Şimdi Ara

20lik Dişi Çektirdim ve Sigara İçtim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
73.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, yaklaşık 3 saat önce 20lik dişimi çektirdim (düz çekim, ameliyat yapılmadı) çektirdikten 1 saat sonra sigara yaktım ve içtim. İnternetten baktım, içmemen gerekiyormuş ama ben çoktan bir tane gömçürdüm Sizce bir zararı olur mu? Önümüzde ki 24 saat hatta mümkünse 48 saat içmeyi düşünmüyorum. Sizce bir zararı olmuşmudur?

Edit: Konu üstünden kaç sene geçmiş. Sigarayı bıraktım. Şimdi yazdıklarımı okuyunca ne salak adammışım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 13 Şubat 2020; 14:19:15 >

• Yara iyileşmesini geciktirir. 2-3 gün içmemeye gayret edin ki yaranız sağlıklı bir şekilde kapansın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Yara iyileşmesini geciktirir. 2-3 gün içmemeye gayret edin ki yaranız sağlıklı bir şekilde kapansın

Teşekkür ederim hocam, içim rahatladı. Kötü kötü şeyler yazıyorlar
  • Açık yaraya nüfuz eden cuğara dumanı; kanser, hepatit b, aids ve tüberküloz başta olmak üzere çeşitli hastalıklara sebep olmaktadır.
  • Mortus kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, kötü düşünmenize gerek yok, devamı gelmesin yeter ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askerde 20 lik dişi çektirmiştim 1 sene önce çektirdikten 5 dk sonra sigara içtim bir şey olmadı öteki 20 likle aynı tabi ama senin bünyene bağlı sızladı falan ama güzel gelmişti naneli
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrQuinlan

Askerde 20 lik dişi çektirmiştim 1 sene önce çektirdikten 5 dk sonra sigara içtim bir şey olmadı öteki 20 likle aynı tabi ama senin bünyene bağlı sızladı falan ama güzel gelmişti naneli

Kanıma girmeyin hocam Nikotin bandı falan mı alsam acaba?
    4 saat sonra iç dilinle oyna kan akıyorsa sıkıntı yok kan falan gelmiyorsa tamam su iç ağzında çalkala su geliyorsa sadece kanlı değilse yapıştır
  • Öleceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrQuinlan

4 saat sonra iç dilinle oyna kan akıyorsa sıkıntı yok kan falan gelmiyorsa tamam su iç ağzında çalkala su geliyorsa sadece kanlı değilse yapıştır

Eyvallah hocam aradığım yorum bu oldu. Kan gelmeyene kadar harman kalıcaz desene.
    Mantıken öyle yara kapanmış demektir düz mantık hayat kurtarır
  • Güzel dişi miydi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bentasdemir

Güzel dişi miydi :D

Çok yanlış gelmişsin sen hocam
  • Bugün benim de diş çekimim oldu, 20lik diş, sigara içemiyorum ve bu beni deli ediyor. İçicem dayanamayıp.
  • Bişi olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.