Şimdi Ara

Guiza : Gol atmaya mecbur değilim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
4.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Guiza : Gol atmaya mecbur değilim!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1926 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gol atmaya mecbur değilim!

17 Ocak 2009 Cumartesi 10:58
    Sezonun ilk yarısında beklentileri karşılayamayan Daniel Güiza, başarısız olduğu yönündeki görüşlere katılmadığını söyledi.
    "Benim işim sadece gol atmak değil, farklı görevlerim de var. Kendimi her karşılaşmada gol atmaya mecbur hissetmiyorum".

Sezonun ilk yarısında beklentileri karşılayamayan Daniel Güiza, başarısız olduğu yönündeki görüşlere katılmadığını söyledi. Fenerbahçe'de gol atmanın dışında daha farklı görevler de üstlendiğini belirten Okçu, "Geçen sezon İspanya'da 27 golle kral oldum. Ancak bu demek değil ki her yıl 27 gol atacağım. İki ülkede oynanan futbol farklı. Türkiye'de sistem
    oynatmamak üzerine kurulu. Böyle olunca golcülerin işi zor oluyor" dedi.

Ben de bir insanım
    Güiza, şöyle devam etti: "Kendimi her maçta gol atmaya mecbur hissetmiyorum. Böyle bir sorumluluğum yok. Zaten benden bunu isteyen de yok. Tokat maçında bile gol atamadım diye tenkit edildim. O maçı yarım metre karda oynadık, ayakta bile durmakta zorlandık. Acımasızca yapılan eleştirilerden dolayı bazen geriliyorum. Ama bizler profesyoneliz, bunlara katlanmak zorundayız. Ancak unutulmasın; bizler de birer insanız."

http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=87166

|
    |

• Binbaşı
    1953 Mesaj
    ee artık ne yapsın kendini savunmak zorunda kalıcak hem fenerbahçe onu gol atsın diye aldı
    |
    |
  • Yarbay
    15592 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: DephroN

Gol atmaya mecbur değilim!

17 Ocak 2009 Cumartesi 10:58
    Sezonun ilk yarısında beklentileri karşılayamayan Daniel Güiza, başarısız olduğu yönündeki görüşlere katılmadığını söyledi.
    "Benim işim sadece gol atmak değil, farklı görevlerim de var. Kendimi her karşılaşmada gol atmaya mecbur hissetmiyorum".

Sezonun ilk yarısında beklentileri karşılayamayan Daniel Güiza, başarısız olduğu yönündeki görüşlere katılmadığını söyledi. Fenerbahçe'de gol atmanın dışında daha farklı görevler de üstlendiğini belirten Okçu, "Geçen sezon İspanya'da 27 golle kral oldum. Ancak bu demek değil ki her yıl 27 gol atacağım. İki ülkede oynanan futbol farklı. Türkiye'de sistem
    oynatmamak üzerine kurulu. Böyle olunca golcülerin işi zor oluyor" dedi.

Ben de bir insanım
    Güiza, şöyle devam etti: "Kendimi her maçta gol atmaya mecbur hissetmiyorum. Böyle bir sorumluluğum yok. Zaten benden bunu isteyen de yok. Tokat maçında bile gol atamadım diye tenkit edildim. O maçı yarım metre karda oynadık, ayakta bile durmakta zorlandık. Acımasızca yapılan eleştirilerden dolayı bazen geriliyorum. Ama bizler profesyoneliz, bunlara katlanmak zorundayız. Ancak unutulmasın; bizler de birer insanız."

http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=87166

|
    |

• Yarbay
    2087 Mesaj
    Allahım yarabbim ya nasıl bir adamdır bu. Gol atmak taraftarın işidir. Gol atmak senin işin değilse ne işin var kaleye en yakın yerde, git orta sahada oyna.
    |
    |
  • Binbaşı
    1318 Mesaj
    Adam bile alıştı yani gol atamamaya
    |
    |
  • Binbaşı
    1700 Mesaj
    Yılın açıklaması...

Fenerde seni oynatmaya mecbur değil koçum. Kapı gibi Semih var orada. Senin yerinde senin oynadığın kadar oynamadan kaç gol attı...

Maldonado falan dese neyse. Santraforun böyle konuşması çok yanlış.

Yol verin gitsin şu ispanyola. Galatasaraylıyım, ben bile sıkıldım.
    |
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj
    14 Milyon Euro alıyon ama ...
    |
    |
  • Binbaşı
    1839 Mesaj
    TR de golcülerin işi zorsa Baros ne ayak?
    Senden kimse 8 adam geçip ağları delmeni beklemiyo.
    Hiç değilse karşı karşıya kaldığın pozisyonları kaçırma be adam
    |
    |
  • Yarbay
    7949 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Rio aLbérTo

14 Milyon Euro alıyon ama ...

hı hı bonservis bedellerini artık oyuncuya veriyolar

neyse.adam hakketen uçmuş yaama ben semih+guiza dan hala umutluyum
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

Türkiye'de sistem oynatmamaya dayalı böyle olunca gölcülerin işi zor oluyor

Gol Krallığı

Milan Baroş 14 maç /14 gol
    Mehmet Yıldız 16 maç / 11 gol
    Tabata 15 maç /8 gol
    Lincoln 13 maç /7 gol
    Gökhan Ünal 7
    Sercan Yıldırım 7
    |
    |
  • Yarbay
    5565 Mesaj
    ... ama ok atmaya mecbursun!
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu kadar sahte bir yorum olabilirmi ??
    sahte yıldız
    sahte presci
    sahte golcü
    sahte
    sahte
    sahte sahteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    |
    |

• Yüzbaşı
    793 Mesaj
    Gaza gelenlere bakın hele.
    Boyle bir acıklama da olamaz bence.
    |
    |
    Böyle bi açıklama yapmış olamaz Azizde ona bizde sana ödeme yapmak zorunda değiliz diyierir babasının ayrına para almıyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj
    gol sevmem

ok tabiki severim
    |
    |
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    O yüzden verdik değil mi biz 14 milyon avroyu?

Adama bak ya
    |
    |
  • Yarbay
    44884 Mesaj
    Sahtekar insanların haber diye duyurduğu UYDURMA demeçler üzerinde yorum yapan siz forum üyelerini anlamak da zorlanıyorum

lig tv nin web sitesinden FB-Kocaeli müsabakasının gollerini izleyin sadece ve o zaman guiza ilgili yorumlar yapın

hangi futbolcu İSPANYA GOL KRALI mevkisine erişmiş, ve birçok ödül almış ve MİLLİ TAKIM DÜZEYİNDE avrupa şampiyonluğu yaşamış?

HA inamoto yaşamıştı di mi yok yok giuntiydi heralde
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: nkrt

Sahtekar insanların haber diye duyurduğu UYDURMA demeçler üzerinde yorum yapan siz forum üyelerini anlamak da zorlanıyorum

lig tv nin web sitesinden FB-Kocaeli müsabakasının gollerini izleyin sadece ve o zaman guiza ilgili yorumlar yapın

hangi futbolcu İSPANYA GOL KRALI mevkisine erişmiş, ve birçok ödül almış ve MİLLİ TAKIM DÜZEYİNDE avrupa şampiyonluğu yaşamış?

1) Adamın ispanyada yaptığından sanane ? Adam resmen traş makinası çıktı hala konuşuyorsun.
    2) Guiza'nın başarısızlığı ile ilgili bi konuda neden diğer kulüplere b.k atıyorsun? Ben söyliyeyim böyle avunuyorsun

Fenerde o inamotolardan çok var merak etme hem de mevcut kadroda
    |
    |

quote:

ispanya da hiç maçını izledin mi ???
    ben izledim tamamen boş alanda ya aşırt ya boş kale ya keleci ile karşı karşıya atılan goller tamamı izleyin görün hepsini...

1tane adam geçerek attığı gol yok
    ceza sahası içinde boğuşarak attığı gol yok
    uzaktan attığı gol hiç yok
    hava hakimiyeti hiç yok nerede duracağını bilmiyor....

eğer siz bu adam dan memnunsanız diyecek hiçbişey kalmıyor bana...
    ben acilen ondan 10kat daha iyi olan semihi istiyorum
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: The After Toucher

quote:

1) Adamın ispanyada yaptığından sanane ? Adam resmen traş makinası çıktı hala konuşuyorsun.
    2) Guiza'nın başarısızlığı ile ilgili bi konuda neden diğer kulüplere b.k atıyorsun? Ben söyliyeyim böyle avunuyorsun

Fenerde o inamotolardan çok var merak etme hem de mevcut kadroda

emre ve güiza bence asrın transfer hatasıdır ben ilk alındıklarında da bunnları yazdım..
    inamoto bile bunların yanın sıfır kalır saygılarımla
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.