Şimdi Ara

GTA V Türkçe Yama Resmi Konu - TechnoGame (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
13
Favori
19.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rockstara mesaj attım uuzun lafın kısası single player yani tek oyunculuda istediğini yap diyolar ama online ye geldimi biz onlineyi koruyoruz diyorlar yani hikaye modunda kurunca ban yemiyormuşuz. Ayrıca mobilden ss yüklemeye çalıştım ama inşallah olmuştur.
    GTA V Türkçe Yama Resmi Konu - TechnoGame

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu onlineda altyazı zaten gereksiz bence herkes ne yapması gerektiğini biliyor.. Ama single öyle değil bir an önce Single mod un %100 Türkçe yamasinin gelmesi lazım.. GtaTürk ekibinin yaptığı yamayı deniyorum bi kaç gündür, bırakın %70-80 falan oyunun %50si bile çeviriye dahil edilmemiş oynayanlar bilir.. Yan görevler, gelişi güzel sohbetler olaylar görevler falan hep ingilizce.. Kimse triplere girmesinde GtaTurk sırf bi an önce çıkarmış olmak için çıkarmış yamayı.. Keşke biraz daha düzeltip öyle yayınlasalardi veyahutta Şu Tg bi an önce yamayı çıkarsada kullansak güzel güzel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 26 Mayıs 2015; 7:19:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yahu onlineda altyazı zaten gereksiz bence herkes ne yapması gerektiğini biliyor.. Ama single öyle değil bir an önce Single mod un %100 Türkçe yamasinin gelmesi lazım.. GtaTürk ekibinin yaptığı yamayı deniyorum bi kaç gündür, bırakın %70-80 falan oyunun %50si bile çeviriye dahil edilmemiş oynayanlar bilir.. Yan görevler, gelişi güzel sohbetler olaylar görevler falan hep ingilizce.. Kimse triplere girmesinde GtaTurk sırf bi an önce çıkarmış olmak için çıkarmış yamayı.. Keşke biraz daha düzeltip öyle yayınlasalardi veyahutta Şu Tg bi an önce yamayı çıkarsada kullansak güzel güzel..

Aynı fikirdeyim, fikirlerimi buraya paylaştım laf üstüne laf, eksi üzerine eksi yiyorum Gtatürk ekibindenhttp://forum.donanimhaber.com/m_106021109/mpage_2/tm.htm

Ayrıca adamlar %100 yapmak uğraşıyor online kısımı yan görevler vs dahil, hala çamur atanlar var TG ekibine, laf atanlar TG yamayı çıkardıktan sonra, hâla gtatürkün %50'lik yamasını kullanacaklar sanki...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 2 Haziran 2015; 21:47:31 >
  • Hani yama ?
  • Arkadaşlar oyunu steamden aldımda GtaTurk un TR yamasını önerir misiniz? Birde tr yama kurunca sıkıntı oluyor mu oyunla ilgili?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Arkadaşlar oyunu steamden aldımda GtaTurk un TR yamasını önerir misiniz? Birde tr yama kurunca sıkıntı oluyor mu oyunla ilgili?

Öneriyorum. Ana hikayenin %100'ü türkçe. Konuya hakim bir şekilde ilerliyorsun. TG'den hala ses yok.
  • Artık bir bilgi gelmeli konu hakkında sitede yorum atamıyoruz burdan bilgi geçilmeli diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Arkadaşlar oyunu steamden aldımda GtaTurk un TR yamasını önerir misiniz? Birde tr yama kurunca sıkıntı oluyor mu oyunla ilgili?

Öneriyorum. Ana hikayenin %100'ü türkçe. Konuya hakim bir şekilde ilerliyorsun. TG'den hala ses yok.

Peki hocam online oyunda sıkıntı oluyor mu? Banlanma falan mevzusu varmış.

• quote:

quote:

quote:

O konuda kesin birşey yok fakat riskli. Online'a girerken yamayı kaldırmanız öneriliyor. Zaten yama tek tuşla kaldırılıp, yüklenebiliyor.
    Zaten Online'da Türkçe olup olmaması çokda mühim değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O konuda kesin birşey yok fakat riskli. Online'a girerken yamayı kaldırmanız öneriliyor. Zaten yama tek tuşla kaldırılıp, yüklenebiliyor.

Yüklemediğim için tam bilmiyordum kaldırıp yüklemek kolaysa yüklüyeyim o zaman sürekli uğraşmak istemiyordum, Sağolun teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yüklemediğim için tam bilmiyordum kaldırıp yüklemek kolaysa yüklüyeyim o zaman sürekli uğraşmak istemiyordum, Sağolun teşekkürler

Ben yama ile Online girdim çok kez. Hiçbir şey olmadı. Ama yinede her ihtimale karşı yamayı kaldırdıktan sonra gir Online'a.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de online açısından çekincelerim vardı. Sorun yok tek tuşla kaldırılıyor demişsiniz o konuda da sıkıntım kalmadı.(yama programı ile sanırım değilse açıklar mısınız?) Fakat sormak istediğim geçenlerde okuduğum bir şey var. Dil paketi kaldırıldıktan sonra oyun düzgün çalışmamaya başlamış(açılmama sorunu-oyundan atma vs.) bu konuda sıkıntı yaşayan var mı acaba? Tek çekindiğim nokta bu kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

Arkadaş Temmuz ayı geldi daha yama yok. sıktı artık. gta 6 türkçe olmazsa artık satın almıycam.

Bu gece 00:30'da çıkıyor yama. Diğer Türkçe yama konusundan takip edebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe Yamalar bölümüne taşındı, GTA bölümüne yansıtıldı. Bu klasörde olmayan bu tarz konuları görürseniz lütfen haber verin.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_2561/tt.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • yamayı kurdum türkçe olmadı.napcam?
  • Geçenlerde GTA 5' i Steam den aldım ve direk iki, üç adımda kolayca Türkçe Yamayı kurdum. Arkadaşımda da korsan vardı o da çok kolay aynı yamayı kurmuş. Yama çok güzel her şey full türkçe.

Gta 5 Türkçe Yamayı şu siteden kurduk;

GTA V Türkçe Yama: https://webnolojist.blogspot.com.tr/2017/08/gta-5-en-guncel-yama-dosyasi-ve-kurulumu.html

• Technogame gta 5 tr yaması şu anda güncel steam gta 5 te çalışmıyor.. rica etsek güncelleme şansınız varmıdır.. teşekkürler..
  • Keşke şu yamayı güncelleseniz! Madem bi projeniz var neden salıyorsunuz?

• Men of Letters kullanıcısına yanıt
    Ömür boyu güncelleme vermek zorundalar mı ki? Yama çıkalı 3-4 yıl olmuş. Umarım güncel sürüme uyarlayan çıkar, çünkü mevcutta TechnoGame kendi içerisinde kurumsallaşmaya giderek bölündü.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.