Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Haberleşme forumu oluşturalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
149
Cevap
2
Favori
6.957
Tıklama
Giriş
    7503 Mesaj

@powerstorm'dan Allah razı olsun.

Ek olarak mekanın sahibi olarak başlangıç kısmı dinlese yeterli.

|
    |
    Bahsedilenler: powerstorm , Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Modem bölümünde alt forumlar oluşturarak geliştirme yapabiliriz. Marka ya da konu başlığı bazlı alt forumlar olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    12423 Mesaj
    Bana niye bildirim geldi onu anlamadım. Takılmadığım yazmadığım bilmediğim ilgilenmediği bölümler. İhtiyaç neyse yapılsın da beni ilgilendiren bir şey yok. Sadece forum düzgün çalışsın çökmesin yeter, fazlasında gözümüz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İnternet servis sağlayıcılar, mobil operatörler, modem ve uydu sistemleri bölümleri tek çatı altında toplandı ve ismi "haberleşme" oldu. Eskiden bölümler farklı bölümlerin altlarında yer almaktaydı.
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@Jeolog. @powerstorm
    Öncelikle emekleriniz için teşekkür ediyorum. Bu bölüm fikri tarafıma aitti ama elbirliği ile bunu yaptık. Şu an bölümümüz tek çatı altında bulunuyor ve oldukça güzel oldu. Ancak asıl işimiz şimdi başlıyor.
    Değerli yöneticilerimiz;
    Bilindiği üzere bu konu açıldığı tarihten beri "tarifeler" ve "teknik" konuları birbirinden ayırmak istediğimizi söylemiştik. Aynı zamanda bazı konuların tüm bölümlerde gözükmesi gerekli. Bu konuları @Jeolog. a zaman içerisinde peyderpey göndereceğim. Bildiğiniz üzere hepsini bir anda tespit etmemiz mümkün olmayabilir ama kabataslağımız var elbette.
    Ayrıca bazı konuların sabitlenmesini istiyoruz, bunların listesini de @Jeolog. a göndereceğiz.
    Elbette ben @Jeolog. a göndereceğiz diyorum ve o şu an bunları okurken "vurun vurun daha ölmedim" diyor olabilir. @Powerstorm a da göndereceğim tabi.

Biraz önce belirttiğim üzere, tarifeler ve teknik olmak üzere konuları ayırmak istiyoruz. Bu sebepten ötürü örneğin mobil operatörler bölümüne konu açacak birisine sistem şu soruyu soruyor. "Turkcell" , "Vodafone" , "Türk Telekom" şeklinde. Bu seçimden sonra "tarifeler" , "teknik konular" şeklinde seçenek olmasını istiyoruz. Elbette altforum sayımız yüksek bunların hepsini uygulamak biraz uzun sürebilir farkındayım.

Son olarak, aynı isimde iki tane bölümümüz var. İnternet servis sağlayıcılar bölümündeki Türk Telekom a ve mobil operatörlerdeki Türk Telekom bölümlerine yanlış konular açılabiliyor. Bunların yanına "evde internet" ,"tt mobil" şeklinde bilgilendirmeler eklenebilir isimlerine.

Yine olarak, İnternet servis sağlayıcılar ve mobil operatörler bölümlerinde yeni altbaşlıklara ihtiyacımız var. Örneğin "superbox" için bir altforum talep ediyoruz. Bunu nereye koyacağımız ile ilgili üyeler görüşlerini bildireceklerdir zaman içerisinde.

Eksiklerimizi zaman içerisinde bu konu aracılığı ile tarafınıza iletmeyi isteriz. Emekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum @Jeolog. @powerstorm

Bu arada bölüm düzenlemesi mobil android uygulamasında gözükmüyor. Eski şekilde gözüküyor orada. O kısmı kim düzenleyecek? @gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 9 Ekim 2019; 23:14:37 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gun , powerstorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Jeolog.

• Yarbay
    4167 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Selamlar. Bölümü biz istedik böyle daha iyi oldu açıkçası. Çünkü modem önerileri vb birbirine çok karışıyordu.
    Anladım arkadaşlar teşekkürler aydınlattığınız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: NitroNos

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Kurmay Yarbay
    9407 Mesaj

Estağfurullah ben teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    zero fear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    9407 Mesaj

Dh android uygulamasında bölüm düzenlemesi gözükmüyor, eski haliyle yer alıyor. @Jeolog. @gun @powerstorm (ios u deneyemedim maalesef)
    |
    |
    Bahsedilenler: gun , powerstorm , Jeolog.

Hocam sabitlenecek konular hakkında nasıl hareket edeceğiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XpressMusic34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kısa bir not: Bazen çok fazla bildirim geldiği için aradan kaçırdığım cevaplar,alıntılar,PM'ler olabiliyor. Benzer durumlarda PM ile hatırlatırsanız müteşekkir olurum
  • Kurmay Yarbay
    9407 Mesaj

Merhaba hocam. @Jeolog. biraz yoğunmuş, rahatladığında topluca konuların linkini kendisine göndereceğim, öyle konuştuk. Tabi dilerseniz buraya da konuları ekleyebiliriz.
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog. , Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.