Şimdi Ara

GTA4 PS3 sorunları. 630P çözünürlük rezaleti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
12.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben PS3 kullanmıyorum. Ama özellikle Xbox360 tan 1 sene geç çıkması ve o dönemde yapılan vaadler ile hepimiz PS3 ün Xbox360'ı rezil edeceğini düşündük.

Çıktı Xbox360'ın yanına yaklaşamadı Programlanması zor dediler yoksa daha iyi PS3.

Ama şu an internette dolanan çok sert yazılar var. Rockstar'ında kabul ettiği üzere büyük sorunlar yaşanıyor hatta kendileri Autosave özelliğini kapatmayıda içindew bulunduran 13 tane öneride bulunmuş bu sorunlar görünmesin diye. Linki;

http://www.techpowerup.com/59334/Take-Two_Suggests_PlayStation_3_(PS3)_GTA_IV_Fix.html

Bütün bunun üstüne daha da rezil olan. Sony nin iddiası vardı çıkmadan, oyunların çoğu 1080P olacak diye.

Ama rezalet GTA4 ün Xbox360 versiyonu 720P olmasına rağmen, PS3 versiyonu yanlışca 630P imiş.

Yani 1280X720 yerine 1120X630 çözünürlükte oynuyorsunuz. COD4 te de bu durum olmuştu. Yakında PS3, PS2 çözünürlüklerine dönüyor gibi. HD Gaming sloganı nerede. 630P linki;

http://www.tomsgames.com/us/2008/04/30/uh_oh_problems_abound_for_ps3_gta_iv/

Ben şahsen artık PS3'ün herhangi bir durumda Xbox360'ı geçeceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naga Sadow -- 4 Mayıs 2008; 16:47:08 >

• COD4 tede 2 sindede aynı çözünürlükteydi. Ayrıca 630P miş diyorsun. Kim demiş?

Bende Xbox 3169P desem inancakmısın?
  • Bende baştan uyarımı yapıyım, bu tip konuların sonları kötü bitiyor genelde o nedenle lütfen fikirlerimizi, saygı çerçevesinde, kırma, sataşma, iğneleme vb. bişey olmadan paylaşalım
  • xbox 360 zamanın en iyi konsoludur..ps3 ise ileride cok iyi olacaktır..ama bu ilerisi ne zaman ben onu çözemedim....
  • ps3 kullanıcıları için özcan domuzdan "bir umut" parçası gelsin haydi hoba
  • Evet ps3teki gta4 açıkçası biraz midemi bulandırıyor,görüntüler çok net değil ama oyun yine de süper grafikler güzel.Bir de acayip yavaşlama oluyor ara sıra akıcılık az.
  • 90p içinmi bu kadar kızdın. Ps3 teki efektlerle x360 takiler bir değil ama.
    ps3 te bi el bombası patlıyo ortalık alev alev. X360ta el bombası sırf duman çıkarıyo. ps3 az da olsa avantajlı.
    +bu problemlerin hepsi için fix pack çıkarırlarsa biter. Sen üzüldüğünle kalırsın.
  • bendeki xbox bozuk herhalde.. el bombası patladımı ortalık yıkılıyor.
  • Ben başlık açtım bi tane farklı ! Bende 2 platforma sahibim ve xbox360 için GTA IV aldım . Arkadaşlarım da aldı hepimiz aynı sorundan muztaribiz oda şu :
    Aşırı kırık görüntü AA eksikliği + Bulanıklık efekti ( Göz ve mide ) bozuyor + kaplamaların geç gelmesi + takılma Frame düşüşü ! Şimdi ben xbox360 sahibiyim size souyorum 720p buysa ve şayet PS3 versiyonu bundan iyi ise Microsofta o zaman bi çift sözüm olacak ! ayrıca sen de benim xbox360 sahibisin sen çok mu memnunsun görüntüden ??? samimi bir açıklama beklemek hakkım ! Ben sırf GTA IV için aldım konsol NEXT _ GEN için ! HALO 3 oynadım bi yere kadar ormanlı bölümün ortasında binaların AA eksikliğini görmüşsündür sanırım
  • Bandicot arkadaşım xbox 360 ı bilemem ama ps3 teki GTA IV de AA eksikliği var.Ama oyun sarınca farkına varmıyorsun..
  • Vallahi ben 2 platformdada GTA IV görüntüsünü beğenmedim, hiç yakışmıyor bu konsollara, NEXT GEN ile alakası yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

bendeki xbox bozuk herhalde.. el bombası patladımı ortalık yıkılıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

xbox 360 zamanın en iyi konsoludur..ps3 ise ileride cok iyi olacaktır..ama bu ilerisi ne zaman ben onu çözemedim....

2011 de
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Vallahi ben 2 platformdada GTA IV görüntüsünü beğenmedim, hiç yakışmıyor bu konsollara, NEXT GEN ile alakası yok.

ben bugün sırf gta 4 ü oynamak için bir xbox 360 kafeye gittim ve gta 4 oynadım ilk başlarda oynaması zor geldi ve grafikler farklı geldi ama aradan bir 10 dk geçtikten sonra yani oyuna alıştıktan sonra süper sarıyo, daha sonra güneşin seyrine göre grafikler süperleşiyo bence oyun grafik bakımından next gene yakışıyor.
  • Ben gta4 ün grafiklerini pek beğenmedim. Nasıl 10 üzerinden 10 verdiler anlayamadım bana göre 10 üzerinden 7 grafikler.
  • Xboxta bilmiyorum ama ps3 te oyun fps olarak hiç de iyi değil bana kalırsa.Çözünürlüğü de unutmamak gerek tabii
  • oyun 630p filan değil
  • Bence bu konsolların gücü bizleri tatmin etmeyecek ben işmdiden ileriye bakıyorum ps4 ve xbox720 gücü ile 1080p*2 çözünürlükteki oyunlar ve gerçekler ayırt edilemeyecek fizik belliyorum.

Gta4 bu haliyle bile konsolları kasıyor daha iyi grafik olsa neler olur kim bilir.
  • Gta 4 630p Metal Gear online da 664p çıktı.Ps3'le next gen geliyor.2011 de ama tüm gizemi çözülcek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxCavalera -- 4 Mayıs 2008; 19:02:34 >
  • ps3 2009 yılında 640*480 vga çözünürlüğünde oyun oynatacak.4/3 ekran formatını geniş ekrana yayarak oynatır artık böyle giderse

ps3 ile playstation efsaneside sona eriyor galiba, meydan xbox a kaldı

ps2 nin başarısı olamayacak gibi gözüküyor bu ps3 te
    daha ilk yıllarında bu kadar düşük çözünürlükte kasıla kasıla oynatabiliyorsa ben ona next-gen makine demem.

çok abarttınız şu ps3 ü,daha ilk çıktığında 1500-2000 ytl verenler filan

bu paralara 3 nesil yüksek seyiye ekran kartı alıp 10 yıl rahat ederdiniz.(her ekran kartı 3 yıl gitse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 4 Mayıs 2008; 19:11:21 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.