Yüzbaşı
04 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Herkese merhaba dostlar, arkadaşıma hediye olarak hepsiburada.com üzerinden Beats Solo 3 Wireless “Rose Gold” ürününü sipariş ettim, ancak emin olamadığın bir konu var. Kutu içeriği, seri no, kalite vesaire her şey eksiksiz olsa da cihazın geldiği kutu farkı beni şüpheye düşürdü. Bir kaç sene önce de Beats kullandım fakat böyle bir siyah kutu ilk defa görüyorum. İnternet üzerinde biraz araştırdım fakat reddit’te tek bir konu dışında hiç bir cevap bulamadım. Reddit’te de yeni/eski üretim olarak cevaplanmıştı. Konu ile bilgisi olan, ilgili olan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum. Görselleri de bırakayım. Teşekkürler herkese şimdiden.

Evet arkadaşlar benim en çok merak ettiğim konulardan biri bu. Şu anda 2 günlük ücretsiz Plus üyeliği aldım. Gerçekten multiplayer çok daha eğlenceli PS3'e kıyasla. Özellikle NBA 2K14'te ki The Park moduna hayran kaldım. Sokakta başkaları ile maç yapabilmemiz falan. Peki sizce ilerde ücretsiz olur mu online oynayabilmek ?
Herkese merhaba arkadaşlar. Dün PS4 için Assassin's Creed IV: Black Flag'ı satın aldım. Kutudan özel içerik kitapçığı çıktı. A ve B şeklinde sınıflandırılarak 2 adet kod verilmiş ancak ana menüde redeem code bölümünden kodları girdiğim halde sürekli hata alıyorum. Acaba problem bende mi yoksa siz de şahit oldunuz mu buna? Fikri olan veya başına gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bu arada oyunun region 3 olduğunu farkettim. Bundan dolayı olabilir mi?
Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar. Piranha Lotus marka direksiyon seti buldum da , bu tarz aksesuarları kullanan arkadaşlara sormak istedim. PC için alacağım aslında ama PS3 desteği de olmasını istiyorum. Heves ettik tekrar eskiden kullanıyordum bi set bozuldu. Bu modeli alayım diyorum PS3 desteği de varsa. Sorduğum yerler oldu fakat PS3 hakkında bişey söylemediler. Yine forum donanıma başvurmak en iyisi dedim. :) Teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bu akşam oyun oynarken başlıkta belirttiğim modeldeki slim kasa PS3'üm bozuldu. Makine süper slim değil arkadaşlar bir öncek modelden. Oyun oynarken aniden donduğunda , öncekilerden alışılagelmiş olan basit bi donma hatası diye düşündüm. Ancak yeniden başlatmak için tuşa bastığımda disk kızağımı diyeyim artık ne diyeyim tam adını bilmiyorum ordan takır tukur sesler geldi. Yeniden açtığımda diski taktım. Bir süre bekledikten sonra mavi yanan disk ışığı birkaç kez yanıp söndü ve sonra yine aynı takırtı sesi geldi. Ardından disk dönmeyi durdurdu ve ondan sonra hiç bir diski okumamaya başladı. Tam olarak anlayamadım lens arızası olsa da bu ses gelmesi normal mi? Yoksa sadece sesler gelmeden diski okumaması mı lazım lens problemi olsa ?. Sorunun kaynağını anlayamadım ama lanet olsun ki çok kötü zamana denk geldi. Sinirlerim bozuldu. Burada anlayan arkadaşlara sormak istedim daha önce böyle bir sorunla karşılaşıp da tamir ettiren varmı ?. Aşağı yukarı ne kadar tutar fiyat olarak. Ve son olarak cihazın garantisi bitti. Herhangi bir Sony servisine mi , yoksa Kadıköy'e yakınım orada bir kaç tanıdık var oraya mı yaptırsam daha sağlıklı olur bilemedim. Bazı yerlerde okuduğum kadarıyla 6-7 ay ömrü olur yeni lensin falan demişler arkadaşlar. Okudukça beter oluyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler...
Forumda yazmıştım ama cevap alamadım daha öncesinde. Bikaç gün önce denedim cihazınızla uyumlu değil uyarısı çıkıp duruyor. Bugün Rockstar Games'in uptade'inden sonra tekrar denedim sonuç yine aynı. Eşşek kadar yazıyor uyumlu sürümlerde 4.0 veya üzeridir diye. 4.0 Ice Cream Sandwich benim cihazımın sürümüde. Nedir bunun aslı astarı başka biyerden falan download edilebilirmi sormak istedim ? Yada dalga geçiyor bu adamlar bizle...
Arkadaşlar iyi akşamlar.. Teledünya'nın 10 MB 20 GB kotalı internetini kullanıyorum. Eylül ayının başından beri ciddi download sorunuyla karşı karşıyayım. Tarayıcıda gezinirken sıkıntı yok gerek videolarda gerek sayfalarda. Ancak download yapmaya geldimi 50KB üzerine çıkmıyor hız. 6 aydır aboneyim daha önce download ederken 1 MB sabit hızla çekiyordum 500KB altına inmiyordu indimide. Ancak bu ayın başından beri hiç download yapamıyorum. Adil kota davası yok diye biliyorum bunlarda yanılıyormuyum? Modeme reset atmak işe yararmı ? Ona göre telefon açıp danışıcam yetkililere önce bi sorayım dedim. Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba. Biraz garip olacak belki ama titiz ve dikkatli bakıldığında bluray disclerin ömrü ne kadardır acaba? Tabiki orjinal olanlardan bahsediyorum ps3 oyunları ve film discleri.. Cevap verirseniz sevinirim...
Arkadaşlar merhabalar.. Yaklaşık 7 yıldır Creative Inspire M4500 4+1 ses sistemini kullanıyordum fakat artık bıraktı beni emektar bir kaç gün önce :) Bu sistemi LG 47LV4500 modelli Led Tv'me kulaklık çıkışından bağlı olarak bu stereo dönüştürücü ile kullanıyordum:

http://www.cerkezelektronik.com/resimler/urunler/35mm-stereo-erkek---disi-disi-cevirici_4f61a9d7215ab.jpg

Fakat yeni aldığım 5+1 Creative SBS A520 modelinde 3 farklı kablo bağlantısı var bildiğiniz üzere. O turuncu olan center hoparlör kablosu bozdu işleri dönüştürücüm için. Şimdi bu sistemi aynı şekilde bağlamam için ne çeşit bi dönüştürücü lazım bana? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Aynı şekilde kulaklık çıkışından bağlıycam TVye yani. Teşekkürler şimdiden...
Arkadaşlar şu anda TT NET'in 8MB Sınırsız tarifesini kullanıyorum. Şu anda derken yıllardır yani. Ancak maddi durumlar sebebiyle internet pakedini değiştirmek zorundayım. Bunların arasındada en uygun Kablo Net gibi gözüküyor. KabloNet'in 10 MB 20 GB KOTALI tarifesine geçmeyi planlıyorum ayda 39 TL. Neticede sorum şöyle... TT NET' in 8 MB sınırsızıyla PS3'ümde hertürlü oyunu online olarak sorunsuz problemsiz oynuyorum fakat endişem ise Kablo Net'e geçince bu hızda kayıp veya problemler meydana gelirmi ? Kablo Net'i kullanan tanıdıklardan gördüğüm kadarıyla pek memnun kalmadım internet hızından doğrusu. 10 MB değildi gerçi.. Bu pakedi kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim , teşekkürler...
Hakkında
Hakkımda:
PSN: Ghostspor
Marshall ''Eminem'' Mathers III

SONY PS3 SLIM 160 GB
Grand Theft Auto V - The Last Of Us - Max Payne 3 - Battlefield 4 - Battlefield 3 - Call of Duty Ghosts - Call of Duty MW3 - L.A Noire - Call of Duty Black Ops - Call of Duty Black Ops II - NBA 2K12 - Hitman Absolution - Skyrim - Dark Souls - Red Dead Redemption & Undead Nightmare - Heavy Rain Move Edition - Assassin's Creed Brotherhood - Saint's Row The Third - Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 3 Drake's Deception - Smackdown vs. Raw 2011 - PES 2010 - PES 2011 - Mafia II Director's Cut - Tekken 6 - Gran Turismo 5 - GTA IV & Episodes From Liberty City - Midnight Club Los Angeles & South Central - Sleeping Dogs - Dead Island GOTY Edition -Spider Man 3 Collector's Edition - Fight Night Round 3 - Call of Duty 3 - Call of Duty World At War - Resident Evil 5 Gold Edition - Uncharted Drake's Fortune - Need For Speed The Run
İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
Ses Sistemi
Creative
PSN ID
Ghostspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 288
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 11.122 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.