Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.231
Cevap
118
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende rayban'ın mikrofiberli orjinal 2013 yılı aviator modelinden var fakat geçen yaz sürücü koltuğunda unutup üstüne oturunca çat diye ortadan kırıldı. Polarizeli camlar sağlam, çizik bile yok. Sadece çerçeve problemli. Aynı modelin çerçevesinden bulup camları taktırabilir miyim? Yeni gözlük almayı istemiyorum açıkçası bu gözlük oldukça iyi. Fikrinizi almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atasunda kırmızı ve sarı etiketli gözlüklerde %35 indirim var şu an. Yaklaşık 3 hafta önce %35-%20 şeklindeydi sanırım indirimler. Şimdi artırdılar.
    Sanırım 1 aya kadar %50'ye indirirler ama her zaman ki gibi atasun'un fiyatları şişirme fiyatlar.
  • Takip edelim.

• takipp
  • TAKİP
  • Bizim de hanım istiyordu takipte kalalım bakalım
  • Takipte kalalım rayban arıyorum bende

• takip
  • http://modagram.com/erkek/gunes-gozlugu/liste?f_c1=2&f_d=1&f_c2=20&f_c3=124

Beyler ucuz mu gözlükler? Rayban hariç marka bilmeğim için karar veremedim 30 tl indirim kuponum var modagramda indirimli oluyor mu gözlükler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyiz

• Mustang markasının rayban modellerine benzer modelleri var. Bugün arkadaşta gördüm baya kaliteli duruyor. Kullanan var mı? Sonuçta model aynı korumaları aynı fazla para vermeye gerek var mı?
  • takip
  • TAkip

• Mau jim bulursaniz haber verin fiyat cok onemli degil,,,muhtesem bir gozluktur,,,polarizeye ihtiyacim var arac kullanirken daharahat oluyor,,,

Olmadi uygun rayban polarize siyah camli modellerde olabilir

Bu arada aston martin vs uyanik turk firmalarinin isim hakki alip marka haline geitridgi urunlerdir,

Ancak lutfsn kotudur gibi yorum yaotigim dusunulmesin,,,
    Kolay gelsin

• markalara bakiyorumda hepsi işporta malı ya.hiç kaliteli ürünler yok.ray ban hele.bedava verseler takılmaz.magazada bile sahteleri satiliyor.
  • Mağazada bile sahte ama ithalatçı firma olan luxotica nin imzalı kaşeli garanti belgesi varsa bence sorun olmaz.ben de polarize bakıyorum isim hakkini almış aston martın mustang bunlarin yerine osse exes vs bana daha mantıklı geliyor tabi ben ray ban carrera vs düşünüyorum pusudayiz bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Mağazada bile sahte ama ithalatçı firma olan luxotica nin imzalı kaşeli garanti belgesi varsa bence sorun olmaz.ben de polarize bakıyorum isim hakkini almış aston martın mustang bunlarin yerine osse exes vs bana daha mantıklı geliyor tabi ben ray ban carrera vs düşünüyorum pusudayiz bakalım

şimdi hocam bu işporta malı dediğim ucuz güneş gözlükler neden tercih edilir?tarz hava icinmi?yoksa gercekten güneşden gözlerimizi korumak icinmi?bu ray ban exes osse gibi gozluklerinin camında hicbir özellik yokmuş.bizzat sordum.sadece siyah cam diyor.ne güneş ısınlarını kırma.ne polarize.camının kalitesizliginden dolayi gözleri bile bozar bunlar.valla ben bi avm de tag heuer marka gozluk taktım.camda butun ozellikler mevcutmus.heleki polarize ve camın kalitesine hayran kaldim.normal guneş gozluklerinden cok farklıydı.

işin özeti şu madem bu guneş gozluklerine 200 300 bayilcaz.cepden para gidicek.magdem iyi bişey alalim ki magdur etmesin bizi.vermişken iyi verelim degilmi?:D

• Bazıları ne taksa yakışır,onların internetten alması normal de. Bazı gözlükleri takınca "anana" capsindeki elemana benziyorum. O yüzden mağazadan almam şart, 250 TL'yi de geçemem. Ankara'da bu konuda nereler önerilir?
  • prokopi kullanıcısına yanıt
    kardeş rayban RB4179 model gözlüğü trendyoldan aldım. garanti belgesi, kutusu, kılıfı ve silme bezi ile birlikte geldi. gözlüğü inceledim bana sahte gibi gelmedi ama içime bir kurt düşürdün.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.