Şimdi Ara

günde kaç şınav, kaç mekik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
28.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaş 17 olmak üzere.. ev-okul arasında gidip geliyorum, iyice hantallaştım bu aralar..

fazla vücut yapmak gibi bir düşüncem yok ama, kendimi biraz düzene sokuyum diyorum düzenli olarak evde şınav, mekik çekmeye karar verdim

kilo: 63, boy: 1.77

kendimi fazla yormadan, vücudumun da hafiften şekilde girmesi için günde kaç şınav, kaç mekik çekmemi önerirsiniz?

• Her gün çalışmana gerek yok haftada 3 gün çalış mesela pazartesi-çarşamba-cuma-pazar bu şekilde bi düzen kur 10 şınavdan başla artır yavaş yavaş bünyene göre örnek olarak verdim 10 şınavı
  • Günde en 20 şınav,10 mekik çekebiliyorsan çek.Daha az zamanda daha iyi vücut yaparsın dostum
  • Evde şınav mekikle Fit olan mı varda sen bu yola baş vuruyorsun
  • 4 çarpı 30 şınav

4 çarpı 40 mekik

ısındıktan sonra kapanışı tek seferde 50 şınav veya yere düşene kadar olabilir

aynı şekilde kusana kadar mekik
  • quote:

kendimi fazla yormadan, vücudumun da hafiften şekilde girmesi için günde kaç şınav, kaç mekik çekmemi önerirsiniz?

Öyle dünya yok dostum. Ter akıcak bir yerinden, ancak öyle bir şey yapabilirsin. Ayrıca şınavla gözle görülür bir estetik elde edemezsin, olursa da çok uzun sürede olur. Güzel bir görüntü için salon şart.
  • teşekkürler öneriler için, 10 şınav, 10 mekikten başlayıp, yavaş yavaş artırmak en iyisi sanırım..
  • zaten ilk başta 20 şınav çekeceğini sanmıyorum kolay gibi geliyo ama çok zor sonradan başlıyosanız ben günde 6-7 den başladım şimdi günde 2*50 veya 60 tane çekiyorum göğüsler şekilleniyo gerçekten bu arada fazla zorlamıyorum kendimi ama rekorum 70
  • yalan olur o
  • En azından "hamlama" dediğimiz şeyi kaldırmak istiyorum ben de ortadan. 2 koşuyorum nefesim tükeniyor boy 1.68 kilo 55.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Love3tc

Her gün çalışmana gerek yok haftada 3 gün çalış mesela pazartesi-çarşamba-cuma-pazar bu şekilde bi düzen kur 10 şınavdan başla artır yavaş yavaş bünyene göre örnek olarak verdim 10 şınavı

insanlar 2 ye ayrılır saymasını bilenler ve bilmeyenler

şaka bir yana

ilerlet kendini 20 mekikle başla işte yapabiliyorsan başlangıçta 30 yap ama parti parti yap bunları, şınavsa burdan direk birşey söylenemez sen nekadar çekebiliyorsan kendini çok yormadan onu da parti parti yapacaksın
  • Boş vaktini ayır. 20-30 şınav falan çekmeyle olmaz bu işler, kaslar çabuk gevşer. Her yarım saatte en az 25 tane çek. Günde en az 250 tane çek. Ondan sonra bak bakalım kaslar nasıl olmuş. Ben gençliğimde yapmıştım kasımda iğneyi büküyordum.
  • Bende mekik çekmekte zorlanıyorum şınav kolay çekiyorum.Ama mekik zorluyor nedense halbuki arkadaşlar şınav sayılarının 2 katı mekik çekiyolar rahatça
  • 20 sınav 30 mekikle başla hergün 1 tane çoğal yani ertesi gün 21-son 22.23.24 vs vss öle devam et sonra yapanbildiğin kadarını yap ben sınavta 60 a kadar çıktın sonra bıraktım ama sınav çekmek çok zor geliyo bence tüp kaldır o çok daha iyi işe yarıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu Nick Tam 20 Harfli

Bende mekik çekmekte zorlanıyorum şınav kolay çekiyorum.Ama mekik zorluyor nedense halbuki arkadaşlar şınav sayılarının 2 katı mekik çekiyolar rahatça

doğru nefes alıp verme ve doğru şekilde yapamadığından olabilir

• Sevgili kardeşlerim evde şınavla, mekikle zayıflayan mı var diye bir cevap gördüm ve hemen cevaplamak istedim.
    Ben 86 kiloydum ve 1-2 ay gibi bi süreçte (AllahuÂlem) şu an 68-70 kiloyum.

Youtubede
    http://www.youtube.com/watch?v=hDDYqMR4Rik
    http://www.youtube.com/watch?v=nGtOcrL0jTM
    Bu haraketleri günlük yaparak ve yediğim şeylere dikkat ederek biraz da koşuyla zayıfladım.
    Detaylı isteyenler mesaj atabilir Allah'ın izniyle çok kolay birşey eğer isteyen varsa zayıflamak.
    Aynı zamanda bu haraketlerle kas ta yapmıştım şu an kas ta var bolca kol kası var ve göğüs kası var.
    Şınav bir oturuşta 15 zorlarsam 15+ çekebiliyorum, Mekik çok daha fazla çekiyorum 30 saniye aralarla 25-30 mekik çok uygundur.

• gerçekten 20 şınav yeterli mi hocam?
  • Ben günde 100'er tane yapıyorum. 100 tane de squat.

Vaktiyle açtık konuyu, attık imzaya linkini. Programa uyan herkes gelişme gösterdi
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Sağolun imzanızdaki konuya baktım ben de şinav çekiyorum ama kendimi hiç zorlamıyorum günde 10 tane sizce yeterli olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.