Şimdi Ara

GTA V | Xbox One | Ana Konu (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
3
Favori
22.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Duff MC ®

Bir şeyi açıklığa kavuşturmama müsade edin arkadaşlar,

Şimdi ben xbox 360'da oynamış biri olarak, x1 için de almam, yeniden başlamam gerekir mi? Hikayede değişiklik..vs. var mı?

Bu arada 360 halen duruyor.

Saygılar.

Bizim soru kaynadı....
  • quote:

quote:

Bir şeyi açıklığa kavuşturmama müsade edin arkadaşlar,

Şimdi ben xbox 360'da oynamış biri olarak, x1 için de almam, yeniden başlamam gerekir mi? Hikayede değişiklik..vs. var mı?

Bu arada 360 halen duruyor.

Saygılar.

Bizim soru kaynadı....

Duff mc kagan

x1 de daha iyi grafik ve fps modu var extra olarak. onun disinda birkac yeni icerikde var ama hikaye vs hersey ayni sonucta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Online'da niye kimse yok? Bütün sessionlar boş, en fazla 5 kişi oluyor.
  • fallout3x kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Duff idolümdür benim
  • kontrollere fps açısında standart fps tuş ayarı koymaları iyi olmuş cod dan bf den alıştığımız tuş ayarları
    aim ayarını da tutturunca güzel oluyor

• https://www.youtube.com/watch?v=_xOBGggIMqI&index=16&list=UUqa9HxNj4asJ6nS_dUNOJ2A

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 6 Nisan 2015; 22:06:30 >
  • Gta 5 de online cok mu bos
    Oynayan yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir sorum olacaktı yanıtlarsanız sevinirim. biraz para kazandım storydeki ilk heistten. alınacaklara baktığımda helikopter pisti, Şehirdeki büyükhavaalanından hangar, marinada yer gibi seçenekler var buraları aldığımızda helikopter, uçak, teknemiz mi oluyor direk yoksa buralardan da haftalık belli bir gelirimiz mi oluyor yada buralardan görevleri yapıp para mı kazanıyoruz nedir ne değildir?
  • warmkitty kullanıcısına yanıt
    Onlar sadece alan satın olmuş oluyorsunuz uçak falan alınca hangarda çıkıyor.Hangar falan almadan uçak satın alamıyorsunuz
  • Arkadaslar GTA Online'da oynamak icin ekleyebilirsiniz. Ben de yeni oyuncuyum hem oyunda hem live'da. yavas yavas arkadas edinmeye calisiyorum.

Gamertag: Ycgunal
  • Online'da Heist için sağlam 3 eleman arıyorum. Acemilerle ilerlenmiyor. Kaç aydır prison brake yapamadım. Aynı derdi yaşayanlar varsa iletişime geçsin benimle arkadaşlar

• Bana bir yardım kardeşler elimde gta 5 dvd si var ancak benim makina jtag li dvd görmüyor bu dvd leri pc de usb flash diske atıp oynama şansım varmıdır. Lütfen cevap
  • Acemiyim iyi oynamıyorum ama hesit falan yapmak isterseniz yapmaya çalışırız :)

GT: FlyerCaretta

Ve online a girmeye çalıştığımda çoğu zaman server çalışmıyor bakımda tarzı mesaj veriyor
    Bu bana özel mi herkeste böyle oluyor mu

• GTA V türkçe yama var mı arkadaşlar xbox jtag li hdd için
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueice32

GTA V türkçe yama var mı arkadaşlar xbox jtag li hdd için

bildiğim kadarıyla yok ama yinede araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubberkay

quote:

Orijinalden alıntı: blueice32

GTA V türkçe yama var mı arkadaşlar xbox jtag li hdd için

bildiğim kadarıyla yok ama yinede araştır.

aslında dil dosyasını bilsem nasıl değiştirildiğini yavaş yavaş yapar sonrada paylaşabilirdim belki ama nasıl yapıyorlar bilmiyorum. bir lang dosyası olmalı diye baktım bu hdd deki dosyalar çok çok büyük boyutlu..
    her neyse bekleriz
  • blueice32 kullanıcısına yanıt
    pc için türkçe yama cıktğında ilk yamayı xbox ve ps deki dil dosylarından türkçeye cevirmeye başladılar bu yüzden erken cıktı.
  • Arkadaslarla Gta Heist yapiyoruz ve 1 kisiye ihtiyacimiz oluyo eger katilmak isteyen olursa ekleyebilir GT: eray1997

• Arkadaslar gta kar guncellemesi geldi persembe gunu 5 ocaga kadr surecegi yaziyordu persembe cuma vardi iki gundur eski halinde suan herkesde mi boyle bilgisi olan var mi

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.