Şimdi Ara

güldürdün turk.net (iptalden caydırma :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üyelik iptalinden döndürmek için sunulan sebepler şahane (ve utanmazca)... ben şimdi bir aydır düzeltilmeyen sorunumu ve bu son ayda yaşadığım fantastik deneyimi unutup tırt.net e geri döner miyim....

• Bana geldiğinde de çok gülmüştüm bu maile.

-Altyapıyla beraber ücretsiz iyileşen hizmet: Durduk yere portu kapanıp hizmeti ahirete intikal eden kullanıcılar. YAPA diye evinin önündeki dolaptan 2 km öteye çekilip 35'ten 8 e düşenler.

-Altyapı ve kablo değişmeden hız artmayacak:TT altyapı Turk.Net fiberde bilhassas akşamları 500 ms ping 1 mbit indirmelere düşerken, sadece TTnet'e taşıyarak 94 mbps stabil kullananlar.

-3. Madde: Turk.Net ufacık sözleşme imzalatıyor da ne oluyor. Elinde ekipman olmayan yalandan bir kurulum ekibine evde kurulum diye para ödetiyor. Arızası olan kullanıcıları OIM'de oyalıyor, forumda gürültü çıkaranla daha fazla ilgileniyor. O çarşaf çarşaf sözleşme imzalatanları (SOL,TTnet,Kablonet, Millennicom) taahhütle yıllarca kullandım. Ne dendiyse ödedim, ne vaat edildiyse tarafıma o verildi. Arıza oldu tektük, aradım ciddiye alındım arızalarım giderildi. Siz vaat ettiğiniz hizmeti veremiyorsunuz.

-AKN kalmadı, kafa karıştırma fiyat oyununun kralı sizde var. (Referans verirsen ilk ay beğenmezsen iadeden faydalanamazsın. Sitenin her yerine tek fiyat 85'e altyapının en yüksek hızını 100 mbps'ye kadar veriyorum dersin. VAE lilere artı 10 lira istediğini ancak üye olunca öğrenirsin.) Ülkeye daha iyi bir internet, AKN zamanı yaptınız doğrudur. Kendi fiber altyapınızla bir şeyler denediğiniz de doğrudur. Ama bu çok küçük bir azınlık için. Ülkenin çoğunluğu için şu anda en sorunlu, en memnuniyetsiz ve maalesef en kalitesiz hizmeti veriyirosunuz.

Bir de kötü haberim var. Ucuz,taahhütsüz AKNsiz kotasız hizmet konusunda bayağı rakipleriniz var artık. NetSpeed, Oris, Millennicom, Gıbır.Net, Tbtnet..... uzar gider.

Turk Telekomu sevmiyorum, tekelinin kırılmasını da çok isterim. Ama kusura bakmayın iki aboneliğimde de benle dalga geçtiniz. Burada insanların aklına hakaret ediyorsunuz.

Sizden hizmet alamamak, alınca taahüt edileni yarım yamalak sinir hastası olarak almak hiç güzel değildi. İyi günler falan da dilemiyorum.

kablolar değişmeden daha yüksek hız alamazsınız yazmış. turknetteyken hızım 2mb civarındaydı. müşteri hizmetlerine şikayet oluşturup 3-4 gün kadar bekleyip sonunda birisi aradığında hızı yükseltip "a niye böle olmuş" diye bana sorup hızı düzeltiyordu. fakat 1 saat bile geçmeden tekrar 2mb düşüyordu. telekoma geçtim hiçbir kablolama yapılmadı sürekli 14mb hız alıyorum. okadar stresli günlerden sonra bedava internet verseler kullanmam.

• bu ne yahu ne kadar ciddiyetsiz bir cevap güldürdün turk.net (iptalden caydırma :) 

• Boş kelimeler içi dolu bir şey yok değiştir kafan rahatlayacak farkı anlayacaksın.

• Bu fiyata böyle bir hizmeti başka yerde bulamazsınız güldürdün turk.net (iptalden caydırma :) 

• kablolar değişmeden daha yüksek hız alamazsınız yazmış. turknetteyken hızım 2mb civarındaydı. müşteri hizmetlerine şikayet oluşturup 3-4 gün kadar bekleyip sonunda birisi aradığında hızı yükseltip "a niye böle olmuş" diye bana sorup hızı düzeltiyordu. fakat 1 saat bile geçmeden tekrar 2mb düşüyordu. telekoma geçtim hiçbir kablolama yapılmadı sürekli 14mb hız alıyorum. okadar stresli günlerden sonra bedava internet verseler kullanmam.

• Haklı bir cevap olmuş, millet kotalı internet kullanırken TürkNet kotasız internet sunuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC5

Bu fiyata böyle bir hizmeti başka yerde bulamazsınız  

kesinlikle haklılar. böyle bir rezil hizmet anlayışı hiçbir yerde olamaz

• 3. Madde ne la oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellamyxc

Haklı bir cevap olmuş, millet kotalı internet kullanırken TürkNet kotasız internet sunuyordu.

yahu Allah aşkına ne saçmalıyorsun ? paramızla hizmet aldığımız firmaların fan boyluğu ne ya. bide turk.net ! sadomazo falan mısın ?

turk.net te bi yazmış sanki milli mücadele başlatmışlar falan filan. bu taktiği bi yerden hatırlıyorum :D beka meselesi falan... işe yarıyor belli ki arkadaş kanıtı.

• SFX kullanıcısına yanıt

Kardeşim yürü git o zaman başka firmaya, hizmeti dondurmak istediğinde senden 60-70 tl para + dondurduğun ay kadar sözleşmeyi uzatsınlar, git 16 Mbps internete 100 ₺ para ver hadi yallah.

• SFX kullanıcısına yanıt

Memnun değilsen kapatır gidersin, bu kadar laf cambazlığına gerek yok.

• quote:

Kardeşim yürü git o zaman başka firmaya, hizmeti dondurmak istediğinde senden 60-70 tl para + dondurduğun ay kadar sözleşmeyi uzatsınlar, git 16 Mbps internete 100 ₺ para ver hadi yallah.

eğer kopyala+yapıştır dan başka cevaplar yazamadığı için stres atmaya çalışan turk.net forum yetkilisiysen göz kırp :D

• quote:

Memnun değilsen kapatır gidersin, bu kadar laf cambazlığına gerek yok.

kardeşim algı kapasiten hakkında bir gerçeği yüzüne vurmam gerek: KONU ÜYELİĞİN İPTALİ ZATEN MAAA

• quote:

Netspeed var kardeş

• Bana geldiğinde de çok gülmüştüm bu maile.

-Altyapıyla beraber ücretsiz iyileşen hizmet: Durduk yere portu kapanıp hizmeti ahirete intikal eden kullanıcılar. YAPA diye evinin önündeki dolaptan 2 km öteye çekilip 35'ten 8 e düşenler.

-Altyapı ve kablo değişmeden hız artmayacak:TT altyapı Turk.Net fiberde bilhassas akşamları 500 ms ping 1 mbit indirmelere düşerken, sadece TTnet'e taşıyarak 94 mbps stabil kullananlar.

-3. Madde: Turk.Net ufacık sözleşme imzalatıyor da ne oluyor. Elinde ekipman olmayan yalandan bir kurulum ekibine evde kurulum diye para ödetiyor. Arızası olan kullanıcıları OIM'de oyalıyor, forumda gürültü çıkaranla daha fazla ilgileniyor. O çarşaf çarşaf sözleşme imzalatanları (SOL,TTnet,Kablonet, Millennicom) taahhütle yıllarca kullandım. Ne dendiyse ödedim, ne vaat edildiyse tarafıma o verildi. Arıza oldu tektük, aradım ciddiye alındım arızalarım giderildi. Siz vaat ettiğiniz hizmeti veremiyorsunuz.

-AKN kalmadı, kafa karıştırma fiyat oyununun kralı sizde var. (Referans verirsen ilk ay beğenmezsen iadeden faydalanamazsın. Sitenin her yerine tek fiyat 85'e altyapının en yüksek hızını 100 mbps'ye kadar veriyorum dersin. VAE lilere artı 10 lira istediğini ancak üye olunca öğrenirsin.) Ülkeye daha iyi bir internet, AKN zamanı yaptınız doğrudur. Kendi fiber altyapınızla bir şeyler denediğiniz de doğrudur. Ama bu çok küçük bir azınlık için. Ülkenin çoğunluğu için şu anda en sorunlu, en memnuniyetsiz ve maalesef en kalitesiz hizmeti veriyirosunuz.

Bir de kötü haberim var. Ucuz,taahhütsüz AKNsiz kotasız hizmet konusunda bayağı rakipleriniz var artık. NetSpeed, Oris, Millennicom, Gıbır.Net, Tbtnet..... uzar gider.

Turk Telekomu sevmiyorum, tekelinin kırılmasını da çok isterim. Ama kusura bakmayın iki aboneliğimde de benle dalga geçtiniz. Burada insanların aklına hakaret ediyorsunuz.

Sizden hizmet alamamak, alınca taahüt edileni yarım yamalak sinir hastası olarak almak hiç güzel değildi. İyi günler falan da dilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbbergen -- 4 Aralık 2020; 14:5:17 >

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt

Netspeed diyor ahahahahahaha

• Kablonet'e geç kurtul hocam o ne öyle 😂
  • quote:

Netspeed diyor ahahahahahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünde arayıp "çok güzel bir paketiniz var, neden ayrılmak istiyorsunuz" denildi.

5 mbit,
    sık sık kopmalı,
    aylık 88 tl

Ayrıca moron teknik destek uzmanlarıda ekstra

Hız testi yapıp göndermemişsiniz teknik desteğe... diyor. Ulan 5 mbit sinyal geliyor 6 mbit hız sonucu çıksa ne olur? Giderayak sinirlendirdiler yine
  • @SFX Hocam o arayanlar komisyoncu iptal ettirmeyin diye her türlü taklayı atarlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.