Şimdi Ara

GreeN DeViL!!! (%99 Loading..) Filmin sonu ;) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
6.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Agresif Pijama

quote:

Orijinalden alıntı: djemo31

Walla alper daha kaç ay sürcek bunu bitirmen merakla bekliyoruz Dremel geldiğinden sonra iyice sardın sen bu makineye :D

Hocam bu gün 14. gün oldu. Önümüzdeki hafta içine bitirmeyi planlıyorum artık. Bir dahada girişmeyeceğim kasa işine vallahi çıkamadım işin içinden. Yarın beni acayip bir zımpara temposu bekliyor o kadar macun sürdüm bir de zımparası var bu işin. Ledler içinde çok teşekkür ediyorum gerçekten harikalar...

Hadi bakalım inşallah... fazla geyik yapma Alperciğim... Ledler için rica ederim, gerçekten de performanslılar boylarına göre. Kasana da çok yakışmışlar ne yalan söleyim. Ben de Asus Ventoya kırmızı dizdim öyle içimden geldi :D

• Arkadaşlar bu gün koçtaş'a gittim ve güzel kasiyeride gördüm aslında amacım kasiyeri görmekti ama gitmişken birşeylerde bakayım dedim. Menteşe gördüm ve işte budur dedim hemen aldım bir tane ve güzel kasiyerin kasasına doğru ilerledim ve aldıktan sonra doğru eve geldim ve işe koyuldum. Tabii aksilikler üst üste geldi. Macunu güzel karıştıramadığım için donmamış ve haliyle zımparalıyamadım çok kötü bir görüntü aldı. Yarın gidip tekrar macun alıp tekrar macunlayacam mecburen. Buyrun bu gün yapılanlar.
     GreeN DeViL!!! (%99 Loading..) Filmin sonu ;)

• Çok güzel gidiyo..
  • Evet arkadaşlar dün itibari ile artık kafayı kırmış bulunmaktayım. Üst kısmıda kesip plexy yapmayı düşündüm ve hiç durmadım hemen aldım dremeli başladım kesmeye. Birazdan gidip plexy alacağım. Üstünede şekil yada nvidia logosu düşünüyorum ama bakalım neler yapabiliriz. Buyrun resimler...

• çalışma güzel oluyorda boya yaptığın yerin fayansları kirletmişsin yanlız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 26 Mart 2010; 11:23:43 >
  • Bencede çok güzel gidiyor adamım hırsını kaybetme
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. Boya birazcık kalktı ama kalkmasın diye özellikle kağıt bant yapıştırdım artık rutüş yapacam kenarları. Kapağı yukarıya doğru kaymalı yapacaktım aslında ama bu kasaya olmadı artık başka bir projeye yaparım onuda. Neyse çok konuşmayayım ben gidip diğer işleride halledeyim önümüzdeki haftaya bitirmem lazım artık...
  • yaf o ön kapağın üstüne ne yaptın onu anlamadım???
  • çok güzel gidiyo devam devam
  • Macun var ön kapakda ama macun tutmadı malesef hiç bir yerdede macun kalmamış tekrar macun alıcam ama haftaya gelicekmiş ondan dolayı ön panel olduğu gibi bekliyor üst kapağın plexysi geldi onu montajlayacağım birazdan ayrıca 3.5 yuvaları ben kesmiştim sadece 5.25 lik yuvalar kalmıştı ve hdd'leri nasıl nereye koyacağımı düşünürken harika bir fikir geldi aklıma modumun ilerleyen zamanlarında görüceksiniz. Hatta kalın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiLo!

Bencede çok güzel gidiyor adamım hırsını kaybetme

+1
  • Alper artık bitir şunu da gına geldi herkese :D. Buarada sakın yanlış anlama, dremel güzel kesiyor ama bence benim kestiğim metodda daha az girinti çıkıntı kalıyor gibime geldi...

Gerçi eminim biraz daha kaliteli dremel ucu alsan on numara olur gibime geliyor... O ufacık uçla orayı öyle kesiyorsa, kaliteli uç alsan süperkulade şekilde çapaksız kesim yapar diye tahmin ediyorum...

Hadi bitir artık bekliyoruz...
  • Sağol emrah hocam biticek biticek oldukça az kaldı. Bu akşam son fotolarımıda paylaşıcam birazdan çatıda 5.25'lik yerlere hdd kutusu yapıcam akşama doğru biter iç kısım ve sadece ön kapak kalacak geriye. Ayrıca dremelin içinden çıkan uçlar gerçekten acayip dandik 4 tane kesici disk patlar mı hemde üst üste. Diskler bitsin daha sonra kaliteli diskler sipariş vereceğim. Çapak kalmıyor fazla ince zımparayla birazcık zımparaladığımda cillop gibi çıkıyor...
  • nVidia logosu süper olur bence üst kısma..
  • Bu günde bayağı uğraştık ışıklandırma işleriyle ama hala bitmiş değil. Ayrıca kasa full sessiz. Buyrun resimler.

• güzel gidiyor...
  • Gayet güzel gidiyo..
  • Şuana kadar ki çalışmaların çok güzel. Resimlerden anlaşıldığı gibi güzel bir kasa ortaya çıkacağı belli oluyor.
    Kolay gelsin, devamını bekliyoruz
  • Elektronikçiden aldığın fanın resmini koyabilir misin ?
  • çok güzel gidiyor kesimler boya kaliyesi falan 10 numara yanlız boyanın üstüne vernik attın mı boyaya kolay kolay zarar gelmez daha uzun ömürlü olur bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.