Şimdi Ara

Half-Life Source %100 Türkçe Altyazı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
23.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu alt yazı desteği yamasını araştırdım fakat böyle bir şey çıkmadı, bu tam olarak nedir, nereden inidirilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

Öncelikle elinize sağlık. :)

Bu alt yazı desteği yamasını araştırdım fakat böyle bir şey çıkmadı, bu tam olarak nedir, nereden inidirilir?

Yama değil oyun hocam ayrı oyun bu, yani ayrı derken ikisi aynı oyun ama sürümleri farklı.Yamayı kurman için Half Life Source oyunun olması lazım.
    İlk sürüm Half Life'larda olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

Öncelikle elinize sağlık. :)

Yama değil oyun hocam ayrı oyun bu, yani ayrı derken ikisi aynı oyun ama sürümleri farklı.Yamayı kurman için Half Life Source oyunun olması lazım.
    İlk sürüm Half Life'larda olmuyor.

Hocam ben de Half life Source yüklü şuan. Alt yazıyı paylaşan kişi de alt yazı desteği yamasından bahsetmiş, onu bulamadım. Yoksa o gerekli değil mi?

Düzenleme: Alt yazının içinde mevcutmuş, yeni gördüm.. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 13 Eylül 2011; 14:41:31 >

• Yamada emeği geçen herkesin ellerine sağlık ve teşekkür ederim.Tüm seriyi anlayarak tekrardan bitirdim.
  • Arkadaşlar bu yama Orjinal HL: Sourcede çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 610061

platform error: module failed to intialize
    böyle hata alıyorum dediklerinizi yapıp oyunu açtıktan hemen sonra yardım lütfen

Oyunun orjinalse steamdan oyun içi steam topluluğunu kapat ve steamın dilini ingilizce yap. steam açılsın tekrar. oyuna tekrar gir. kolay gelsin.
  • Teşekkürler çeviren arkadaşa bu oyun bir daha oynanır
  • Linkler bozuk. Hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macera05

Linkler bozuk. Hepsi.

Tamam.
  • altyazı çok ufak o yüzden 1080 p de oynayamıyorum :(
  • quote:

quote:

böyle hata alıyorum dediklerinizi yapıp oyunu açtıktan hemen sonra yardım lütfen

Oyunun orjinalse steamdan oyun içi steam topluluğunu kapat ve steamın dilini ingilizce yap. steam açılsın tekrar. oyuna tekrar gir. kolay gelsin.

Bu hatayı bende alıyorum oyun non steam :(
  • altyazı modunun yenisi varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

quote:

Bu hatayı bende alıyorum oyun non steam :(

Aynı hata bende'de mevcut. Non-steam ve orjinal iki sürümüde denedim internette yazılan herşeyi uyguladım hiç bir şekilde çözemedim. Oyun aylardır steam'de boş boş duruyor boşuna para verdik.

• Halflife paketi aldım steamden oyun içinde varmış teşekkürler yama için.

Steamden alt yazı programı oyunun exe'sini bulmuyor:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 4 Eylül 2013; 17:58:52 >
  • Half-Life Source %100 Türkçe Altyazı

benim sorunum da bu.
  • yok mu yardım edebilecek kimse yahu ? Türkçe yaması çıkmış oyunu oynayamıyoruz ?

Steamden mi sorun Window 7 denmi bilemedim.
  • Açıkçası o kurulum programı biraz sorunluydu hatırladığım kadarıyla.
    Şu an ne HL: S var ne de yama, olsa bile nasıl yapıldığını hatırlamıyorum, o yüzden yardımcı olamayacağım.
  • üzerinden epey bi süre geçmiş. Belki steam den indirdiğiniz versiyonda halihazırda altyazı desteği vardır bi kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

üzerinden epey bi süre geçmiş. Belki steam den indirdiğiniz versiyonda halihazırda altyazı desteği vardır bi kontrol edin

Yok eklememişler orjinal olmasına rağmen alt yazı görünmesini sağlayan programı kurmak lazım. İşte oda oyunun exe dosyasını bulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Açıkçası o kurulum programı biraz sorunluydu hatırladığım kadarıyla.
    Şu an ne HL: S var ne de yama, olsa bile nasıl yapıldığını hatırlamıyorum, o yüzden yardımcı olamayacağım.

Yukarıdaki oyun için çekilen görüntüleri siz çekmediniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.