Şimdi Ara

BEL FITIĞI OLAN KİŞİLER İÇİN YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
13.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam 120 kg ve bel fıtığı var. Kilolu olduğu için rahat bir ayakkabı alalım dedik. Çevresinde aynı sıkıntıyı yaşayan ve spor ayakkabı alanlar olmuşur. Tavsiye edebileceğiniz yürüyüş ayakkabısı var mıdır? Teşekkürler.

not: Fiyat ve marka önemli değildir. Yeter ki kaliteli olsum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1767EA2F -- 28 Nisan 2013; 18:33:25 >

• Önemli bir konu arkadaşlar.
  • Yaklaşık 16 senedir bu dertten muzdaribim, sana tavsiyem ortopedik tabanlı ayakkabılardan alman yönünde olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raye Penber

Yaklaşık 16 senedir bu dertten muzdaribim, sana tavsiyem ortopedik tabanlı ayakkabılardan alman yönünde olacak.

Marka model söylemeniz mümkün müdür? Bugün spor ayakkabı satan mağazaları gezdim ama satış elemanlarıda pek bilgi bakımına dolu değillerdi. Birazda nokta atışı yapmak istiyorum. Çünkü babam fazla yürüdüğü zaman bacağında kasılmalar oluyor. Fazla yorulmaması gerekiyor. Eğer siz böyle bir ayakkabı kullanıyorsanız marka ve model söylemenizide rica edicem. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

quote:

Yaklaşık 16 senedir bu dertten muzdaribim, sana tavsiyem ortopedik tabanlı ayakkabılardan alman yönünde olacak.

Marka model söylemeniz mümkün müdür? Bugün spor ayakkabı satan mağazaları gezdim ama satış elemanlarıda pek bilgi bakımına dolu değillerdi. Birazda nokta atışı yapmak istiyorum. Çünkü babam fazla yürüdüğü zaman bacağında kasılmalar oluyor. Fazla yorulmaması gerekiyor. Eğer siz böyle bir ayakkabı kullanıyorsanız marka ve model söylemenizide rica edicem. Teşekkürler.

Ben yıllardır Clarks markasının ortopedik ayakkabılarını kullanıyorum. Spor ayakkabılarından daha kullanışlı buldum, fiyatları biraz pahalıdır ama sağlık için değer.

Son aldığım da buhttp://www.clarksayakkabi.com/bay-erkek-gunluk-ayakkabi/1092-clarks-erkek-deri-gunluk-rishton-moor-ayakkabi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Branco -- 28 Nisan 2013; 21:13:01 >

• quote:

Teşekkürler Clarks a bakacağım.

Başka tavsiyelerde bekliyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1767EA2F -- 28 Nisan 2013; 22:07:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.