Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.231
Cevap
124
Favori
94.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 538
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 124
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • _magnetar_ (40 mesaj) piradomim (36 mesaj) quatrros (25 mesaj) Portraitclub (23 mesaj) RecepB10 (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (437 mesaj) Tablet (61 mesaj) Mini (39 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar 2014 ün konusu var ve o konudaki linkler ,fiyatlar ,kampanyalar vs hep eski...polarize camlı uygun fiyat bişeyler bakayım dedim güncel fiyatlar hakkında pek bilgimiz yok.Sezon yeni yeni açılıyor ve belki geçen yılın ürünlerini uygun fiyata elden çıkarmak isteyen stok tazeleyen, bitiren vs siteleri Hep birlikte gözlük ile ilgili kampanya indirim vs paylaşırsak hepimiz faydalanabiliriz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 5 Mart 2015; 0:48:32 >

• Binbaşı
    1325 Mesaj
    Yerimizi alalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1638 Mesaj
    Güzel konu takip.
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Takip

|
    |
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yok mu arkadaşlar şöyle stok bitiren ,2014 modelleri elden ucuza çıkaran ,yeni sezon ,yeni promosyon felan

bu exess nasıl acaba yav bi ara tv de reklamları çıkıyordu sanırım ...en azından aston martin felan gibi isim hakkını almış türk malı değil.
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    evet şu anda acil ihtiyaç var takip...
    |
    |
  • Binbaşı
    1435 Mesaj
    2014 konusunda tarih öncesi fırsatlar görmekten bıkmıştım. güzel oldu bu konu takipteyim
    |
    |
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu arada 15 gün önce iskenderun primemall avm de armani marka gözlük 170 tl idi alamadım müsait değildim. satıcı bu tek kaldı felan dedi neyse almak için akşam gittim satıldı dedi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tamam hocam ama bir alavere dalavere var gibi bu aston martinde...bu bildiğimiz meşhur araba markasının gözlüğü olsa neden bu paraya satılsın ?değilse bana ağır çakma geliyor.ki o meşhur aston martin olduğunu düşünmüyorum isim hakkını alan bir türk firmasıdır. ben de düşünüyorum bakıyorum hatta o gözlüklere ama ne bileyim yani cama da %100 polarize felan yazmışlar ama kalitesi nasıldır vs alıp kullanan var mı aramızda aston martin ?
    |
    |
    apocaliypse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj

Alıp bakmak lazım, şunu hepimiz biliyoruz ki gözlük dediğin sadece markadan ibaret karlılığı çok yüksek ürünler, benim için en önemlisi sağlık.N11 e baktım 110-120 civarına satılan ürünler, tabi kide 500 liralardan düşmüş :)
    |
    |
    quatrros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1638 Mesaj
    Aynen bu Aston Martin, Mercedes Benz vs gözlüklerde var bir cinslik.
  • Teğmen
    144 Mesaj

Bunlardan tabiki araba alınır fakat gözlük asla alınmaz, gözlük te belli markalara yoğunlaşmak lazım örneğin ray-ban, oakley gibi... kişisel düşüncem bu yönde...
    |
    |
    Logitéch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3719 Mesaj
    Geçen sene aşağıdaki satıcıdan aldığım gözlük sahte çıkmıştı. Bilgi vermek isterim. 115 tane yorum olup da 5 yıldız olduğuna bakmayın. RB2140 modelini almıştım. Foruma bilgi olarak da yazmıştım ancak silinmiş hepsi.

Dikkatinize !

http://www.n11.com/magaza/okyanusshop
  • Çavuş
    45 Mesaj
    takip
    |
    |
  • Yarbay
    6465 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Yok mu arkadaşlar şöyle stok bitiren ,2014 modelleri elden ucuza çıkaran ,yeni sezon ,yeni promosyon felan

bu exess nasıl acaba yav bi ara tv de reklamları çıkıyordu sanırım ...en azından aston martin felan gibi isim hakkını almış türk malı değil.

+1907

Ucuz güzel gözlükler için takip

Raybanın kare olan malum gözlükleri güzel ondan ucuz bulurum inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    226 Mesaj
    Takip

|
    |
  • Binbaşı
    1638 Mesaj

Hocam bende zaten RB2132 için takip ediyorum. Her gözlüğü almam tabiki.
    |
    |
    ozaksoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam çok teşekkürler uyarınız için.ben de az önce bu satıcının ürünlerini inceledim fiyatları uygun olduğu için bir kaç modelini burada paylaşacaktım.
    işte forum ruhu budur belki de yazmasaydınız sahte gözlüğü alacaktım.Almakla kalmayıp buraya link ekleyip belki başkalarının da almasını sağlayacaktım.
    ünlü markaların sahtelerini alacağıma mütevazı markaların orjinal ürünlerini tercih ederim
    |
    |
    kilecerme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3471 Mesaj
    160 a carrera lar var hepsiburadada.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.