Şimdi Ara

Güncellenecek (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaştan cks77bk aldım. Daha 10dk önce elime ulaşmasına rağmen çok iyi bir performansı var kulaklığın, bugüne kadarki en iyi kulaklığım oldu diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalkingOnACloud

Arkadaştan cks77bk aldım. Daha 10dk önce elime ulaşmasına rağmen çok iyi bir performansı var kulaklığın, bugüne kadarki en iyi kulaklığım oldu diyebilirim.

bugüne kadar hangilerini kullanmıştın hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

bende cks70 var.. fark görürmüyüm?

Kesinlikle fazlasıyla fark görürsünüz.

sennheiser street-II bozulunca,

tam Rusyadan normal magazadan 75 tl ye Sound magic E30 almak uzereydim ki bu topigi gordum.

1 - CKS77 vs E30 ? sorusunu cevaplayabilecek pek yoktur herlade ikisini de denemişlerden
    2 - CKS77 rusya fiyatı 170 tl, anormal degil. ama Japonya fiyatlarına da baktım internetten, 110 TL ye kadar var. Hocam kar nerde? guvensiz bir soru oldu ama

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Arkadaştan cks77bk aldım. Daha 10dk önce elime ulaşmasına rağmen çok iyi bir performansı var kulaklığın, bugüne kadarki en iyi kulaklığım oldu diyebilirim.

bugüne kadar hangilerini kullanmıştın hocam?

Öyle çok çok iyi kulaklıklar kullanmadım açıkçası en son cx300ii kullanıyordum bu kulaklığı aldıktan sonra onunla kendimi sağır etmişim gibi hissettim.
  • Arkadaşlar, cks serisini ipod nano 6. nesil ile kullanan var mı? malum avrupa ürünlerde ki ses kısıtlaması yüzünden orjinall kulaklık olsada tam verimli kullanılamıyor alet. cks 70-77-90 ses çıkışını arttırmada yardımcı olur mu, metal ve türevlerinde iphone kulaklığından bariz fark yaratır mı fikir verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

bende cks70 var.. fark görürmüyüm?

Kesinlikle fazlasıyla fark görürsünüz.

sennheiser street-II bozulunca,

tam Rusyadan normal magazadan 75 tl ye Sound magic E30 almak uzereydim ki bu topigi gordum.

1 - CKS77 vs E30 ? sorusunu cevaplayabilecek pek yoktur herlade ikisini de denemişlerden
    2 - CKS77 rusya fiyatı 170 tl, anormal degil. ama Japonya fiyatlarına da baktım internetten, 110 TL ye kadar var. Hocam kar nerde? guvensiz bir soru oldu ama

Ben kendi adıma e30 deneme fırsatım olmadığı için kıyas etme şansım yok, e30 deneyen arkadaş olursa fikrini söyleyecektir. Fiyatlar için Rakuten sitesine bakabilirsiniz, toptan ve perakende alış fiyatlarıda değişir, ben aldığım zaman adetli olarak alıyorum.

quote:

Hayırlı olsun keyifle kullanın

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• cks77'im var, elektronik müzik performansından memnunum, ama cks99'u da merak ediyorum. Head-fi'de 77'nin iyileştirilmiş hali deniyor, bir an önce gelse de incelemesi yapılsa keşke...
  • özel mesaj attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

özel mesaj attım

Özel mesajınızı cevapladım.

• Yeni seri olan CKS99 veya isi abartıp CKS1000 gibi kulaklık getirmeyi düşünüyor musunuz hocam?
  • Ben de Kendisinden CKS77 aldım kullaklgı beğendim çok ilgili satıcı (izmir)
  • cks77 alalı 1-1.5 hafta oldu.Merak edenler için kulaklık gerçekten iyi.Bundan önce brainwavz m1 kullanıyordum.Kesinlikle cks77 daha iyi sonuç veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Yeni seri olan CKS99 veya isi abartıp CKS1000 gibi kulaklık getirmeyi düşünüyor musunuz hocam?

Arz talep meselesi neden olmasın

quote:

Orijinalden alıntı: yankizulu

Ben de Kendisinden CKS77 aldım kullaklgı beğendim çok ilgili satıcı (izmir)

Hayırlı olsun, keyifle kullanın

quote:

Orijinalden alıntı: jeopol

cks77 alalı 1-1.5 hafta oldu.Merak edenler için kulaklık gerçekten iyi.Bundan önce brainwavz m1 kullanıyordum.Kesinlikle cks77 daha iyi sonuç veriyor.

• CKS77 ilgimi çekiyor ancak iphone ile mikrofonlu olarak kullanmak istiyorum. Böyle bir model var mı ? CKS 90i diye bir model olduğunu hatırlıyorum ancak okudukça cks77 nin daha performanslı bir ürün olduğunu görüyourm.

Saygılarımla
  • cks 99 getirtmek istesek ne gibi bir masraf çıkar tam olarak?
  • İlgili yerlerden alındığında kargo dahil 126 amerikan dolares gibi bir fiyattan bahsediliyor cks99i için. Mikrofonsuz olanı ise 114 usd civarı idi.
  • sınırlı sayıda audio technica cks99 gelmiştir.

• Çok güzel fiyat.

Keşke cks99i'de sağlanabilse
  • CKS77 Bugün elime geçti, daha burn-in olmadan bass'lar can yakıyor. Teşekkür ederim dESiLVer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooper52

CKS77 Bugün elime geçti, daha burn-in olmadan bass'lar can yakıyor. Teşekkür ederim dESiLVer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.