Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.232
Cevap
118
Favori
96.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Nasıl bir indirim yaptı ki o optik herkes onu söylüyor

Net %50 indirim vardı şişirilmemiş fiyatlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

Magrabi optik ( Şişli optik ) geçen seneki gibi bir kampanya yapsa keşke. Büyük gözlük almıştım uzun sakala gitmiyor. Daha küçük bir gözlük almak istiyorum.

Nasıl bir indirim yaptı ki o optik herkes onu söylüyor

net %50 yaptılar, ben de 2 adet almıştım
  • Bi Wayfarer mi yapsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum +1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Bu sene meşhur Magrabi Optik indirimi ne zaman olacak?

Gecen sene indirimi bize bildiren , hatta bizim icin indirimi organize eden arkadasla mesajlastim, bir sey soylemedi. sanirim simdilik ufukta yok bir sey.
  • Bonus puan kullanabileceğim, fiyatı 150-200 civarı olan bir gözlük almak istiyorum, o fiyat aralığında hangi markaların ürünleri iyidir, İstanbul'da hangi mağazalar var uygun ve orijinal ürün satan, yada web siteleri?
  • owin kullanıcısına yanıt
    Bu kötü oldu.
  • Arkadaslar yillardir cesitli gozlukler denemis biri olarak tecrubelirimi ozetlemek istiyorum. Bosuna bu markalara para vermeyin. Sevdiginiz bir cerceve satin alin gidin kendiniz istediginiz cami yaptirin. Istediginiz oelligi ekleyin. Ister unpv filtre ister anti reflect ister kirilmaz ister polarize veya hepsi. Bu saydigim cam turlerinin hepside A B ve C kalitesi var. siz UV filtre yazan bi gozluge atlarsiniz belki 60-70 liradir diye ama o belki 20-30 lira bile etmiyen C sinifi bi camdir. Ustelik gozu bozuk olup lens kullanmiyanlar icin de ekstra guzel. Birde istediginiz cam seklini de yapabilirsiniz. Ister normal ister bombeli olsun. Katalogtan istediginiz cam kalitesini uzman gozluk u ile beraber secebilirsiniz. Evet kaziklamak isteyen esnaf ta olur ama durust ve isini iyi yapan esnaf da hala var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.

• Façonnable iyi markadır gözlükte. Bazı sitelerde 170-240 arası bulunabiliyor. En azından sahtesi yok. Kutusu falanda kaliteydi geçen yaz almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerxz -- 21 Şubat 2015; 23:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerxz

Façonnable iyi markadır gözlükte. Bazı sitelerde 170-240 arası bulunabiliyor. En azından sahtesi yok. Kutusu falanda kaliteydi geçen yaz almıştım.

2006 da almıştım 6 sene gözlüğünü ve 9 senedir gözlük kutusunu kullanıyorum çok memnundum.
    Kesinlikle tavsiye ederim.O zaman 170 tl ye almıştım.Demek hiç zamlanmamış.:D:D:D
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin derdinize çare polarize cam. Polikarbon veya mşneral veya organik camların ne içerikle yapıldığını anlatıyor. Mineral olanlar biödiğimiz cam. Organik olanlar ise basitçe plastik diyebiliriz plikarbon da organik camlardan birisi. Benim bir polikarbon gözlüğüm var kırılma açısından çok dayanıklı cam ancak çok kolay çizildi ve sunduğu görüş kalitesinden memnun değilim. En güzel görüntüyü mineral camlar sağlıyor ama kırılıp göze batma riskinden ve ağırlıklarından dolayı ben artık tercih etmiyorum.
    Polarize, uv gibi özellikler camlara eklenen filtre özellikleri. Polarize çeşitli yüzeylerden şaçılarak gözümüze gelen dağınık ışık demetlerini filtreleyerek görüş kalitesini artırıyor.

• rayban RB4179 u trendyoldan geçen hafta 236 tl ye aldım. gözlükçüde en ucuz 420 ye pazarlık etmiştim çok hafif bir bir gözlük
    http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/RB4179-rb4179-green/8053672047486
  • Takip...
  • 2 tane Oakley almıştım yıllar önce,birisi polarize...İkisinden de çok memnunum. Keşke güzel bi kampanya olsa da yine patlatsam bi gözlük
  • Takipteyim

• Takip

• güzel bir fırsat ümidiyle takip
  • Takipteyim

• 2140 larımı plajda çaldırdıktan beri düzgün bir kampanya bulamadım.Bazı yerlerde uygun var ama gözlüğün sahte olduğuna eminim o yüzden wayfarer 1 için uygun bir kampanya takibindeyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.