Şimdi Ara

Güncellenecek (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha Önce Arkadaştan CKS 90 aldım, yılını geçti halen sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ürünü, güvenilir ve orijinal ürün satan bir arkadaştır, tavsiye ederim.
    Ayrıca bass seven arkadaşlara da kesinlikle CKS 90'ı denemelerini tavsiye ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniushono

Daha Önce Arkadaştan CKS 90 aldım, yılını geçti halen sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ürünü, güvenilir ve orijinal ürün satan bir arkadaştır, tavsiye ederim.
    Ayrıca bass seven arkadaşlara da kesinlikle CKS 90'ı denemelerini tavsiye ediyorum...

Teşekkürler, keyifle kullanın, artık cks90 üretimi olmadığı için cks90 getirmiyorum yerine çıkan model cks77 getiriyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar cks77 3 modeli gelmiştir ayrıntılar ilk mesajdadır, sanalpazar üzerinden almak isterseniz ilk mesaja sanalpazar linklerinide ekledim.

• PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakyaz

PM.

Cevapladım

• Kendisinden CKS77BRD satın aldım, kulaklık daha burn-in olmamasına rağmen muhteşem performans gösteriyor. Satıcı gerçekten dürüst ve güvenilir, gönlünüz rahat alışveriş yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatakyaz

Kendisinden CKS77BRD satın aldım, kulaklık daha burn-in olmamasına rağmen muhteşem performans gösteriyor. Satıcı gerçekten dürüst ve güvenilir, gönlünüz rahat alışveriş yapabilirsiniz

Hayırlı olsun, keyifle kullanın

• Cks99 dan bir ses seda yok mudur hocam? Merakla bekliyorum da. Bir de şu sattığınız 30 liralık amfi nasıl bir etki yapıyor? Bilmediğimden soruyorum, kulaklığın sesini mi artırıyor yoksa daha tok bir ses vermesini mi sağlıyor, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemal Bey'den cks90 almıştım 170 tl'ye gayet de memnunum ancak rastgele denk geldim Bilkom'da 429.90 tl yazmışlar fiyata.
    Link:http://store.bilkom.com.tr/Audio-Technica-ATH-CKS90-Solid-Bass-Kulakici-Kulaklik-Siyah-_4300.html#0

Sevineyim mi kıllanayım mı bilemedim hocam fiyat çok uçuk gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discjockeyyy -- 13 Aralık 2012; 1:47:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Cks99 dan bir ses seda yok mudur hocam? Merakla bekliyorum da. Bir de şu sattığınız 30 liralık amfi nasıl bir etki yapıyor? Bilmediğimden soruyorum, kulaklığın sesini mi artırıyor yoksa daha tok bir ses vermesini mi sağlıyor, teşekkürler.

cks99 yurtdışında satışa sunuldu ama şu an için fiyatlar baya yüksek talep olmadan getirmeyeceğim, getirmek için fiyatların biraz toparlanmasını bekleyeceğim. bu tarz amfi'ler mp3 playerin yada kullandığınız ses kaynağının kulaklığı iyi besleyemediği durumlarda kullanılıyor, zaten kullandığınız zaman ses artışı sağlamış oluyorsunuz, hem daha yüksek hemde daha kaliteli ses alabiliyorsunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: discjockeyyy

Kemal Bey'den cks90 almıştım 170 tl'ye gayet de memnunum ancak rastgele denk geldim Bilkom'da 429.90 tl yazmışlar fiyata.
    Link:http://store.bilkom.com.tr/Audio-Technica-ATH-CKS90-Solid-Bass-Kulakici-Kulaklik-Siyah-_4300.html#0

Sevineyim mi kıllanayım mı bilemedim hocam fiyat çok uçuk gerçekten.

öncelikle tekrardan hayırlı olsun, bu gibi fiyat mukayeselerini yurtdışı fiyatlarına göre yaparsanız çok daha yerinde olur, kulaklık hakkında hiç bir şüpheniz olmasın, bu zamana kadar sahte ürün satmadım, küçük bir örnekle iphone telefonların yurtdışı ve yurtiçi fiyatlarına bakın, yada yeni çıkan Nexus 4 telefonun amerika fiyatı 300 $, türkiyede 1500 Liradan aşağı satan yok

• O zaman en yakın zamanda CKS77 de olduğu gibi sizden veya işin uzmanı tanıdıklarınızdan CKS99 un 77 ve 90 ile karşılaştırıldığı bir inceleme bekliyoruz. Basslar ne alemde çok meraklandım doğrusu. Fiyat sizce ne zaman toparlanıp 150 lira civarına gelir?
  • Sölyediğiniz fiyatlar şu an için çok zor çünkü yurtdışı fiyatı bile şuan 300 liranın üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 13 Aralık 2012; 11:33:35 >

• PM
  • son modeller ne zaman stokta olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

son modeller ne zaman stokta olur acaba?

Merhaba, son model derken beklediğiniz hangi modeldir ?

• 90-99 lu modeller..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

90-99 lu modeller..

cks90 yeni model değil artık üretimide yok getirmeyeceğim, cks99 getireceğim fiyatın biraz normal seviyelere inmesini bekliyorum.

• bende cks70 var.. fark görürmüyüm?
  • quote:

bende cks70 var.. fark görürmüyüm?

Kesinlikle fazlasıyla fark görürsünüz.

• PM attım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.