Şimdi Ara

GTA V | Xbox One | Ana Konu (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
3
Favori
22.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, gta V oyununu indirdim 57.03 gb olan kısmını, ama oyuna girince 14 gb lik update indirmek istiyor oyun, hem kurma işlemi hemde update olunca kitleniyor. ben bunu nasıl kurabilirim, bu donma olayını geçerek.

yabancı forumlarda offline olup öyle kurun demişler ama, offline olunca oyun hiç açılmıyor, online ol öyle gir oyuna diyor, bu sorunun çözümünü bilen acil bi şekilde yardımcı olabilir mi lütfen
  • Arkadaşlar one s için gta 5 aldım arabanın fps modundan çıkaramadım kaput kamerasından sürmek istiyorum ama ayarlarını bulamadım bi yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim oyunda %27 de kitlendi yeni görev çıkmıyor, yabancı forumlara baktım ama yapamadım, multi target assisination görevinden sonra kitlendi, micheal için helikopter lisansını aldım, denizaltıyıda kaçırdım, telefon gelmesini bekliyorum, var mı bi önerisi olan
  • Konu unutulmaya yüz tutmuş ancak ben yine de şansımı deneyeyim. Online oynayan arkadaşlar birlikte oynamak için eklemek isteyenler, Gamertag : GavurboganHerif
  • bmwturkey kullanıcısına yanıt
    Options tusu olabilir fps modundan cikis. Yada rb olabilir arac kamerasi degistirmek.

• Gold üyelik almadan online seçeneğini kullanamamak üzüyor.
  • TimeDevil T kullanıcısına yanıt
    Gold uyelik sinirli sureligine 6 tl 2 aylik.

• Değerli arkadaşlar xbox one s aldım gta V yükledim ancak görüntü kalitesi çok kötü hiç pc ile alakası yok neden olabilir çok moralim bozuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Değerli arkadaşlar xbox one s aldım gta V yükledim ancak görüntü kalitesi çok kötü hiç pc ile alakası yok neden olabilir çok moralim bozuldu
    Senin cihazda sorun yok herkeste öyle. Ben de denemek için indirmiştim gamepass'de varken, grafikler resmen PS3 terk
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    Anlamadığım forza 4 harika görünüyor yani cihazda performans açısından sorun yok ama gta V nedense leş nasıl bir mantık bu yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Anlamadığım forza 4 harika görünüyor yani cihazda performans açısından sorun yok ama gta V nedense leş nasıl bir mantık bu yahu
    Tamamen Rockstar'ın beceriksizliği. XO gta5 için fazla fazla güçlü sonuçta eski nesil oyun ama baktığın zaman grafikler eski nesilden farksız.
  • Herkese merhaba. Yakın zamanda GTA5 game pass tan çıkarılmış. En ucuz olarak xbox one s digital cihazım için Gta5 nasıl alabilirim?

• Ariturka kullanıcısına yanıt

90 civarı vardı mağazada indirimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: HAJAJ80

90 civarı vardı mağazada indirimde.

Teşekkür ederim dün Kasım indirimi denk geldi 82₺

• Yeni nesil güncellemesi ne zaman gelecek ? Ayrı bir oyun olarak mı çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt

15 martta gelecek. açıkcası pek bir detay yok henüz.

• disc0nnect kullanıcısına yanıt
    3 gün sonra geliyor yani ?

• https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/grand-theft-auto-v/9NXMBTB02ZSF/0017

• mevcut GTA 'sı olanlar X I S mi güncelleyecebilecek mi? yoksa satın mı alınacak?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.