Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2000'li yılların başında Doğu Bank'tan MHC-DP1000D müzik setini satın almıştık. 3'lü DVD oynatıcısyla, kaset çalarıyla, dijital optik girişiyle plak hariç her türlü araçla müzik dinleme imkanı sunuyor sanıyorum. Bugün düşündüğümde çağının ötesinde bir aletmiş gibi geliyor bana

Oldukça yüksek ses sunduğu için apartman dairesinde kapasitesinin küçük bir kısmıyla idare ediyorum. Oyunlarda keyif veriyor. Geçenlerde Battllefield ile denedim ve kendimi çatışmanın içindeymiş gibi hissettim. Film izlerken de keyifli olduğunu söyleyebilirim. Fakat bazen geneli sessiz geçen bir filmde anlık bir sahnede inanılmaz bir bass ile insanı rahatsız edebiliyor.

Müzik dinlerken ise bazen sesleri yutuyormuş gibi hissettiriyor. Bu sorunu özellikle kısık sesle müzik dinlerken yaşıyorum. Teknik konulardan anlayan arkadaşların bir açıklaması olabilir.

Sanırım çok defa taşınmış olmasından gerek olacak ki DVD oynatıcısı, kaset çaları ve kumandası bozuk. Şimdilerde sadece TV'den spotify dinlemek için ve PS oynamak için kullanıyorum. Ankara'da iyi bir servis bulursam tamir ettireceğim.

Bu aralar CD veya Plak koleksiyonuna başlama gibi bir niyetim var. Bir müddet bekleyip ekonomik anlamda rahat bir dönemimde pikap,amfi,hoparlör üçlüsünün peşine mi düşsem yoksa bir CD arşivi oluşturup yola müzik setimle mi devam etsem karar veremiyorum. Özellikle yukarıda bahsettiğim ses yutma ve açıkçası netlik hissi vermeme mevzularından dolayı plak işine yönelesim geliyor. Ama oyun, film, müzik gibi birden çok işe yarayan mevcut sistemim özellikle masrafa gerek kalmayacak olmasıyla beni cezbediyor.

Sistemin google'da bulduğum bir fotoğrafı.
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

• Arkadaşlar kusura bakmayın geç cevap veriyorum vx99 hoperlörleri satacağım yer ankara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da RXD9 modeli öven çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 19:3:4 >
  • Herkese hayırlı forumlar.
    Sony nin en iyi serisi LBT diye biliyorum.
    Benim en beğendiğim LBT XB 80AV.
    Sony nin çok eski deck sistemlerini ayrı tutarsak;
    bas tiz dengesi, ses kalitesi güç vb yönden hocam şu model daha iyidir diyeceğiniz bir 90 ların sony modeli var mı?
  • Temiz duzgun yorulmamış ve kurcalanmamış bir FH serisi bulursaniz alin hocam,

Fh b55cd var bende, muhteşem güzel çalıyor

https://youtu.be/wzCYEboNrgk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SONY FH-B55CD

NUMARK PT-01 PLAKÇALAR

HERTZ dt 16 tweeters

BT MODULU

Çok buyuk zevk arkadaşlar>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 28 Ocak 2017; 18:4:1 >
  • Bu aletten anneme almıştım 2007 yılında gümrükten sıfır açılmamış kutuda. Çok berrak ve doyurucu sesi var evde okadar ses sistemi var ki bunu da alsam mı diyorum o derece beğendiğim bir makinedir.
  • yeni hifi sistem kurdum hazır stereo systemleri hiç düşünmemiştim müzikal kalite olarak hifi den daha mı iyi oluyor bu tarz setler? elimde 40 yıllık philips müzik seti var bayağı büyük kaset çaları ve radyosu bozuk gerçi ama hoplarını test etmiştim bayağı kaliteli ses veriyordu.
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Izmirde olsanda dinlesen hocam sesi,

Şuanda hiçbir seye degismem bu bileşenleri desem yeridir.

• rxd 9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 19:3:38 >
  • Arkadaşlar elimde lbt xb 80 av mevcut almak isteyen iletişime geçsin lütfen bölge istanbul/maltepe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TecnoManiac -- 30 Ocak 2017; 5:52:22 >
  • MHC-W55 arıyorum, haoporlorleri kumandası ile Orjinal...

RX99 sesi bana çok geldi güzel ama bana daha düşük sesli bir model lazım..malum apartman yaşamında fazla ses olmuyor

PM atınız
  • TecnoManiac T kullanıcısına yanıt
    Hata oluşuyor PM atarmısınız bana...
  • ismail hoca İ kullanıcısına yanıt
    Bu setleri çok güzel ama BASS olayı fazla abartı geliyor kulaklarıma iyi gelmiyor..Kısma Sıfırlama veya Mega Bass seviyesinde tatlı BAss yapma imkanı var mı..Sadece DBFB 1,2 ve Groove, bazı serilerde ilave VGroove var..
  • Bas seslerini sevmiyorsanız, DBFB kapatabileceğiniz gibi ekolayzırdan ilgili grafiği sıfıra hatta eksiye dahi düşürebilirsiniz. Böylelikle bas seslerini duymazsınız. Ama müzik setlerinde bas sesi aranan bir durum. Sizin hassasiyetiniz var herhalde.
  • ismail hoca İ kullanıcısına yanıt
    Yamaha Sounbar vardı, Bir BAr bir Wooper..RAdyolu güzel bişey ama Bass ayarını Sıfırlasam hatta eksi 6 yapsamda o BAss beni rahatsız ediyordu..Ses direk Wooperden dağıldığından kesemedim..Sattım...

Bass olsun BASS olmadan müzik tadı yok ama Bazı sistemler Sert, Agresif..basslara çok frekans gidiyor..

Yani Kapansa çok yavan oluyor açılsa Çok..

Benim Sony Walkman var..Sıfor-RV-MegaBASS-Groove var..Groovede ses bozuluyor sıfır ve Rv de yavan MegaBass Tam istediğim Kıvam :) Kısık sestet de güzel bass ama baş agrıtmıyor..
  • Yeni Canavarım LBT XB80AV

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

• xxömür kullanıcısına yanıt
    Ömür bey sende canavar bitmez, biri gider biri gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 8 Şubat 2017; 12:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail hoca

Ömür bey sende canavar bitmez, biri gider biri gelir.

Aynen hocam biri gitse biri geliyor çok şükür
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.