Şimdi Ara

Günlük koşu ve yürüyüş ayakkabısı önerisi lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Biraz araştırma yapmaya çalıştım ama konu tarihleri eski oldugundan dolayı konu açma geregi duydum. Umarım yanlış yere açmıyorumdur.

Kilom 108 boyum 1.87 130 kilodan düşütüm bu kilolara günlün 1 2 saat hızlı yürüyüş koşu oluyo işim gereği sürekli değil 1-2 saat ara ara örn 20 dk yürüyorum 1 saat sonra tekrar gibi. Diz kıkırdaklarımda yumuşama var doktor uzun koşmadıkça merdiven çıkmadıkça sorun olmaz dedi.

Daha önce normal kalın taban bir spr ayakkabı kullandım. Koşulardan sonra agrı sızı oluyo tabi. Bende düzgün bir ayakkabı almaya karar verdim nasipse. Ama marka ve model seçeneği çok olduğundan burdaki tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim takipteyim konuyu.
    Bu arada ayak tabanlarım kavisli. (Galiba dışa basma oluyor tam emin değilim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam nike airmax serisini deneyebilirsiniz 2016 ve 2017 modelleri çok rahat bir çok model denedim.Airmaxi giydikten sonra daha başka ayakkabı alamiyorum.Tavsiye ederim.

• Bi spor ayakkabi al iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandirik nikelara para verecegine bul indirimden columbia al bot modeli degil tabi. Treking ince fileli falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

Bi spor ayakkabi al iste.

Nekadar yaratıcısınız

• Kayra sen misin

• Decathlondan bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba kayra

• kesinlikle nike free öneririm. mümkünse eski sezon alın çok pahalı olmasın. her sene bir tane alır ve sürekli kullanırım. çokta memnunum

düz taban durumunuz var mı merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 27 Mart 2017; 17:11:27 >
  • siyah renk skechers kullanıyorum çok rahat,tavsiye ederim
  • Günlük koşu ve yürüyüş ayakkabısı önerisi lütfen

• Kalenji derim

• Kalenji bakın hocam decathlondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

kesinlikle nike free öneririm. mümkünse eski sezon alın çok pahalı olmasın. her sene bir tane alır ve sürekli kullanırım. çokta memnunum

düz taban durumunuz var mı merak ettim

Teşekkürler yorum için hayır düz taban sıkıntım yok. Airmax düşünüyorum kısmetse alıcam inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.