Şimdi Ara

Half-Life Source %100 Türkçe Altyazı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
23.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Açıkçası o kurulum programı biraz sorunluydu hatırladığım kadarıyla.
    Şu an ne HL: S var ne de yama, olsa bile nasıl yapıldığını hatırlamıyorum, o yüzden yardımcı olamayacağım.

Yukarıdaki oyun için çekilen görüntüleri siz çekmediniz mi?

Ben çekmedim.
  • Görüntüler bendendi ama yamayı tekrar denedim bu sefer oyun hata verdi galiba oyundan dolayı.

Steam de oyun yok, steamde bu oyun olupta çalıytıran varsa nasıl olduğunu yazabilir mi ?
  • quote:

quote:

quote:

Şu an ne HL: S var ne de yama, olsa bile nasıl yapıldığını hatırlamıyorum, o yüzden yardımcı olamayacağım.

Ben çekmedim.

Anladım peki başka bir çeviri ile uğraşıyor musun?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben çekmedim.

Anladım peki başka bir çeviri ile uğraşıyor musun?

Şu an için yok.

• arkadaşlar steam sistemini değiştirdiği için altyazı yamasının dosyalarını bir şekilde yüklesenizde altyazılar görünmüyor. bir kaç çözüm yolu varmış eğer düzeltebilirsem konuyu yenileyeceğim.

edit: steam in altyazı sisteminde txt dosyalarını source sdk dan dat a compile etmek gerekiyor, half-life 2 yamasını böyle düzeltmişler fakat half-life source in orjinal halinde altyazı desteği olmadığı için txt dosyasını dat a compile etsem(?) bile fan yapımı altyazı yaması ona göre yapılmadığı için altyazılar yine görünmeyebilir.
    genede ben şu dosyaları atayım, half-life source dizinine atın ve ayarlardan altyazıları açın, altyazılar görünürse şansınıza :) olmassa bakacağız source sdk iniyor

ing:http://www.mediafire.com/?jlq2or1gl4ojfq1
    aceleden ing dosyaları atmışım, altyazılar görünürse üstüne türkçeyi kurarsınz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 6 Eylül 2013; 4:32:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

arkadaşlar steam sistemini değiştirdiği için altyazı yamasının dosyalarını bir şekilde yüklesenizde altyazılar görünmüyor. bir kaç çözüm yolu varmış eğer düzeltebilirsem konuyu yenileyeceğim.

edit: steam in altyazı sisteminde txt dosyalarını source sdk dan dat a compile etmek gerekiyor, half-life 2 yamasını böyle düzeltmişler fakat half-life source in orjinal halinde altyazı desteği olmadığı için txt dosyasını dat a compile etsem(?) bile fan yapımı altyazı yaması ona göre yapılmadığı için altyazılar yine görünmeyebilir.
    genede ben şu dosyaları atayım, half-life source dizinine atın ve ayarlardan altyazıları açın, altyazılar görünürse şansınıza :) olmassa bakacağız source sdk iniyor

ing:http://www.mediafire.com/?jlq2or1gl4ojfq1
    aceleden ing dosyaları atmışım, altyazılar görünürse üstüne türkçeyi kurarsınz.

Dostum bu program işimi gördü.

Steam'den alan arkadaşlar indirip yüklerse oyun Türkçe olur.

Teşekkürler yama ve yardım için.

@qabRiéL
    The Witcher Türkçe yamasında bayağı aşama kaydettik yardımcı olurmusun diye soracaktım aslında.

• Windows 7 64 bit ve oyunum Steamden orginal çalıştırdım teşekkürler arkadaşlar harika iş çıkarmışsınız.

ing:http://www.mediafire.com/?jlq2or1gl4ojfq1 Bu programı ilk sayfaya alırsanız daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Necochea -- 7 Eylül 2013; 10:08:41 >
  • Çalıştığına emin olduğuma göre o kurulumu ilk sayfaya alıyorum arkadaşlar. source sdk ile uğraşmaya gerek kalmadı
  • quote:

@qabRiéL
    The Witcher Türkçe yamasında bayağı aşama kaydettik yardımcı olurmusun diye soracaktım aslında.

Uzun zamandan beri çeviri yapmadım, hele bir de RPG... Artık kendime zaman ayırmaya özen gösteriyorum, şimdi bir de okul başlayacak.
    Zaten Terraria'nın 1.2 sürümü çıksın onu da çevireyim, bir daha sanmıyorum büyük çevirilere gireceğimi... Özel oyunlar hariç tabi..

Bu arada Black Mesa'yı da denemenizi öneririm, çevirisi de var.
  • quote:

quote:

@qabRiéL

Uzun zamandan beri çeviri yapmadım, hele bir de RPG... Artık kendime zaman ayırmaya özen gösteriyorum, şimdi bir de okul başlayacak.
    Zaten Terraria'nın 1.2 sürümü çıksın onu da çevireyim, bir daha sanmıyorum büyük çevirilere gireceğimi... Özel oyunlar hariç tabi..

Bu arada Black Mesa'yı da denemenizi öneririm, çevirisi de var.

tamam sende çevirinin ne kadar meşekatli olduğunun farkına varmışsın :)

HF'yi bitireyim bakarım ona da teşekkürler tavsiye için rpgden başka oynamam ama bunu oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 7 Eylül 2013; 14:25:30 >

• Yama için teşekkürler eksiklik var ama o kadar da önemli değil. Bir başka projeye daha katkınız olması dileğiyle iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

Windows 7 64 bit ve oyunum Steamden orginal çalıştırdım teşekkürler arkadaşlar harika iş çıkarmışsınız.

ing:http://www.mediafire.com/?jlq2or1gl4ojfq1 Bu programı ilk sayfaya alırsanız daha iyi olur.

programı nereye kuracağız ? Bir de bende half life source nin exesi yok galiba programı kurarken görmüyor ben de bulamadım .
  • yok mu yardımcı olacak biri
  • Oyun orjinal bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: juddas

Oyun orjinal bu arada

o linktekini direk kuruyorsun sonra yamayı yapınca olması lazım.
  • quote:

quote:

Oyun orjinal bu arada

Kurulmuyor işte oyunun yüklü olduğu yeri bulamıyor,ben de bulamadım.Neyse zaten bitirdim oyunu hl 2 ye başladım.
  • quote:

quote:

quote:

Oyun orjinal bu arada

Kurulmuyor işte oyunun yüklü olduğu yeri bulamıyor,ben de bulamadım.Neyse zaten bitirdim oyunu hl 2 ye başladım.

İLK başta ben de bulmuyordu yukarıda arkadaş bir link atmış ondan sonra bulmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

Half-Life Source %100 Türkçe Altyazı

Menü ve Görevler %100
    Altyazılar %100

Yamada emeği geçenler :
    qabRieL
    Urahara Kisuke.
    waltran
    madc0de
    med_cezir197
    busenarium
    ve anonim

Açıklamalar:

*Half Life Source'ta altyazı açmak için önce "Half-Life Source Altyazı Desteği Yaması"nı kurun.
    Yoksa oyunda altyazı açamassınız.

(Half-Life Source Altyazı Desteği Yaması Kurulumu
    1- HLS[CC]'yi çalıştırın.
    2- Processing bittikten sonra "Apply Patch"e tıklayın...)

*Oyunun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.

*Yamayı oyunun yüklü olduğu dizine yükleyin.

*Bazı yerlerde küçük anlam kaymaları olabilir.
    *YAMA HALF LIFE 1'E OLMAZ.

Görsel:

VİDEO
    http://www.dailymotion.com/video/xeqewz_half-life-source-turkce-yama-videos_videogames

Link:
    http://www.mediafire.com/download/jzwrgbp2g717k4a/hlstryama.rar

http://www.mediafire.com/download/ztpk0jbctnojvjf/hlstryamahizli.exe (hızlı kurulum - denenmedi)

edit: Linkler ölmüş, ilk fırsatta yenileyeceğim. Çeviri işlerinden uzaklaştığım için konuyu takip edemedim, yanlışlıklar varsa düzeltilemedi de. Özür dilerim.
    Not: Black Mesa Source ve oyunçeviri yamasıda çıktı, dilerseniz onuda oynayabilirsiniz.
    edit2: linkler yenilendi

med_cezir197

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler gerçekten altyazılar açılıp tr yama oldu mu?
    Lütfen zahmet olmazsa bi SS atarmısınız?[Tr altyazı]
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxmetrixX

Beyler gerçekten altyazılar açılıp tr yama oldu mu?
    Lütfen zahmet olmazsa bi SS atarmısınız?[Tr altyazı]

Kahvaltıdan sonra alıp atayım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.