Şimdi Ara

GTA V'in İngiltere Satışları GTA IV'ü Solladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Rockstar'ın yeni şaheseri için gün geçmiyor ki yeni ve şaşırtıcı bir bilgi daha elimize ulaşmasın. Alınan bilgilere göre GTA V'in İngiltere'deki satışları 3 haftanın sonunda GTA IV'ün İngiltere'de şimdiye kadar yapılan toplam satışlarını geçmeyi başarmış.

Yakaladığı hasılat konusunda ise GTA V şu anda 4 Call of Duty oyununun ardından 5. sırada bulunuyor. GTA V, kutulu satışlarda ilk 3 günde toplamda tüm dünyada 1 milyar dolar hasılat yaparak eğlence sektöründe Rockstar'ın yaptığı açıklamaya göre yeni bir rekorun baş mimarı oldu.

• Tüm Dünya'da değil sadece GTA 5'in İngiltere satışları 3 haftada 4'ün şimdiye kadar İngiltere'deki toplam satışını geçmiş.Bu düzelttiğim kaçıncı haber oldu arkadaşlar biraz dikkat edin artık şu çevirilerinize bi zahmet , insanlar size güvenerek yanlış bilgilere sahip oluyorlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • tüm dünya O.O?

• Tüm dünya? öyle birşey imkansız.
  • Haber editörlerinize İngilizce kursu lazım.

• Ben daha düzgün çevirirdim şu haberleri yemin ediyorum.
    editör arkadaşlara saygısızlık olmasın.
    Ama,daha iyi yapabileceğime inanıyorum bu işi.

Ersin Kılıç'a da başvurdum ama neymiş,oyun konusunda kendimi geliştirmem gerekiyormuş,sadece haber çevirmekle olmazmış vssss.

E burdaki her editör video inceleme de mi yapıyor?yapıyor da biz mi görmedik?

bir de oyunculuğu geliştirme konusu var,o da bi acayip,ben atari zamanından beri oyun oynuyorum,zamanında kardeşimle ataride offline co-op ballon fight oynardık.-ki bu yaşıma göre,gayet iyi bir geçmiş.

Neyse,böyle eleştrileri görünce yazmak istedim.

İyi forumlar.
  • Oyun sadece popülerliğini değil kalitesinide konuşturuyor
  • @Sir Maximus

NES'e Atari diyerek oyun dünyasıyla ne kadar iç içe olduğunu göstermişsin bence de.

GTA V'in IV'e göre bu kadar yüksek satış rakamlarına ulaşması sanırım PC'de IV'ün korsan olarak ne kadar çok kişi tarafından oynandığını gösteriyor.

• @Sir Maximus

Yalnız bence oyun editörü dediğin tarafsız olmalı ki sen tarafsız değil Xbox taraftarısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Altiran

Tüm Dünya'da değil sadece GTA 5'in İngiltere satışları 3 haftada 4'ün şimdiye kadar İngiltere'deki toplam satışını geçmiş.Bu düzelttiğim kaçıncı haber oldu arkadaşlar biraz dikkat edin artık şu çevirilerinize bi zahmet , insanlar size güvenerek yanlış bilgilere sahip oluyorlar.

"GTA V'in İngiltere'deki satışları 3 haftanın sonunda GTA IV'ün İngiltere'de şimdiye kadar yapılan toplam satışlarını geçmeyi başarmış."
    ilk paragrafta zaten GTA 5 in ingilterede 3 haftada GTA 4 ün satışlarını geçtiğini yazmış.
    2. paragrafta GTA 5 in 3 günde dünyadaki toplam satışının 1 milyar dolar getirdiğini yazmış , yani haberi düzgün okumamışsın sen biraz dikkat et.

• Ya bu İngiltere oyun dünyası için çok önemli bir ülke mi ki sürekli satışlarına bakıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Ya bu İngiltere oyun dünyası için çok önemli bir ülke mi ki sürekli satışlarına bakıyoruz

Olur mu ya Papau Yeni Gine'ye falan bakmamız gerekiyor. Elbette ki önemli, oyun sektöründe Avrupa'da başı İngiltere ve Almanya çeker. Çoğu şeyde olduğu gibi.

• Tarafsız olmalıymışım,,heee hee,bu sitede ve yabancı basın kaynaklarında herkes tarafsız,bi ben taraflıyım ha?
    Hadi ordan!!!!!

• haber çok daha açık olabilirmiş. Anlam belirsizliğinin dibine vurulmuş. Mesela hasılat olarak 4 call of duty oyununun gerisinden derken ne kastediyor? İngiltere üzerindeki satışlar mı yoksa başka bir şey mi gibi?

• @IronLaw

Ya sabır o haberin düzeltilmiş hali zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: Altiran

@IronLaw <br><br>Ya sabır o haberin düzeltilmiş hali zaten...

Ve anasayfadaki haberin altındaki yazı hala düzeltilmedi.

• Ortalığı kırar geçer..

• GTA IV'ten daha iyi bir oyun, normal.
  • GTA IV için bu kadar fazla reklam yapılmamıştı diye hatırlıyorum. Yanılıyorsam düzeltin. Reklamında büyük rol oynadığı bir gerçek bence. Oyunda efsane tabiki tek kelime ile. Ancak GTA IV'ünde pabucunu dama atmamak lazım. Niko'da bi başkadır yahu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.