Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2015 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.231
Cevap
118
Favori
96.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

160 a carrera lar var hepsiburadada.

carrera nasıl bir markadır ki ?
  • Takip
  • Arkadaşlar araç kullanırken asvalt veya otoban işte çok parlıyor ben bunun için istiyorum gözlük...3 çeşit cam var uv ,polarize ve organik en iyisi hangisidir bu durumda ?
    edit:policarbon adında bir cam daha varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 21 Şubat 2015; 16:00:06 >
  • Bende damla model, polarize rayban tercih uygun bir gözlük ariyorum ama bulamadim. Konu güzel takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    Parlamaya karşı polarize camlı gözlük almalısınız.
  • polarize almalıyım ama o da pahalı diğerlerine göre.zaten geçen yılın konusundaki fiyatlara baktım yine baya artmış polarize gözlük fiyatları.
  • Persol PO 0714 95/58 (54 Ekartman) gözlüğü 520TL'nin altında bulan olursa haber versin lütfen.
  • Carrera speedway kdt arıyorum.Mağaza olur internet olur.Yardım eden bir hayır duası alır.(Ankara)
  • Bu sene meşhur Magrabi Optik indirimi ne zaman olacak?
  • Atasunda rayban police marka gözlüklerde ciddi indirim oluyor, bir iki ay sabredin derim

• Magrabi optikden bir kampanya bekliyoruz.
  • Şu kar zamanı tam lazım eskisi baya yıprandı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Geçen sene aşağıdaki satıcıdan aldığım gözlük sahte çıkmıştı. Bilgi vermek isterim. 115 tane yorum olup da 5 yıldız olduğuna bakmayın. RB2140 modelini almıştım. Foruma bilgi olarak da yazmıştım ancak silinmiş hepsi.

Dikkatinize !

http://www.n11.com/magaza/okyanusshop

olumlu yorumlara bakınca sahte olabileceği insanın aklından bile geçmiyor...
    uyarınız için teşekkürler.
    Garanti belgesi vs var mıydı peki?
  • Gözlük alımında aceleci davranmayıp fırsatları yakalamak gerek.
    http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/0RB3507-clubmaster%20aluminum-bronze-copper/8053672097702 bu gözlüğü n11 den 210 tl civarı bir fiyata almıştım

http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/0RB8301-rb8301-gunmetal/805289313472 bu gözlüğü de magrabi kampanyasıyla 305 TL civarı bir fiyata almıştım

• geçen sene modagram.com dan aston martin marka gözlüğü 40 lira indirim çekiyle 90 liraya almıştım hala fiyatı 130 tl (link). hepsiburada da 79 tlye satılıyormuş bence uygun (link) Geçen yaz boyu kullandım camları polarize, kaliteli bi marka olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: replaa

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Geçen sene aşağıdaki satıcıdan aldığım gözlük sahte çıkmıştı. Bilgi vermek isterim. 115 tane yorum olup da 5 yıldız olduğuna bakmayın. RB2140 modelini almıştım. Foruma bilgi olarak da yazmıştım ancak silinmiş hepsi.

Dikkatinize !

http://www.n11.com/magaza/okyanusshop

olumlu yorumlara bakınca sahte olabileceği insanın aklından bile geçmiyor...
    uyarınız için teşekkürler.
    Garanti belgesi vs var mıydı peki?

Garanti belgesi, faturası falan herşey var sonuçta satan firma gözlükçü ancak gözlüğün sahte olduğu anlaşılıyor çünkü aynı modeli amazon.com'dan almıştım (amerika) ve bariz eğim, renk, desen farkları vardı.

• Önlerden

• Magrabi optik ( Şişli optik ) geçen seneki gibi bir kampanya yapsa keşke. Büyük gözlük almıştım uzun sakala gitmiyor. Daha küçük bir gözlük almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

Magrabi optik ( Şişli optik ) geçen seneki gibi bir kampanya yapsa keşke. Büyük gözlük almıştım uzun sakala gitmiyor. Daha küçük bir gözlük almak istiyorum.

Nasıl bir indirim yaptı ki o optik herkes onu söylüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENİMDE İHTİYACIM VAR GÜZEL BAŞLIK TAKİP+
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.