Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaslar bi sorum olacak sizlere bende vx88 setinin iki takim hoparlorleri var ben kule tarz seviyorum ince yüksek yakışıklı Bise olsun istiyorum bu iki Takımın hoparlorlerini kullanarak kule yapmak istiyorum en iyi sesi nasıl alirim sizce boy en yükseklik Kac olmalı bilgisi olan varmi yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamın aleykum arkadaşlar. Bir kaç model hakkında bilgi almak istiyorum.

–Sony rx 77S –» 'S' olan model olmasına dikkat.

–Sony v515

–Arçelik ms5530

–Arçelik ms5450

Bu modellerden birini ya da bir kaçını kullanan varsa sesleri hakkında biraz bilgi verirse sevinirim. Son olarak sony olanları rx99 modeliyle kıyaslayabilecek varsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
    Edit:Elinde sony rx99 veya vx8 olup satmak isteyen varsa pm atarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UgurSgs -- 15 Şubat 2017; 7:55:54 >
  • turk___2017 T kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiye ince hesap yaparak ulasilabilirki bunun icin hoparlorun uzerinde yazmayan bilgilere ihtiyacimiz var onun icin en iyisi orjinal kabine sadik kalmak yada orjinal kabin litresine gore yaptirmak baska yolu pek yok veya sansina guvenerek hos bi kabin yapabilirsin cok daha iyide calabilir calmayadabilir

• UgurSgs U kullanıcısına yanıt
    Bu karsilastirma ve soruları bu grupta sorabilirsin bu cihazlarin hepsini orada kullanan var

https://www.facebook.com/groups/156026877910986/?fref=ts&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• MHC - VX700AV Modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 19:4:24 >
  • xxömür kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam kopyala yapıştır yapıyorum o zaman :)

• Merhaba, uzunca bir süredir bu sayfayı zaman zaman takip ediyorum maşallah yıllara yenilmeyen bir sayfa oldu resmen :) Elimde rx110av var ancak dolby pro yu aktif hale getirdiğimde center ve surround lardan "tısss" şeklinde bir dip ses alıyorum , sesi 15-20 lere getirdiğimde (hiç müzik çalmaz iken) bu dip ses iyice belirgin oluyor bu normal mi yoksa benim sistemde bakım mı istiyor sizce hangisi, teşekkürler
  • Buda benden canavar .

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<tvnin üstündekiler sorraund hoperlorlar fazla ses gelimyor vitrindekiler subwoferlar . Cihaz sony vx8 200x2 woferlar var vitrindekiler yani. Yaklaşık 1 yıldır bendeler 400 tl ye aldım sadece kumandası yok . Kumandaya hiç ihtitacım olmadı. Setin gövdesi tvnin arkasındaki duvarda mutfak masasını altında. Birçok fil izledim her izledigim zaman ulan helal olsun verdigim paraya diyorum . Dün dotor stronge yi izledim . İnanılmaz zevkliydi az seste harika kaliteli ses veriyor öyleki birkaç sahnede 10 yaşındaki kızım korktu baba camlar titriyor dedi halbuki ses fazla açık degil ama öyle bir kaliteli öyle bir efekt veriyorki sanırsın filmin içindeyim. Hala filmin etkisindeyim yerlerin ve özellikle camların titremesi harika oluyor . İşin ilginci az seste oluyor zaten öaximum sesin 4te birini açıyorum.

Bundan önce philips müzik setim vardı 35 waat x2 yani 70 watt aralarında dağlar okyanuslar kadar fark var . Philipsin sesini sonuna getiriyordum çamlar sallanmıyordu ve kalite böyle degildi. Şimdi sırada mel Gibson un son filmi hacksaw ridge var . Onuda sabırsızlıkla bekliyorum. Dotor strongeden öncede trooleri izlemiştik oda mükkkemel mükemmel mükemmel bir animasyondu. Tvde 55"4K olunca
    Bir ara burda ki konulara bakmıştım birisi vx8 in lbt den geri kalmadığını hatta lbt den daha iyi ses verdigini söylemişti acaba doğrumudur lbtleri pek dinleme şansım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 22 Şubat 2017; 14:0:24 >

• Sayın Red_Devil. Resimler karanlık çıkmış pek anlaşılmıyor ama vx8 benim favori müzik seti modelimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 19:4:58 >
  • Arkadaşlar bende mhc gn77d var optik bağlantı yapıyorum ama ses alamıyorum nasıl bir yol izlemem lazım. kuzu gibi yatıyor tv nin altında yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yattara11

Merhaba arkadaşlar.

2000'li yılların başında Doğu Bank'tan MHC-DP1000D müzik setini satın almıştık. 3'lü DVD oynatıcısyla, kaset çalarıyla, dijital optik girişiyle plak hariç her türlü araçla müzik dinleme imkanı sunuyor sanıyorum. Bugün düşündüğümde çağının ötesinde bir aletmiş gibi geliyor bana

Oldukça yüksek ses sunduğu için apartman dairesinde kapasitesinin küçük bir kısmıyla idare ediyorum. Oyunlarda keyif veriyor. Geçenlerde Battllefield ile denedim ve kendimi çatışmanın içindeymiş gibi hissettim. Film izlerken de keyifli olduğunu söyleyebilirim. Fakat bazen geneli sessiz geçen bir filmde anlık bir sahnede inanılmaz bir bass ile insanı rahatsız edebiliyor.

Müzik dinlerken ise bazen sesleri yutuyormuş gibi hissettiriyor. Bu sorunu özellikle kısık sesle müzik dinlerken yaşıyorum. Teknik konulardan anlayan arkadaşların bir açıklaması olabilir.

Sanırım çok defa taşınmış olmasından gerek olacak ki DVD oynatıcısı, kaset çaları ve kumandası bozuk. Şimdilerde sadece TV'den spotify dinlemek için ve PS oynamak için kullanıyorum. Ankara'da iyi bir servis bulursam tamir ettireceğim.

Bu aralar CD veya Plak koleksiyonuna başlama gibi bir niyetim var. Bir müddet bekleyip ekonomik anlamda rahat bir dönemimde pikap,amfi,hoparlör üçlüsünün peşine mi düşsem yoksa bir CD arşivi oluşturup yola müzik setimle mi devam etsem karar veremiyorum. Özellikle yukarıda bahsettiğim ses yutma ve açıkçası netlik hissi vermeme mevzularından dolayı plak işine yönelesim geliyor. Ama oyun, film, müzik gibi birden çok işe yarayan mevcut sistemim özellikle masrafa gerek kalmayacak olmasıyla beni cezbediyor.

Sistemin google'da bulduğum bir fotoğrafı.
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

Hocam selamlar.Bu sistemi geçen sene birkaç ay boyunca ben de kullandım.Alma sebebim optik ses girişinin olmasıydı.Pcye bağlayıp filmlerde dts ses alırım diye düşündüm fakat bir türlü çevresel ses almayı beceremedim.Sonrasında bir süre stereo olarak kullanıp elden çıkardım.Siz filmlerde oyunlarda vs gerçek çevresel ses alabildiniz mi ? Aldıysanız nasıl yaptınız ve kullandığınız sistem nedir belirtirseniz sevinirim.Yine optik girişli bi sistem arayışı içindeyim çünkü.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Optik giris degil o cikis oradan baglayamazsin.

Yukaridaki 5.1 ch in yazan yere baglayacaksin pcyi o sekilde butun sesleri alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Optik giris degil o cikis oradan baglayamazsin.

Yukaridaki 5.1 ch in yazan yere baglayacaksin pcyi o sekilde butun sesleri alabilirsin.

Kullandığım sette optik çıkışla birlikte giriş de vardı.Stereo ses alabiliyordum.5.1 sesi de iletebilmesi lazım.
  • ahmetkaan kullanıcısına yanıt
    Gn77 de optik griş olmadığı için optik baglantı kullanamazsın
  • Arkadaşlar Sony RX90 veya VX8 almak istiyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Arkadaşlar Sony RX90 veya VX8 almak istiyorum ne dersiniz?

Tavsiye ederim usta..
  • Nike kullanıcısına yanıt
    Özellikle vx8
  • Nike kullanıcısına yanıt
    Nerden alacaksınız hocam
  • vx8 farklı bir cihaz bunu bizzat deneyerek gördüm.rx90 ve vx8 tercihinde kesinlikle vx8 tercih etmelisiniz ama rx90'da kötü değil hatta çoğu sony müzik setinden daha cok beğendim
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.