Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleyküm beyler bende ses sistemi alıcam ama kararsız kaldım sizce sony rxd8 mi vx8 mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baskanfenasi

Selamun aleyküm beyler bende ses sistemi alıcam ama kararsız kaldım sizce sony rxd8 mi vx8 mi??

RXD8 dinlemedim, ikisi arasında vx8 tavsiye ederim. Teknik özelliklerine bakarak vx8 daha üstün diyebilirim. Ancak rxd9 bulursanız onu da şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Selamun aleyküm beyler bende ses sistemi alıcam ama kararsız kaldım sizce sony rxd8 mi vx8 mi??

Rxd8 var bende sesi bence çok başarılı ve güçlü ama vx8 dinlemedim hiç.

• Arkadaşlar var mı bildiğiniz temiz cihazlar varsa hemen alıcam

• Baskanfenasi B kullanıcısına yanıt
    var ne arıyosun
  • Vx8 arıyorum

• quote:

Vx8 arıyorum

tamam olur özelden yazarsan konusuruz
  • Arkadaşlar merhaba, ben şu Genezi olarak çıkan Sony müzik setlerinden birini alacağım, modeli MHC-GZR5D olarak geçiyor, eskinin RX serileri gibi güzel çalar mı, groove bas gibi bas verebilir mi, bu Genezi ler hakkında ne biliyorsunuz, kolonlar biraz küt, eskisi gibi derin değil, hiç dinlemedim, derin bas istiyorum fikirleriniz ve tecrübeleriniz önemli, önerirseniz bugün yarın alacağım satıcı ile anlaştık.

• Slm vx8 modelini satan varmı ? Bende rv 990 var pek memnun değilimde

• Bu da beğendiğim cihazlardan aiwa nsx wkt10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 23 Eylül 2023; 19:1:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail hoca

Sayın Red_Devil. Resimler karanlık çıkmış pek anlaşılmıyor ama vx8 benim favori müzik seti modelimdir. Gerçekten de kendinden daha pahalı ve büyük olan birçok modelden daha kaliteli ses verir. Başka bir ifade ile efsane bir modeldir. >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

Hocam 4 tane kolon bağlamışsın alete zarar gelmezmi

• Doğru söylüyorsunuz, elbette zarar verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 19:5:47 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 16 Nisan 2017; 17:13:22 >
  • Arkadaşlar bende MHC-ZX70 DVD var incelerken arkasında subwoofer girişi olduğunu gördüm ve içimden buna subwoofer taksak on numara olur dedim ve başladım uyumlu bir subwoofer araştırmaya sistemin orjinalınde subwoofer yokmuş ama arkaya bir subwoofer girişi eklemeleri belirli bir güçte subwoofer kaldırabileceğini gösterir diyerekten size soruyorum acaba kaç watt bi subwoofer taksam sistem boğulmadan sesi bana iletebilir?

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabatay35

Arkadaşlar bende MHC-ZX70 DVD var incelerken arkasında subwoofer girişi olduğunu gördüm ve içimden buna subwoofer taksak on numara olur dedim ve başladım uyumlu bir subwoofer araştırmaya sistemin orjinalınde subwoofer yokmuş ama arkaya bir subwoofer girişi eklemeleri belirli bir güçte subwoofer kaldırabileceğini gösterir diyerekten size soruyorum acaba kaç watt bi subwoofer taksam sistem boğulmadan sesi bana iletebilir?

Saygılar

Müzik setinin arkasındaki subwoofer çıkışıdır bildiğim kadarıyla, pasif subwofer'u çalıştırmaz, ancak aktif yani kendinden amfili subwoofer'a sinyal gönderir ve ancak bu şekilde ses alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 19 Nisan 2017; 22:32:14 >
  • Efsane konu oldu gerçekten senelerdir ilerlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drive_83

Xgv80nin bir diger avantajida tweeterlar tepede konumlandirildigi icin tizleri daha temiz ve net alabiliyorsunuz

Beyler bu cihazdan elinde olupta satmak isteyen varsa talibim pm lerinizi bekliyorum

• >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

arkadaşlar bende bu makinadan var.ama ev taşınırken düştü.ön panel iş görmüyor denilebilir. sorum şu: sadece hoperlörleri bilgisayara ya da tv ye bağlayabilir miyim? hoperlörlerin arkasından ucu açık iki kablo çıkıyor sadece.bu kablo uçlarını stereo jack haline dönüştürebilecek bir converter var mıdır? teşekkürler.

• En sonunda hayalim olan Sony VX8 buldum ve GET ile satın aldım. Gelsin bir kurcalayalım şunu...
  • konu sahibi süresiz engel almış
    konu ile ilgilenen sahiplenen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.