Yüzbaşı
17 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba,
apartmanımızın çevresine (dış cephe) güvenlik kamerası takmak istiyorum. f/p olarak tavsiye edebileceğiniz sistem var mıdır? bütçe 1100 tl maksimum, 4 kameraya ihtiyacım var. forumda bu işi yapanlar varsa, onlardan da alabilirim. teşekkürler.
merhaba arkadaşlar.

z623 sahibiyim, daha fazla bass istemediğime karar verdim. müzik dinlemek için (sanırım ekstra olarak subwoofer eklemek mümkünmüş, şayet mümkünse ve ihtiyaç olursa ekleyebilirim) mackie cr4, Eris e4.5 veya 1800 TL'ye kadar ne tavsiye edersiniz? bu konuda çok yeniyim, müziği bass sananlardandım.

teşekkür ederim.
merhaba arkadaşlar. tek kişi için f/p çamaşır makinesi ve buzdolabı olarak ne tavsiye edersiniz? teşekkürler.
çok fazla sayıda konu olduğunu biliyorum ama karma karışık olmuş bilgiler. kısa birkaç sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim.

-ihaleye girebilmek için teminatı icra müdürlüğünün hesabına yatırmak veya teminat bedelini yanımızda nakit olarak götürmek yeterli midir? ek olarak almam gereken form, belge vs var mı? (ihale formu gibi bir şey okudum, ne olduğunu bilmiyorum)

-nakitle gitmek daha mı mantıklı? (cevap evet ise sonraki soruyu atlayabilirsiniz)

-teminatı hesaba yatırırsam ve ihaleyi kaybedersem nasıl geri alıyorum? uğraştırıcı bir işlem mi?

-gitmeden önce icra müdürlüğünden ek ücret karşılığında detaylar ile ilgili belge alınabileceğini okudum. bu detaylar nelerdir? internette yazandan farklı bir bilgi veriliyor mu?

-ihaleyi aldıktan sonra dikkat etmem gereken bir şey var mı?

teşekkür ederim.
merhaba arkadaşlar.

z623'ü aux ile tv ye bağladım. daha iyi bir rca veya aux kablo almamı tavsiye eder misiniZ? ederseniz şayet çok pahalı olmamak şartıyla tavsiyeniz nedir?

teşekkürler.
aracın km'sini 100-200 bin düşüren, olmadık yalanlarla insanları kandıranlara neden dolandırıcılıktan ceza verilmiyor bu ülkede? neden yapanın her zaman yanına kar kalır? insanlar kendi cezasını kendi vermek zorunda kalmamalı.
merhaba arkadaşlar.

Giulietta 1.4 tb multiair 170 HP 2013 model ve üzeri temizliğe ve donanıma göre genel olarak 60-80 bin aralığında satılıyor.

spor araç seviyorum, yakıt kısmen önemli ama 1.2 motor 90 HP araç pek sevmiyorum açıkçası. Giulietta gibi tarz, yakıt olarak çok üzmeyecek bir araba tavsiye eder misiniz? Giulietta ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

teşekkürler
merhaba arkadaşlar,

müzik dinlemek ve tv izlemek için 2+1 ses sistemi düşünüyorum. aklımda LOGITECH Z533 2 + 1 var, 500 tl en ucuzu. ne düşünüyorsunuz? başka tavsiyelere açığım. 1200 civarına Logitech Z-623 almak mantıklı olur mu ?

teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar.

Dikkatimi çeken konu şu; ülkemizde kriz olduğu bir gerçek, faizler çok yüksek, yakıt pahalı, vergi yüksek ve buna rağmen ikinci el piyasasında bariz bir yükseliş var. Geçen sene 40-45 olan bir çok arabaya bu sene 60-65 istiyorlar. 2004 model Nissan almera ya 36 bin yazmış, pazarlık bile yapmıyor. Ben bu işe bir anlam veremedim. Araba sanki geçen seneden bu seneye gençleşti.

Bugün 60 bin TL aylık aşağı yukarı 1000 TL faiz verir (tahmini rakam, net hesap yapmadım). Mtv, kasko, yakıt vs derken ortalama yakıt tüketimi olan bir kişi aslında aylık 2000 TL'den feragat etmiş oluyor o arabayı kullanmak için. Peki durum böyleyken fiyatlar nasıl olur yükselir? Kaçırdığım bir şey mi var? Veya ne kadar daha bu şekilde devam eder?

Lütfen siyasi veya dini olarak değil, ekonomik olarak ele alın konuyu.
Merhaba arkadaşlar.

Zenfone ve mate 10 aşağı yukarı aynı fiyat, u11 biraz daha ucuz. u11 in ekran boyutu canımı sıkıyor ve çerçevesi.

Sizce hangisini almayalım? Zam gelmeden bugün sipariş vermeyi düşünüyorum.

Teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Hasta la victoria siempre!
Hakkımda:
başkaldırıyorum !!!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Besiktas
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.683
İkinci El Bölümü Mesajları: 138
Konularının görüntülenme sayısı: 136.462 (Bu ay: 326)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 286 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.