Şimdi Ara

GTA V Türkçe Yama Resmi Konu - TechnoGame (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
13
Favori
19.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su surede ingilizce kursuna gitseniz C1 Advanced ingilizceniz olmustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna verdiğim 170 lira haram olsun iyiki korsan çıkmış batarlar inşallah biz insan değilmiyiz yamayı bile onaylamıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 26 Nisan 2015; 13:50:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf türkçe yama ile oynayayım diye görev bile yapmıyorum...
    İnşallah bir sorun çıkmaz ve oyunu türkçe bir şekilde oynarız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

Sırf türkçe yama ile oynayayım diye görev bile yapmıyorum...

Aynen. Arabalarla gezip duruyorum.

Bu arada %100 save yükledim, uzay gemisi var. :D

Bazen saçmalıyor bunlar. GTA 6'da sokakta uzaylı görürüz diye tahmin ediyorum. :D

• Çırak Web Master Ç kullanıcısına yanıt
    Dostum bende %100 save yükledim ve oynuyorum ...
    Ancak daha uzaylı görmek nasip olmadı ...
  • quote:

Dostum bende %100 save yükledim ve oynuyorum ...
    Ancak daha uzaylı görmek nasip olmadı ...

Hangi save'i kurdun?

PM atıyorum sana. Onu kur. Başlar başlamaz uzay gemisi karşına çıkacak. :D

• Çırak Web Master Ç kullanıcısına yanıt
    Dostum söylediğin için sağol ben zaten linki buldum ve kurdum.Ancak uzaylılara daha hiç rastladamadım.Bu arada bişey soracağım :
    Ben bitmiş saveyi ilk açtığımda o sitedeki franklinin olduğu yer geldi ancak orada uzaylı veya ufo yoktu ... Bu ufoların görülmesi için belli bir zamanmı var ???

Not:Hatta aynı araba vardı yanımda.
  • quote:

Dostum söylediğin için sağol ben zaten linki buldum ve kurdum.Ancak uzaylılara daha hiç rastladamadım.Bu arada bişey soracağım :
    Ben bitmiş saveyi ilk açtığımda o sitedeki franklinin olduğu yer geldi ancak orada uzaylı veya ufo yoktu ... Bu ufoların görülmesi için belli bir zamanmı var ???

Not:Hatta aynı araba vardı yanımda.

Ahşap seyir tepesine doğru gel, görünür. Uçan daire.

• quote:

Sırf türkçe yama ile oynayayım diye görev bile yapmıyorum...

İyi ya , yamanin cikmasina 3 ay var denmesine ragmen bi tane bile gorev yapmayip sabirla bekleyen tek ben degilmisim

• arkham92 kullanıcısına yanıt

• Online oyunda türkçe yama olmadan oynamak ölüm gibi resmen. Umarım bu kadar bekleme sonucu çıkacak yama, yüzde yüz bir tatmin sunar. Single Player'ı zaten yama olmadan ve yahut anlamadan oynamak, bana göre fuzuli. çıkana kadar single player oyunun varlığını unuttum :)
  • Sırf bu yama için bende single'da oynamıyorum. Sadece micheal açılana kadar franklinle takıldım sonra baktım anlamıyorum yamayı bekleyeyim dedim. Olsun bu benim işime yarıyor, online'da bayağı kasıyorum karakterimi, onlineda ingilizceye o kadar ihtiyaç yok aslında ama üstteki arkadaş ölüm gibi demiş garip. Yama çıkana kadar online..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 27 Nisan 2015; 18:18:29 >
  • Yama çıkana kadar oyun bitecek
  • 3 ay falan beklemeyin, görünen köy kılavuz istemez. 3 ay geçecek 2 ay diyecekler, 2 ay geçecek 1 ay daha diyecekler sonra 1 hafta sonra 5 gün...

YALAN OLDU.

Ben arkadaşlarıma demiştim bir halt olmaz bu işten diye, nerede Türk orada mokluk, Zaten bunca senedir uğraşılmasından belliydi, bu kadar süredir bitmemesinden belliydi. Türklerin el attığı iş hiçbir zaman düzgün bitmez, bitirilmez. GTA 4'deki "kuzeniko" gibi saçma bir troll çeviri olacak TR yama hiç olmasın.

Şimdi "adamlar parayla mı yapıyor sanki yeaaa" diyenler gelecek, söyleyeyim; eğer ciddi olarak bir işe başlıyorsan onun sonunu düzgün bir şekilde getirmelisin bu kadar insanı umutlandırıp saçma sapan bir şekilde bitiremezsiniz. İnsanlara yardım için yama yaptıklarını söyleyip yüzlerce kişiyi bekleyişe sokmak ayıptır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Sırf bu yama için bende single'da oynamıyorum. Sadece micheal açılana kadar franklinle takıldım sonra baktım anlamıyorum yamayı bekleyeyim dedim. Olsun bu benim işime yarıyor, online'da bayağı kasıyorum karakterimi, onlineda ingilizceye o kadar ihtiyaç yok aslında ama üstteki arkadaş ölüm gibi demiş garip. Yama çıkana kadar online..

Ölüm gibiden kastım şu: GTA V oynadığımın farkına varmıyorum, yarışlara katılıyorum NFS oynuyormuş gibi yarış bitiyor, şehirde geziyorsun ama bi anlam yok hissiz geliyor bana oyun, o açıdan söyledim. ama tabi yama gelene kadar online a devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

3 ay falan beklemeyin, görünen köy kılavuz istemez. 3 ay geçecek 2 ay diyecekler, 2 ay geçecek 1 ay daha diyecekler sonra 1 hafta sonra 5 gün...

YALAN OLDU.

Ben arkadaşlarıma demiştim bir halt olmaz bu işten diye, nerede Türk orada mokluk, Zaten bunca senedir uğraşılmasından belliydi, bu kadar süredir bitmemesinden belliydi. Türklerin el attığı iş hiçbir zaman düzgün bitmez, bitirilmez. GTA 4'deki "kuzeniko" gibi saçma bir troll çeviri olacak TR yama hiç olmasın.

Şimdi "adamlar parayla mı yapıyor sanki yeaaa" diyenler gelecek, söyleyeyim; eğer ciddi olarak bir işe başlıyorsan onun sonunu düzgün bir şekilde getirmelisin bu kadar insanı umutlandırıp saçma sapan bir şekilde bitiremezsiniz. İnsanlara yardım için yama yaptıklarını söyleyip yüzlerce kişiyi bekleyişe sokmak ayıptır...

+1 sonuna kadar haklisin. o parayla mi yapiyor diyenler de once bunu yazdiklari foruma para versinler o zaman

• Var mı bi gelişme Technogame :)
  • Oyunun multısı o kadar keyıflıkı sıngle oynamayı bıraktım. Sıngle da arada nesne toplama, atlama zıplama Turkce gerektırmeyen gorevlerı yapıyorum.. Turkce yamayı beklıyorum.. Multıde genelde ıngılızce ıstemeyen gorevler var.. Bazı gorevlerde ıngılızce gerekıyor.. Mesela Heıst gorevlerı.. Onlar bıraz zor oluyor.. Yınede bır sekılde anlıyorsunuz.. Gercı heıst gorevlerınde bazen acaba dogru yerdemı duruyorum dıye tedırgın gozlerle dıger oyuncuların tepkılerıne bakıyorum Bır gorevde benı pılot yaptılar.. havalımanına gıdıp ucak almam gerekıyormus.. Dıger ucu baska tarafa gıttı.. Ilk bende onlarla bırlıkte gıttım.. Allah'tan oyunculardan bırı Turktu.. Bırader sen nıye bızımle gelıyorsun? Havalımanına gıdıp ucagı getırsene dedı

• Şu oyunu madem çıkardın Türkçe dil seçeneği eklesen ölür müydün GTA. Bi alt yazı ekleyecektin çok zor Sonra neden orjinal almıyorsun diyorlar.Neden alıyım ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Şu oyunu madem çıkardın Türkçe dil seçeneği eklesen ölür müydün GTA. Bi alt yazı ekleyecektin çok zor Sonra neden orjinal almıyorsun diyorlar.Neden alıyım ki ?

Oyunun yapımcısı Rockstar. GTA diye bir şey yok, GTA sadece oyunun adı. Ayrıca sen tüccar olsan satılmayan bir ürüne yatırım yaparmısın? Türkiye'de korsan çok yaygın, adam akıllı para kazanılmıyor demek ki Türkçe dil desteği eklemiyorlar. Sen orjinal al sonra bağır çağır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.