Şimdi Ara

GUTI AÇIKLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Real Madrid`in efsane futbolcularından "Guti" lakaplı Jose Maria Gutierrez Hernandez bugün yaptığı basın toplantısında Madrid kariyerine son verdiğini ve Beşiktaş ile anlaştığını açıkladı.

Santiago Bernabéu Jorge Valdano ile basın mensuplarının karşısına geçen Guti, Beşiktaş`ın kendisine oldukça cazip bir teklif yaptığını ve Bernd Schuster`in de etkisiyle siyah-beyazlı takımı tercih ettiğini açıkladı.

Guti`nin basın toplantısından önce, İspanyol yıldızın Real Madrid forması altına kazandığı kupalar gösterildi. Jorge Valdano, Guti`nin Real Madrid tarihine önemli katkılar yaptığını ve kalitesini Beşiktaş`ta da göstereceğine inandığını söyledi.

Real Madrid`den resmen ayrılan Guti`nin 27 Temmuz Salı günü Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören`in özel uçağıyla İstanbul`a gelmesi bekleniyor. Beşiktaş ile iki yıllık sözleşme imzalaması beklenen 33 yaşındaki Guti`nin sezon başına 2,5 milyon ila 3 milyon avro arasında kazanacağı İspanyol basını tarafından sıkça konuşulmaya başlandı.

-HABER1903-

Geldi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihakan -- 25 Temmuz 2010; 15:12:10 >

• oh be, hayırlı olsun

• Hayirli olsun galiba delgado kesin gidici gibi
  • Bu sene çok zevkli olacak. İnşallah takım oyununu da iyi oynar çok iyi yerlere geliriz.
  • Hayırlı olsun beşiktaşımıza
  • Sıra Robinhoda
  • Olay budur , sonunda
  • Bu işte tamam sıradaki dünya yıldızımız gelsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: FacelessVoid

Bu işte tamam sıradaki dünya yıldızımız gelsin lütfen

robinho
  •  GUTI AÇIKLADI
  • khan bu görüntü bugünki ? basın toplantısındamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihakan

khan bu görüntü bugünki ? basın toplantısındamı

Evet, haber linki de burada

http://www.marca.com/2010/07/25/futbol/equipos/real_madrid/1280055521.html
  • İnşallah beraber izleriz ikisini de , hayırlı olsun

GUTI AÇIKLADI
  • Several journalists asked the player what his new team, but Guti would not reveal his future. "I have not decided yet. I have an interesting offer from Besiktas, but I have not decided. What I do know for sure is that wherever you go I will do my best."
    henüz tam karar vermemis,hala celiskili

kaynak marca
  • Yalnız aşağıda , hala geleceği için oynayacağı takıma karar vermediğini yazıyor. Sadece Beşiktaş'tan ilginç bir teklif aldığını ve daha karar vermediğini yazıyor. Üff be amma uzattın Guti, geleceksen gel artık

No quiso desvelar su futuro

Varios periodistas preguntaron al jugador cuál será su nuevo equipo, pero Guti no quiso desvelar su futuro. "Aún no lo he decidido. Tengo una oferta interesante del Besiktas, pero aún no he decidido. Lo que sí sé seguro es que vaya donde vaya voy a dar lo mejor de mí".
  • Gökhan'ım hayırlı olsun hepimize.
    Yaw bende marca'nın sitesi açılmıyo :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

Several journalists asked the player what his new team, but Guti would not reveal his future. "I have not decided yet. I have an interesting offer from Besiktas, but I have not decided. What I do know for sure is that wherever you go I will do my best."

kaynak marca

Bu eskisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

Several journalists asked the player what his new team, but Guti would not reveal his future. "I have not decided yet. I have an interesting offer from Besiktas, but I have not decided. What I do know for sure is that wherever you go I will do my best."

kaynak marca

TOPUZ diyenlerin yaptığını yapmaz merak etme =)
    Sadece kararımı tam oluşturamadım nereye gideğim kesin değil benim için en iyi olanı seçeceğim diyor .
  • Yanlış anons beyler tam gelmedi daha
  • O gelecekte onun ortaya koyacaktır değil
    reddedildi Guti geleceği açıklandı onun onun yeni takımı , ama bazı ne gazeteciler oyuncu sordu . ortaya koyacaktır yeni takımı, ama sordu. "Ben karar henüz yok . Ben Beşiktaş'ta ilginç teklif bir var, ama karar henüz yok . bilmiyorum, emin yapmak bana nerede olduğunu gidip en iyi ben vereceğim. " yok. var, ama yok. Bilmiyorum, emin en iyi vereceğim."

bu açıklama kafa karıştırıcıhttp://www.marca.com/2010/07/25/futbol/equipos/real_madrid/1280055521.html
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.