Şimdi Ara

Guiza : Gol atmaya mecbur değilim! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
4.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nkrt

quote:

Orjinalden alıntı: Susturucu10Şanlı

kusura bakma ama bu kadarına pes diyorum avrupa asist kralı bir sürü krallığı olan alex e de laf söyledin ya...
    alexin oynayamamasının en büyük nedeni zaten güiza ve yanliş yer her neyse baroş o kadar iyi olmasa da güiza dan çok daha bir forvet....

ben diyorum ki iddaa şoyle olur güiza nın yerinde semih oynatılmazsa asla şampiyon olamayız...
    ama güizanın yerinde semih oynarsa şampiyon oluruz bunu kabul edersen iddaa ya varım....

eğer semihsiz şampiyon olursak ben bir yıl bu foruma yazmayacağım bu kadar iddaalıyım....

ALLAH ALLAH! GUİZA'nın istatistiğine çamur atıyorsunuz, Alex'in savunmasını ise istatistikle yapıyorsunuz?

Çifte standart budur işte.

Ben şunu anlamadım "semihsiz şampiyon olursak" iddaya girermişssin

Şaka mısın sen ya, semihle guizayla hatta kabiliyetsiz Volkan demirel işe bu sezonu tamamlayacağız biz,

ve sende biliyorsunki GUİZA banko 11'de forma giyecek, şimdi son kez soruyorum var mısın iddaya, bence yoksun

diğer H. Şükür muhabbetinize hiç girmiyorum bile, HAKAN Şükür dünyaca ünlü forvet dediğin ingiltere ispanya italya almanya gibi liglerde gol kralı olmuş isimlerdir, saydırtmayın bana, TÜRKİYE'DE GOL KRALI olsan ne yzar yav, komik olmayın.

alex ile güiza yı aynı kefene koyuyorsan sana diyim ki hocam alex 1sezon değil devamlı büyük futbolcu
    alex avrupa asist kralı
    alex brezilya 2asist kralı
    alex copa amerika 2kez asist kralı
    alex brezilya milli takım kaptanlığı yapmış
    alex türkiye asist kralı 2kez
    alex tr gol kralı
    alex fenerbahçe tarihinde avrupa da en çok yapan ve gol atan adam
    alex fenerbahçe tarihinde açık ara en fazla asist yapan ve gol atan yabancı oyuncu
    alex gittiği her takımda kaptanlık yapmış
    alex en son 135assit 125golü fenerbahçe de
    ee daha sayıyım mı ???

alex ile güiza yı kıyaslarsan senin zekandan bile şüphe eden olur...
    güiza 1sezon ispanya da gol kralı olmuş daha başka bir başarısı varmı 28yaşında bir futbolcu geçen sene ye kadar neredeydi diye sormazlarmı ?? geçen sene ye kadar mallorca amatör takımında değilmiydi ?? bir araştır isterse ??

en basit örnek bugün eskişehire atılan 3üncü gol semih ne yaptı öndireğe koştu topa vurdu gol olmadı ama rakip de alamadı güiza aynı posizyonlarda dikkat ediyorum tek forvet olmasına rağmen hep arka direkte bekliyor top 3kişiyi geçeçek ona gelecek vay babam vay....

sen diyorsun ki güiza banko oynayacak diyorsun madem öyle şampiyonluğu unutun diyorum bu kadar basit ben iddaa ya varım yani ama bir şartım var..

şartım şu kaybeden arkadaş 1sene boyunca bu bölümüne yazı yazmayacak..ama ilk gün şoyle bir başllık açaçak ben en koyu gsliyim diyecek.....

ama bir daha söylüyorum bu iddaa ikinci yarıda en az 8maç ta tek forvet olarak semih oynarsa buzullur.....

• quote:

sen diyorsun ki güiza banko oynayacak diyorsun madem öyle şampiyonluğu unutun diyorum bu kadar basit ben iddaa ya varım yani ama bir şartım var..

şartım şu kaybeden arkadaş 1sene boyunca bu bölümüne yazı yazmayacak..ama ilk gün şoyle bir başllık açaçak ben en koyu gsliyim diyecek.....

ama bir daha söylüyorum bu iddaa ikinci yarıda en az 8 maç ta tek forvet olarak semih oynarsa buzullur.....

Guiza ile Alex i karsılaştırmıyorum, kendin çalıp kendin oynuyorsun, uzatma artık, var mısın iddaya diyorum, halen kıvırıyorsun?

Yok 8 maç ilk onbir semih oynarsa bozulurmuşşşş...

Şöyle yapalım mı?
    İddayı değiştiriyorum bunada hayır dersen gözüme gözükme!

Sakatlık ve ceza gibi sebepler hariç,

GUİZA ŞAMPİYONLUĞUMUZ kesinleşene kadar (sadece lig maçları için) 8 maç yedek otursun veya sonradan girsin oyuna

TAMAM KABUL yeni sezonda FB bölümüne yazmayacağım,

ve yine şunuda ekliyeyim ŞAMPİYON olmazsak da ben yine YENİ SEZONDA FB bölümüne yazmıcam kabul.

Ama Sakatlık ve ceza gibi sebepler hariç GUİZA 7 maç bile yedek soyunursa veya forma giyemez ise ŞAMPİYONLUĞUMUZ kesinleşene kadar

o takdirde sen yeni sezonda yazmayacaksın FB BÖLÜMÜNE?

• quote:

quote:

ama bir daha söylüyorum bu iddaa ikinci yarıda en az 8 maç ta tek forvet olarak semih oynarsa buzullur.....

Guiza ile Alex i karsılaştırmıyorum, kendin çalıp kendin oynuyorsun, uzatma artık, var mısın iddaya diyorum, halen kıvırıyorsun?

Yok 8 maç ilk onbir semih oynarsa bozulurmuşşşş...

Şöyle yapalım mı?
    İddayı değiştiriyorum bunada hayır dersen gözüme gözükme!

GUİZA ŞAMPİYONLUĞUMUZ kesinleşene kadar (sadece lig maçları için) 8 maç yedek otursun veya sonradan girsin oyuna

ve yine şunuda ekliyeyim ŞAMPİYON olmazsak da ben yine YENİ SEZONDA FB bölümüne yazmıcam kabul.

Ama Sakatlık ve ceza gibi sebepler hariç GUİZA 7 maç bile yedek soyunursa veya forma giyemez ise ŞAMPİYONLUĞUMUZ kesinleşene kadar

ALEX İLE GÜİZA yı istesen de kıyaslayamazsın zaten alex ile sadece türkiye ye gelmilş geçmiş en iyi 2inci yabancıdır 1.hagi 2.alex
    alex ile güiza yı kıyaslamak zeka özürlü bir adamın bile yapamayacağı bişeydir..o yüzden ben sadece alexin yaptıklarını aklımda kalanı kadar bir hatırlatıyım dedim sizleere o kadar canım...
    ha bu arda bugün 1gol 2asist daha ekledi alex kendi istatislik bankasına....

tmm hocam uzatmaya gerek yok ben diyorum semih oynarsa şampiyon oynarsa şampiyon olacağız
    ama güiza oynarsa şampiyon olamayacağız....
    senin dediğin gibi kabul ediyorum ve buradaki DH ŞAHİT SÖZÜMÜZE...

• MANYAKLAŞMAYIN LAN.
    BÖYLE SAÇMA Bİ İDDİA GÖRMEDİM BEN.

Siz böyle yapa durun Forumda Fenerli kalmadı.Zatem çoğu da askerde.

• quote:

quote:

tmm hocam uzatmaya gerek yok ben diyorum semih oynarsa şampiyon oynarsa şampiyon olacağız

Dediğim gibi Fortis KUPASI müsabakaları değerlendirme dışındadır, sadece lig maçları için belirttim.
    Sende kabul ettin iddayı, DH de şahit.

Bak üzülücem senin için ve sırf bu yüzden bu iddaadan cayma hakkı veriyorum sana, saatler 20OCAK2009'u gösterene kadar cayabilirsin bana özel mesaj atmak suretiyle, yoksa İDDAYA girdik bile dediklerimi aynen kabul ettiğini belirtmişsin kendi ifadenle.

FB şampiyon olamazsa sevincek misin onu merak ediyorum sadece.
    KAL SAĞLICAKLA.

• İddiaya gel

Beyler ne gerek var ya adam orda şeyinin keyfinde siz birbirinizle cebelleşiyorsunuz..
  • İddiaya gel

Beyler ne gerek var ya adam orda şeyinin keyfinde siz birbirinizle cebelleşiyorsunuz..
  • ne iddasına girdiniz len viteminsizler
  • quote:

quote:

quote:

Dediğim gibi Fortis KUPASI müsabakaları değerlendirme dışındadır, sadece lig maçları için belirttim.

Bak üzülücem senin için ve sırf bu yüzden bu iddaadan cayma hakkı veriyorum sana, saatler 20OCAK2009'u gösterene kadar cayabilirsin bana özel mesaj atmak suretiyle, yoksa İDDAYA girdik bile dediklerimi aynen kabul ettiğini belirtmişsin kendi ifadenle.

KAL SAĞLICAKLA.

YOK HOCAM SAĞOL BEN İDDAALIYIM....AÇIK VE NET BENİM İDDAAM GÜİZA OYNARSA BİZ ŞAMPİYON OLAMAYIZ....

Bunun en güzel örneğini dün semih 3üncü golde verdi zaten....

• saçmalamış
  • @nkrt
    kardeşim şu forumda güyiza hakkında olumlu düşünen bir sen birde cdemir hocam var sanırım.( onunda umutları sönmeye başlamıştı.)
    kerameti kendinden belli bir eleman için boş yere ortamı geriyorsun.
    bende iddia ediyorum bir Türk klübüne atılmış en büyük kazık güyizadır.
  • quote:

quote:

quote:

KAL SAĞLICAKLA.

malesef ben haklıyım...semih oynadığı 8dk da bile farkını gösterdi....

• Ne yapmaya mecburmuş acaba, gol atmasını geçtik, pas vermesini de geçtim, top kontrolü bile sıfır adamın yazık. Semih harcanıyor bu herifin arkasında. Umarım Semih'i de bu herifin yolunda kaybetmeyiz.
  • quote:

Komik olma, iddamız daha sonuçlanmadı ayrıca benim öngördüğüm gibi GUİZA ilk onbirde başladı trabzon maçında, kaldı 17 maç, hemen hemen hepsin Guiza yine ilk 11'de baslayacak ve şampiyon olcaz, ve sen iddayı kaybetcen, yazık bari utan azcık, Guiza her ilkonbire girdiğinde ligde, senin iddayı kaybet olasılığın kesinleişiyor haberin olsun >
  • quote:

quote:

Komik olma, iddamız daha sonuçlanmadı ayrıca benim öngördüğüm gibi GUİZA ilk onbirde başladı trabzon maçında, kaldı 17 maç, hemen hemen hepsin Guiza yine ilk 11'de baslayacak ve şampiyon olcaz, ve sen iddayı kaybetcen, yazık bari utan azcık, Guiza her ilkonbire girdiğinde ligde, senin iddayı kaybet olasılığın kesinleişiyor haberin olsun >

neden utanacağım onu anlamadım...
    ben bu forma içiin gerekirse canımı bile seve seve veririm...
    ama ben bilinçsiz değilim aramızdaki en büyük fark da bu görü görüne asla destek vermem bir futbolcuya yanlış görüyorsam saha da onu söylerim...
    ben bu adamı ispanya da da çok izledim ve asla iyi forvet olduğunu düşünmedim gidin ispanya ya araştırın çoğu insanda benim gibi söyleyecektir 1sene bir patlama yapan küçük takım oyuncusu bu kadar daha fazlası olamaz asla olamayacakta...
    sırf bu inat yüzünden uefada devam şansımız gitti...
    1senelik misket bombaları çok gürdüm ben elde patlayan

ali bilgin zafer biryol vs vs vs vs vs gs de bjk de ts de bu hataları çok yaptı 1futbolcuyu 1senelik oyunu ille değerlendirmek bence çok hafif deyim ile bile futbol cahilliğidir avrupa külüpleri transfer kriterlerini dikkat ile araştırın bakalım böyle bir saçma anlayış varmı ??
    1futbolcuyu kaç sene takip ediyor bir öğrenin bakalım....

bu güiza 11 de oynamaya devam ettiği sürece biz hiç bir statü de başarılı olamayız....

• dünkü bursa maçında bile semmih ile güiza arasındaki fark bariz bir şekilde görürdü ...helal olsun semihe gerçekten gol atamadı ama formanın hakkını 1forvet nasıl oynar nelere pas verir nelere gider nerede durması gerekir nerede vücüdünü kullanır öndireğe nasıl koşar hepsinin uygulamalı olarak dersini verdi...ciddiyim semihin yanında güiza forvet falan değil adam duracağı yeri bile bilmiyor...
  • Gol atamayacaksan sinek avlamaya mı geldin ?
  • Gol atmaya mecbur değil küfür yemeye mecbur ..
  • Takım kazansında ne yaptığı ne yapacakları önemli değil
  • farklı görevlerim var demiş. acaba o kadar parayı aldıktan sonra ne gibi görevi var.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.