geçmiş en uzun oynanan oyunları arasında liderdir şimdi kursam oynarım ama bi kaç kere bitirme çabalarım olmuştu ama beceremedim uzun geldiama herşeye ramen oyun güzel şu zamana bakarsak grafik bile hiç fena değil ama dediğim gibi işte biraz zor oyun 11 bölümden uzundu sanırsam hatta bununla ilgili bi video izlemiştim adam koca oyunu kestirmeleri kullanarak 10 Dk da bitirmişti uzun lafın kısası

Half Life 4EVER

• o videoyu ben de duydum yarım saatlikmiş ama mantıklı gelmiyor çünkü yollar dümdüz olsa hiç düşman olmasa bile daha uzun sürer
  • quote:

Orjinalden alıntı: mellon89

o videoyu ben de duydum yarım saatlikmiş ama mantıklı gelmiyor çünkü yollar dümdüz olsa hiç düşman olmasa bile daha uzun sürer

evet yarım saatlik ti uzun zaman oldu unutmuşum demekki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flywer

half life zaten gelmiş geçmiş en uzun oynanan oyunları arasında liderdir şimdi kursam oynarım ama bi kaç kere bitirme çabalarım olmuştu ama beceremedim uzun geldiama herşeye ramen oyun güzel şu zamana bakarsak grafik bile hiç fena değil ama dediğim gibi işte biraz zor oyun 11 bölümden uzundu sanırsam hatta bununla ilgili bi video izlemiştim adam koca oyunu kestirmeleri kullanarak 10 Dk da bitirmişti uzun lafın kısası

Half Life 4EVER

Dalga mı geçiyorsun gerçek mi bu ? Half Life'ı 10 dakikada bitirmek imkansız çünkü kestirme diye bir şey yok. Kendinizi kandırın da insanları kandırmayın bari.

• Ben daha hiç bitirmedim Half Life'ı. Geçen counter oynamak için yükledim bir yandan da half life'ta yeni oyuna başladım. Daha önce hiç oynamadığımı hesaba katarsak kaç saatte bitirebilirim bu efsaneyi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: colleger26

Ben daha hiç bitirmedim Half Life'ı. Geçen counter oynamak için yükledim bir yandan da half life'ta yeni oyuna başladım. Daha önce hiç oynamadığımı hesaba katarsak kaç saatte bitirebilirim bu efsaneyi???

Kasarsan max 5 saat civarında bitirirsin. Bahsettiğim Easy modu için geçerli tabii. Oyunu Normal ya da Easy'de bitirdikten sonra bir de Hard'da denemeni tavsiye ederim gerçekten eğlenceli oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blacktric

quote:

Orjinalden alıntı: colleger26

Ben daha hiç bitirmedim Half Life'ı. Geçen counter oynamak için yükledim bir yandan da half life'ta yeni oyuna başladım. Daha önce hiç oynamadığımı hesaba katarsak kaç saatte bitirebilirim bu efsaneyi???

Kasarsan max 5 saat civarında bitirirsin. Bahsettiğim Easy modu için geçerli tabii. Oyunu Normal ya da Easy'de bitirdikten sonra bir de Hard'da denemeni tavsiye ederim gerçekten eğlenceli oluyor.

Doğrusu 5 saat bile çok iyimser bi tahmin. Zaten Easy de oyunun bir zevki olmaz. Hard da oyna ki şöyle bazı yerleri geçmek için 50 kere load yap

• En zor da sağlığının 50 üzerinde olduğunu zor görürsün gerçekten zoru çok zor yapmışlar.
    5 saatte normal seviyede bile bitmez bu oyun çok uzundur arkadaşlar ben çok kez yarıda bırakmışımdır bu oyunu sen son sadece geceleri en fazla 3 saat oynayarak en zor seviyede bir haftada bitirmiştim müzikleri şu anda kulağımda harika bir atmosferdi.
  • Yaaa oyunu çok küçükken oynamıstım pisiklojimi bozmustu aha diyodum canavarlar bu sefer nerden cıkacak
  • 30 dk videosu burada:

http://speeddemosarchive.com/demo.pl?HalfLife_hard_3100

Bu da 1 saatlik:

http://speeddemosarchive.com/demo.pl?HalfLife_SS_10033

Bir de HL2'nin bir buçuk saatlik videosu:

http://speeddemosarchive.com/demo.pl?HalfLife2_13657

Hile mile yok. Cisim üzerinde havalanıp sürekli zıplamayı kendiniz de yapabilirsiniz.

• Bu site güzelmiş.Insane,aşırı yüksek kalitede txrrentler mevcut.
  • 45 dk bitirildiğini izlemiştim adam bunnyjumpla neler yapıyordu
  • Bİr izleyelim bakalım millet neler yapmış, hey gidi be ne oyundu o... Şimdi bile düşünürken saygı uyandırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 30 Mayıs 2008; 12:27:31 >
  • canım çekti yaw...15 haziran sınavdan sonra seriye baştan başlıcam valla....5 aydır oyun oynamıyorum valla....
  • hl1'den sonra ek paketleri olan blue-shift ve opposing force'yi de mutlaka oynamalısın, blues shiftte güvenlik görevlisi barney'i canlandırıyoruz. blue shiftte adamımız gordon'u gördüğümde çok sevinmiştim dün gibi hatırlıyorum. hl 1 de yaklaşık 17 bölümdü, hl1'in 45 dk.da bitirildiği videoyu buradan izleyebilirsin vallahi benim ağzım açık kaldı
    Half Life completed in 45 minutes

• ben ılk defa gordum bu 45 dk lık olanı sımdı ızledım ve beynım dondu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.