Şimdi Ara

Muslera Bundan Sonra Yedek,Carrasso Kalede Güven veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Topu oyuna sokuşu olsun kurtarışları olsun Muslera'dan daha iyi keşke genç olsaydı.Neyse bizi bu yıl idare eder as kaleciyi olarak Carrasso.Seneye iyi bir kaleci alıp Muslera'yı yedeğe çeker 1 milyon verip kabul etmesse güle güle deriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi canım karşıda Real var 5-0 öndeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bunun gibilerin ne olduğunu burada detaylı açıklayınca üyeye hakaret diye 4 gün tatil veriyorlar.
  • Carasso Muslera'dan 5 gömlek üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Carasso Muslera'dan 5 gömlek üstün.

Şikayet ederler bu mesajı birazdan ahahahaha

• Bunu da yazan 2-3 tane cins var her mesajlarında bot gibi Muslera çöp yazıyorlar ne kadar itici gözüktüğünüzü hayal bile edemezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Carasso Muslera'dan 5 gömlek üstün.

Evet o kilolariyla 5 beden büyük gömlek giyer doğru

• Hatta Carasso ilk 11 e alınsın onun yerine Muslera ile Gomis kesilsin değil mi kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullHD -- 29 Kasım 2017; 17:20:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Hatta Carasso ilk 11 e alınsın onun yerine Muslera ile Gomis kesilsin değil mi kardeşim.

Neredesinizz ?
  • dartanyan96 kullanıcısına yanıt
    Bayram çocuğu gibi sevindin mi la?! Hemen herkese haber uçurmuşsun bakın bana bayramlık aldılar der gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Tabi canım karşıda Real var 5-0 öndeyiz.

Ramazan Bey selam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Bayram çocuğu gibi sevindin mi la?! Hemen herkese haber uçurmuşsun bakın bana bayramlık aldılar der gibi.

Yok takım adına üzülüyorum , Muslera Fanları ne yapıyor bilemem.
    Belli üzüntüden kahrolmuşsun yığılmış kalmışsın bir köşede.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Belli üzüntüden kahrolmuşsun yığılmış kalmışsın bir köşede.

Muhtemelen Nice'de ilk 36 ya giremeyen göbekli Sneijder giderkende üzülmüşsnüzdür.
    Konu ben veya Şinonun yeni takımındaki kariyeri değil konu senin takımın gol yemesine sırf Muslera gol yedi diye ben demiştim diyebilmen için deliler gibi sevinip burada sağa sola sataşman.

Hiç boş yere yok ben Galatasaraylıyım yok ben takımı severim diye kıvranma şuan GS da Muslera gol yedi diye içinde kelebekler uçuşan yılmadan usanmadan bir gol yemesini bekleyen sizin durumunuz Ankaragücü maçında Servetle aynı. Sizin için önemli olan Musleranın gol yemesi takımın onun hatasıyla puan kaybetmesi.

Bu maçı 2-1 biz mi alalım yoksa 1-0 Bjk kazansın bu skorla mı bitsin diye sorsak bu skorla bitsin dersiniz. Yok biz kazanalım isterim diye burada hiç sıkma daha önceden yaptıkların ve yaptıklarıNIZ! ne olduğunuzu kabak gibi ortaya çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Hatta Carasso ilk 11 e alınsın onun yerine Muslera ile Gomis kesilsin değil mi kardeşim.

Neredesinizz ?

biz burdayız sen nerdesin ? muslera bir hatalı gol yedi diye mi kaybettik karşı karşıya kurtartıkları da var öncelikle olmayan teknik direktörümüzü değiştirsinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    açıkçası gs'den bi oyuncu al deseler her daim ilk muslera derdim , ama bugün topu oyuna sokuşu inanılmaz kötüydü. hata yapılır ama oyuna topu sokamamak ayrı sorun . hatasını telafi ettiği 2 tane karşı karşıya var zaten.
  • Carrasco hafta içinde kupa maçındaki oynayıp maç konsantrasyonu arttırmalı ve hafta sonundaki Malatya maçında da artık ilk 11 başlamalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Carrasco hafta içinde kupa maçındaki oynayıp maç konsantrasyonu arttırmalı ve hafta sonundaki Malatya maçında da artık ilk 11 başlamalıdır.

doğru söze ne denir..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.