Şimdi Ara

GTA 5 DVD Bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , ps4 gta5 dvd'si sıcakta kaldığından dolayı bozuldu. O nedenle oyunu ps4 'e kuramıyorum. 250 tl'lik oyun artık çöpe mi gidecek ? O kadar para vermişken bunu kurtarmanın bir yolu yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bf4 cd sini makinadan hic cikarmazdim sonra bi baktim cd alacali bi hal almis kenarlar bozulmus ve nihayetin de artik calismiyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu yani bunun bir çözümü ? Cd almak çok saçmalık o zaman, nihayetinde her cd bir gün mutlaka bozulacaktır. Aslında ps4 dvd'lerindede serial code gibi birşey olması gerek. Ama yok malesef.

• Maalesef kurtarmanın bir yolu yok. Bu yüzden PS3-PS4 oyunlarını, DVD veya Bluray filmleri güneşten ve nemden koruyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janis

Yok mu yani bunun bir çözümü ? Cd almak çok saçmalık o zaman, nihayetinde her cd bir gün mutlaka bozulacaktır. Aslında ps4 dvd'lerindede serial code gibi birşey olması gerek. Ama yok malesef.

Neden serial kod gelmeli ?

• CD bozulursa , digital download yapabilelim diye. Elimizde bir code olur oyuna sahip olduğumuzu gösteren. O code'u girerek oyunu indirebilelim diye.
  • janis kullanıcısına yanıt
    O zaman iki oyunun olmuş olur kodu başkasına satabilir/hediye edebilirsin. Diğer mantıkla elindeki disk ve kod tek makinada çalışmak zorunda o zaman da plus ın alınması saçmalık olur (plus satamazlar) 2. El disk dolaşımı durur. Her türlü facia.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 11 Eylül 2017; 22:23:29 >
  • Almayın kutulu oyun, ben uzun süredir digital alıyorum hep inanın her açıdan daha iyi.digitalde çizildi bozuldu düştü içinde kaldı hiçbi derdi yok aç cihazı oyna.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.