Şimdi Ara

GTA V | Xbox One | Ana Konu (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
3
Favori
22.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guitarman

mevcut GTA 'sı olanlar X I S mi güncelleyecebilecek mi? yoksa satın mı alınacak?

Satın alman gerek tekrar ama zaten fiyatı uygun şuan. Kardeşlik ile de güzel bir ücrete denk gelir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    109 liraya sadece online satın aldım hikayeye gerek yok defalarca bitirdim zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • x versiyonu için bir daha tam oyun parası mı vericem ne saçma bir şey bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela ben hiç gta 5 oynamadım sizce eski olması rağman 200 tl verilirmi oynanırmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar

mesela ben hiç gta 5 oynamadım sizce eski olması rağman 200 tl verilirmi oynanırmı ?

Kesinlikle verilir, zaman kaybetme.

• sezar kullanıcısına yanıt

Oynamadıysan 200 TL verilir tabiki.

• Yenisini satın aldım ama eskisini yükledikten sonra mı yenisine güncelleniyor anlamadm yenisini nasıl yüklediniz

• aragorn187 kullanıcısına yanıt
    Eskiyle alakası yok eskiyi silin yenisini yükleyin ikisi ayrı oyunlar

• 109 liraya da sadece hikaye modu satılıyor değilmi? Online modunu almazsak birşey kaybedermiyiz? Çok onlinecı değilim.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    109 TL sadece online

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Online da aynı fiyat hikaye modu da. 109’ar lira ayrı ayrı alınırsa. 109 lira olan hikaye modu aşağıdaki linkteki. Ben sadece hikaye modunu alacağım. Akşam hesaba eklerim. Durumu buraya da yazarım ama sadece hikaye modunu almanın bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum.

http://https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/grand-theft-auto-v-hikaye-modu-xbox-series-xs/9pccghdbmr1p

• Oyunun yeni versiyonu kaç GB? Sadece hikaye modu yüklenebiliyor mu yoksa hepsi yüklenip hangisini aldıysan ona mı giriş yapabiliyorsun?

• alpercck kullanıcısına yanıt
    88 GB download yaptım ben

• Arkadaşlar gta 5 yeni nesil sadece hikaye modunu satın aldık ama tam kitaplikta görünmüyor. Acaba ayrı satın alınamıyor mu? İlla online ile beraber mi almak zorundayız?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Online ile birlikte alınması gerekiyor sanırım. Oyunun satın alma ekranında 2 yere yazılmış online eklentisi gerektirir diye. Malesef sadece hikaye modu alınmıyor.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Açıklamada hikaye modu ayrı satın alınabilir diyor ama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 18 Mart 2022; 22:39:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt

Hocam yenisini indir seçeneği falan çıkmıyor . Sadece hikaye modu aldım .

• Beyler hikaye modunu 60 fps oynamak istiyorsanız online ı almanız gerekiyor

• Bu işte bi saçmalık var. Şimdi sadece hikaye modunu alanlar oyuna mı giremiyor yoksa old gen mi açılıyor? Neden hikaye ayrı satılıyor o zaman? Hikaye modunu alanlar series updatesiz mi oynuyor? Konu ile ilgili alan arkadaşlar detaylı yazabilir mi?

Edit: ingilizce supportla görüştüm de önce versiyonu olanlar için story mode varmış. Yani eski oyun varken story mode alırsanız next gen story oynanıyormuş. Ama hiç oyun yoksa 210tllik versiyonu almamız lazımmış. Yine araştırın tabi siz almadan. Ben böyle anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 23 Mart 2022; 21:21:12 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.