Binbaşı
02 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet beyler hayatınızda attığınız en büyük kazıklar (maddi) nelerdir.Herkes kazık yemiyor sonuçta kazık atan belli bi kesimde var.Cevaplarınızı bekliyorum..
Arkadaşlar acil para lazım.Akıl verin şu mobil ödemeyle (turkcell.vodofone iki hat var) nakite çevirme olayları varmı.Varsa nasıl.Birde ttnet üyelik ile playstorede herhangi birşey alıp nakite çevirebiliyormuyuz.Acil para lazım
Dh Premium üyelik nasıl alınabiliyor bilgilendirme yapabilirmisiniz.
Destanda klan arıyorum takılmalık varmıdır acaba.
Arkadaşlar şifremi unuttum.Değiştirmek için karakter ismini soruyor bayadır oynamıyorum onuda unuttum iyimi.Nasıl değiştireceğim acaba.
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar.Bir sorum olacaktı.Bir arkadaş grubu olarak bodrum veya yakın çevresi temmuzun başı gibi tatil yapmayı düşünüyoruz.Pek bi araştırma yapamadık.Gerek yakın çevrede ikamet eden forumdan arkadaşlardan biraz yardım istiyorum.Otel tarzı değilde günlük kiralanan denize yakın bodrum merkez olmasa bile merkeze yakın apart olur villa olur fiyatıda uygun yer arıyoruz.Şimdiden teşekkürler.
..
Arkadaşlar oyun şifremi unuttum haliyle for pass seçeneğine tıkladım email, key ve karakter ismi soruyor ben karakter isminide unuttum ne olacak..

Edit:Halledildi hatırladım karakter adını
Arkadaşlar işyeri için bilgisayar toplamam lazım bütçe en fazla 1750 monitör içinde.İşlevi programlar için ve kamera kayıtları için.Şimdiden teşekkürler.
Kusura bakmayın ama acil bir soruya cevap ihtiyacım var.Mobil ödeme ile kontör şifresi alınabiliyormu veya bir numara atılabiliyor mu.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.993
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 45.850 (Bu ay: 166)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.